Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

cessy
18. jún 2010

@emmo jeej stale som na teba myslela....ze co a ako, a dufala som ze si nemyslis ze som s tym skoncila.....drzim sa dalej a tento tyzden mam v podstate taky obmedzovaci....ale aj kolacik som si napr dala...aj zmrzlinu....

cessy
18. jún 2010

a to ze tu nikto nechodi.......nevadi...asi chcu byt tucne 😀 😀 😀 😀 😀 😀
ved mi si stacime, nie???? 😵 😵 😵 😵 😵 😵

len.petra
18. jún 2010

Tuším ste si ma nevšimli 😀
Písala som na predošlej stránke, aké máte skúsenosti s týmto typom diétky a či fakt funguje.. potrebujem rýchlo zhodiť 2-3 kilečká..dajte vedieť.. ĎAKUJEM 🙂

emmo
18. jún 2010

@cessy no hej vystacime si 😉
ja tak isto snazim sa neprejedat,vecer uz nejem a aj bielu cokoladu som mala a aj pernik 😀 🤐
cessy a ako si s vahou??ja som zhodila to co som chcela 😵
@len.petra neviem ti poradit aka je ta 4dnova,tu som nedrzala,mi sme na inej diete 😉

monkula
18. jún 2010

Heeeej, aké vystačíme si? a ja čo... 🙄 🙄 🙄 🙄
ja sa celkom držím, len som dnes nemala rybu, ale paradajkys tuniakom a balkánskym syrom...
Od pondelka mám kilo dole, ale tá naša váha 😝 😝

cessy
18. jún 2010

@monkula jasne ze som aj teba myslela, ved nas par co tu je..... 😵 😵 😵 aspom mam lepsi prehlad 😅ked nas tu je menej 😅
@len.petra ja som tu stvordnovu drzala, ale nebolo to bohvie co....... ☹ 😖

emmo
18. jún 2010

@monkula 😅 😅 😅 ja som myslela,ze po tej babovke s to vzdala 😅 😅 😅 🤐 🤐 🤐
ved si sa neozyvala......takze buduci tyzden sme v tom s tebou 😅

monkula
18. jún 2010

nie, nevzdala... jedna bábovka ma hádam nepoloží ,teda dve 😝 😀

bebebrumik
18. jún 2010

@emmo ahoj, a co to je za dieta co drzite?

emmo
18. jún 2010

@bebebrumik https://www.modrykonik.sk/forum/chcem-schudnut/kavova-dieta-pomohla-vam/
dieta s jablcnym octom,tu je rozpisana
monkula tak super,ze ta nejaka babovka nedostala 😀 ,ale vazne tesim sa 😀

cessy
19. jún 2010

ahojte dievcata, ja si uzivam tyzden jedenia cohokolvek ale samozrejme s mierou. dnes som robila taky jahodkovy lahky zakusok a uz si na takom malickom kusku pochutnavam.....ked si predstavim ze od ponddelka zas vajca a tuniak 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

len.petra
19. jún 2010

@cessy dakujem za názor, aj ja si myslím, že nejedenie môže síce pomôcť rýchlo schudnúť, ale potom sa to dvakrát vráti.. asi radšej ostanem pri tom, že nejem sladkosti ( alebo len maliný kúsoček ) a večer po šiestej nejem.. predsa len sa hovorí : Pomaly ďalej zájdeš 😉

monkula
19. jún 2010

@len.petra jedenie po šiestej dodržiavať nemusíš,teda, ak nechodíš spávať o deviatej..
Posledné jedlo by sa malo zjesť asi 3 hodiny pred spaním

len.petra
19. jún 2010

tak to teda ani zďaleka nechodím 😅
baby a chodievate popri sprísnenom stravovacom režime aj športovať?

cessy
19. jún 2010

@len.petra ja napapavam po piatej......potom ked citim hlad tak si uvarim caj a v najhorsom pripade si dam kusok jablka. spavat chodim okolo 23-24 ako kedy

cessy
19. jún 2010

@len.petra ja som chodila cvicit, do posilovne, ale teraz maleho oducam od plienok, tak som uz vise mesiaca nebola a normalne mi to chyba

len.petra
19. jún 2010

@cessy ja tiež nemám veľmi kedy chodiť 😒 veľakrát mám pocit, že som sa za deň nalietala aj tak dosť 😀
držím palce pri odúčaní, my to máme našťastie už za sebou 😵
..ináč ohľadom odriekania najviac nenávidím, keď sa celý deň držím a potom večer ( tak ideálne o desiatej ) môj milovaný muž objedná pizzu a ja neodolám.
Ako zvládate ovládanie sa pred pokušením? pomáha na to niečo iné okrem pevnej vôle? 😕

cessy
21. jún 2010

no dievcata ja popijam kavicku...idete do toho znova?????

@emmo
@monkula

cakam vas tu 🙂

emmo
21. jún 2010

@cessy ahoj,no jasne pokracujem,kavicka vypita a idem si varit vajicka... 😉
tak sa tesim,cely tyzden som v podstate jedla vsetko a dnes som sa vazila a nepribrala som naspat nic 😵 😵
tak ma to este viacej navnadilo 😅

cessy
21. jún 2010

no papala som o pol piatej a teraz uz len caj, caj a caj 😒 😀

emmo
21. jún 2010

cessy ja uz o 16 hod som jedla 😀 ,uz som bola taka hladna 😝
a tiez caj akurat popijam

emmo
21. jún 2010

a co sme zase dve??nikdo sa neozyva?? 😕

emmo
21. jún 2010

a co si jedla,mala si kuracie maso?ja hej,najprv som mala nachystany syr,ale zo vcera mi zostalo kura,tak som si ho dala

cessy
21. jún 2010

@emmo ano mala som kuracie prsia. len take opecene na kvapke oleja a salat

cessy
21. jún 2010

no monkula este obcas nazrie, ale neviem ci ju drzi 😕 😕 😕
a chim tiez neako chyba

emmo
21. jún 2010

@cessy asi by sme mali zase napisat,ze si vystacime same,aby sme monkulu privolali 😀 😀 😀 😀 😀

emmo
21. jún 2010

no a chym neviem,ta uz je asi mimo 😕
ale nevadi,ved mi si vystacime same 😀 😀

cessy
22. jún 2010

@emmo ahoooj, ja som vcera vecer vypila hadam liter vody, neviem co ma jak susilo.......a potom som bola v noci 3x hore 😒

cessy
22. jún 2010

no ved preto som to aj napisala ze si vystacime...lebo nikto iny tu tak pravidelne nechodi ako mi dve

inak mne toto velmi pomaha ze drzime dietku spolu.....lebo ked si nahodou chcem nieco mimo diety dat, tak hned si spomeniem na teba, ze ty sa pekne drzis a radsej si nic nedam 🙂
a v podstate chcem schudnut........tak sa snazim 😵

cessy
22. jún 2010

jeeej dnes mame aj rohlik na ranajky...neviem ci sa neobjem 😀 😀 😀
ale na kavicku sa tesim. ja som do teraz kavu pila leda tak v kaviarni....no ale neako mi zachutila aj tato domaca 😅