• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

28. marca 2017 
myslim ze pazitka je v pohode,ja vnatku mam...malej ju davam do polievky,tak ju mam v podstate stale doma.
@cessy ta sobota vecer,neviem,ja ked som ju predtym drzala,tak som si tusim dala nejake cestoviny (taku malu porciu),ale na to papiery od teba je,ze sa jest len to co je v tabulke.Tak neviem,je by som si dala aj nejaku polievku,ale nechcem to pokazit.Kdo to tam napisal?
3. jún 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula to som zhodila az po tych piatych tyzdnoch....postupne
kolko chces ty schudnut?ja nejake 4 kg
3. jún 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak môj ideál je dať dole 10 kg, ale tak stačilo by mi aj 6kg, do konca júla, som náročná a nič preto nerobím, už si leziem na nervy...
3. jún 2010 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monkula ta dieta sa drzi 2 tyzdne, potom tyzden pauza a zas 2 tyzdne
3. jún 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dá sa to vydržať? A čím teda nahradzuješ ten ocot?
3. jún 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej ja sam neako mimo.....odpisujem na to co je na predoslej strane, sorry :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. jún 2010 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam ten ocot v tabletkach
3. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo no susenu vnytku mam ale ja lubim na zemiackoch cerstvu :unamused:
3. jún 2010 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam ale som sa najedla, toto veru mozem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
3. jún 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som si to odpísala, tak som straašne zvedavá.. :grinning:
3. jún 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala teraz navecer taku krizu,hrozne som mala chut na sladke,tak som vypila 2 pohare sladkej mineralky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nevedela som to vydrzat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@cessy normalne som na teba myslela,aby som neotvorila nejaku cokoladu :zipper_mouth:
ale uz je ok
3. jún 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula takze sa pridavas??odkedy??
3. jún 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo mojaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , ja som mala tiez dnes krizu, ale len malicku, ked som plnila tak som mala na male.......ale aj tak som si dala taku omrvinku z cesta, to bolo sladuckeeee, az teraz ked som bez sladkeho si uvedomujem ze aj take obyc.piškotove cesto je ake dobrucke :slight_smile:
3. jún 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy ani nehovor,ved som to vypila ako keby som 100 rokov nepila
3. jún 2010 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no presne.......
jak som zbadala ze si tu, tak v tom momente sa maly zacal ozyvat, nedovoli mi tu vobec byt :frowning2: . ale uz zas spinka, tak dufam ze mu to vydrzi
3. jún 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len teraz idem malu uspat,mi chodime az takto neskoro
3. jún 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak neskoro???ale ved vy mate svoj rezim, ja som ho ucila nech spinka cim skor, nech si aj ja mozem oddychnut :wink:
zato zas rano sme skoro hore, ale to mne nevadi, ja somm zvyknuta :slight_smile:
3. jún 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte cicky, nebola som lebo nám blbne ten net šlahne ma o zem :wink: :confounded: som u kamaratky, kočky a večera som zrobila večer prehrešok som mrkvu zjedla jednu, surovu... :unamused: lebo my nebolo dobre sa my hlava točila...neviem kedy nám to pôjde snažím sa držať myslím na vás cmuk potom sa ozvem... :slight_smile:
4. jún 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@chymenitta33 jeeej ahoj,drzim palce,ten prehresok je ok :sweat_smile: ,teba aspon podla mna :confused:
@cessy cez vikend tu asi vela nebudem,ked sa podari tak sa ozvem,ak nie tak potom v pondelok :wink:
no veru mi az tak neskoro chodime spavat.... :sweat_smile:
dnes vecer ovocie,jeej aspon trosku zmena chuti,ani sunku nemam kupenu,dam si len ovocie.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo
@chymenitta33
ahojte, ja som dnes doobecda bola v meste na nakupy, tak na hlad som ani nemyslel :slight_smile:
jedna mrkvicka ti neuskodi, mne dnes maly natlacil do pusy gumenneho medvedika, ale nezjedla som ho.... :unamused:

na veceru mam kupenu tu sunku, ale neviem ci si dam aj sunku aj ovocie....ved uvidim podla hladu :slight_smile:
4. jún 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo jeej a kto ma bude podporovat v chudnuti ked nie ty??? :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
dufam ze sa cim skor ozves :frowning2:
4. jún 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy som tu,sice zajtra budem mimo,ale ked muz nebude mat robotu na pc tak sa potom urcite ozvem :wink:
ved aj ja budem mat co robit,nemam rada vikendy pri diete,same navstevy :angry: :angry: a nic si nemozem dat :frowning2:

4. jún 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to som zabudla,ze ked bude pekne,tak grilujeme,v sobotu vecer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
asi si nachystam kura a zeleninu na grilovacku,ved to je aj v diete :dizzy_face:
4. jún 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy kolko si davas ovocia na veceru??ja mam nachustanu jablko,hrusku a este rozmyslam nad melonom?? :confused: :confused: :confused:
4. jún 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na večeru sa ovocie nemá jesť, ovocie doobedu, poobede zelenina.
4. jún 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emmo skor som sa sem nedostala.....ja som si na veceru dala len tu sunku, tak mi chutila ze som zjedla celych 10dkg :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...
ovocie som si nedala
4. jún 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sa zajtra chceme ist kupat do Senca......idem ukazovat svoju božsku postavu :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: a na vecer ma krsniatko oslavu narodenin, tak ideme aj s darcekami aj s tortickou co som robila.....tiez bude grilovacka......

a teraz pozeram ze v nedelu mame polku kurata....to akoze mam zjest cele???? ved prasknem :grinning: noooo, tesim sa
4. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jazminn dakujeme za info....... :rolling_eyes:
4. jún 2010 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emmo citam ze ty mas melon?????mnaaaaaaaaam to by som veru zjedla aj polovicku, ja milujem melonik... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. jún 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy hej melon,tak dobre vyzeral a uplne som bola prekvapena ze je aj sladky....myslela som,ze bude bez chuti,ale prave naopak.Mala som,ale len kusok,a este aj hrusku aj jablko. :wink:
Do Senca???hned by som sa pridala...tak mate tiez grilovacku?ja som nakoniec si nachystala pstruha na veceru,tak si ho ugrilujem :dizzy_face: (zajtra)
ale mohla si si dat tej sunky aj viacej :grinning: dnes nam dovolili 20dkg :grinning:
4. jún 2010 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok