Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

evittam
29. okt 2015

@aela52 😀 😀 😀

aela52
29. okt 2015

@ evittam Pekny Den a vela stastia aj Tebe, v comkolvek!

kurciatko23
29. okt 2015

pripojim sa 🙂

aela52
30. okt 2015

Po prvom dni jeden a pol kila dole! Dietku som si prisposobila a original beriem len ako inspiraciu. Takto vyzeral moj prvy den:
9.00- kava
11.00- 2 platky syra, 1/2 grepfruitu, kava
13.00- lahky beh 35 minut/5km
14.00- namiesto vajca som si urobila smoothie z nizkotucneho jogurtu, lyzicky prasku maca a spirulina, lanove semiacka a 1 datle a vzala denny multivitamin
17.00- kava s poharom mliecka
19.00- omeleta z jedneho vajca, 100g sunky, 100g brokolice
21.00- pol hrnceka zmrzliny a bylinkovy caj s lyzickou medu

evittam
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
worker_falcon
30. okt 2015

@aela52 tých vulgárností ma napadá hoodne na adresu tebe podobných žien... Zjedla si asi desatinu toho, čo telo potrebuje. Očividne vám nedostatok kalórií udiera na mozog, to sa inak nedá povedať. hladujete, ničíte si zažívanie beztak zničené zlými stravovacími návykmi. Dúfam, že o 5 rokov tu budeš revať, že máš rakovinu neviem čoho, zničený žalúdok. A každý ťa bude ľutovať. A bude za to môcť OSUD 😀

Skús napísať o mesiac, koľko máš kilov oproti predvčerajšku. Ak by to bolo náhodou menej, tak napíš o rok.

sardinka335
30. okt 2015

@evittam nnech si dietuje, dotenti si metabolizmus a potom sa bude čudovať. Absolutne nevhodne stravovanie a len sa pozrie na chleba a pečivo a ma to naspäť za hodinu...

sardinka335
30. okt 2015

@worker_falcon ,,NEZVRATNÝ OSUD 7,,

evittam
30. okt 2015

@sardinka335 Keby len 7 😀 😀 😀 😀
Ako fakt sa mi rozum zastavuje nad takýmito ženami (možno pochopím keby mala 15...) - 1,5kg/deň 😀 , fakt len my sme sprosté a ona je lietadlo. 😀

aela52
30. okt 2015

vase reakcie akurat svedcia o tom, ake ste vy, nie ja. Kazite si svoj den hnevom a negativnymi reakciami, na ktorych sa ja skvele bavim.

aela52
30. okt 2015

STRATA CASU....

worker_falcon
30. okt 2015

@aela52 ale veď si nám mohla popísať o zmysle expresných diét. a o ich zdravotnej nezávadnosti. by som bol zvedavý, ako si to pred sebou obhája typy ako ty.

aela52
30. okt 2015

@worker_falcon, chcela som sa podelit o svoju skusenost, evidentne tu na to nikto nie je zvedavy aj ked nazov temy je 4 dni 4 kila dole. Moj ciel nebol presviedcat, ci kazat o tom, aka je stvordnova dieta skvela! "Typy ako ja" ? si taktiez uvedomuju rizika takehoto stravovanie, pokial je dlhodobe! "Typy ako ja" snad aj pozneju svoje telo natolko, aby vedeli, co si mozu dovolit, kedy ubrat, kedy pridat.

aela52
30. okt 2015

@evittam nahlasila som Ta za vulgarnost a osobne osocovanie , vdaka za Tvoj typ! Budem vsak milo prekvapena, ak by s tym admin nieco robil, kedze taketo komenty by tu uz davno neboli...

aela52
30. okt 2015

@worker_falcon, rakovinu mam uz nastastie za sebou a predstav si, ze toto je prvy a posledny krat, ked to spominam na nejakom fore...

evittam
31. okt 2015

@aela52 Ja som si svoj deň žiadny hnevom nepokazila a len som sa dobre zabavila. No veď keď už dochádzajú argumenty, tak ťa osočujem a som vulgárna?! A čim? Že som napísala lepšie si sa v.....a?! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 A nahlasuj si koľko len chceš ak ti to "pohladí tvoje ego". Pekný deň ti prajem. Dúfam, že máš zase o 1,5 kg menej.

mierka
25. mar 2017

Ahojte kočky ja mam dnes 3den a fakt to funguje.kg suuuu fuc .

zuzana1291
25. mar 2017

Za 4 dni dole 4 kila....a potom za 5 dni ich budete mat 5 naspat 😉😊 preco si tyrat telo, svoj chram nezmyselnym hladovanim....schudnut sa da postupne, bez stresu. Treba len zacat lubit svoje telo a namiesto trestania hladom ho pochopit.

maslenka
28. mar 2017

@mierka hádam neveríš, že sú to 3kg tuku?

evittam
28. mar 2017

@maslenka Samozrejme. Co ine...😂

maslenka
28. mar 2017

@evittam teoreticky sice nemozne, ale prakticky to na MK ide v kazdej diete. No co uz

evittam
28. mar 2017

@maslenka Jj a hlavne v tych CD, sibutramin, 13dnova a atd......

evittam
28. mar 2017

@maslenka Na MK je vsetko mozne...😉