• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

31. októbra 2015 
no baby vy ste všetky také zlaté :slight_smile: :slight_smile: ako dbáte o naše zdravie :slight_smile: aj ja by som písala rady o zdraví,keby som mala 55kg,ale bohužial,nemám :frowning2:
16. jún 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patricia.. ja mam 67.... a potreujem zhodit tak 4-5 aj ked nie som tucna, bo som vysoka, ale vsetko to mam na bruchu ..a zadku..
16. jún 2009 o 13:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mám 74 a je to des!!!! ja mám našťastie brucho super,hlavne po 3 deťoch,ale všetko mám v zadku a stehnách....ja mať 67 tak skáčem do radosti!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jún 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby ja mam 63,5kg/to som sa vazila v pond rano,teraz neviem,/ale som malicka a na mne vsetko vidieeeeet :angry:ja mam hrozne bruxo a pneumatiky okolo pasa :sweat_smile:ale teraz po tyxto dvox dnox mi viditelne splaslo a trosku sa aj pneumatika zmensila :grinning: v pia rano sa odvazim a dufm,ze vaha bude ukazovat o 4 kg menej :sunglasses: :grinning:

no ja som si dala platkovy syr,mnam mnam :slight_smile: a uz len cakat na to mliecko,ja mam mlieko moooc rada...Pati ako si na tom,vydrzis? :grinning:
16. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj debra,no hladujem :frowning2: :frowning2: :frowning2: a začína ma boliet hlava,ale to z toho počasia :frowning2:no je to brutus diéta,už som to chcela aj vzdat,ale vydržím...no mne určite 4 kg dole nepojdú,ak pojdu 3,tak bude to aj tak super :dizzy_face:
16. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
len sa nevaz kazdy den,odvaz sa len v piatok rano...ja sa citim lahsie,dufm,ze tyx zarucenyx 4 kg dole dam...inak ja som sa predxvilou najedla jahod,nemohla som odolat,take boli dobreeeeee....aj malej som z misky vyjedala :sweat_smile: ja to urcite vydrzim,vsak uz mame len 2 dni,tak vydrrrrrrrrrrrrrrz pati :slight_smile:
16. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne,že vydržime....no ja som si k šunke a k syru dala rajčinu a redkovku.....a namiesto pomaranča som šupla broskynu,aká bola super.....ja tiež cítim,že je to lepšie,no uvidím v piatok....len potom tiež nabieham na zdravú stravu,musím si urobit taký jedálniček,čo mi kamoška poradila,čo ona je,čo bola v tom štúdiu Kompliment,kde chudla za tých 430 EUR :dizzy_face:
16. jún 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pati tak mi posli do IP ten jedalnicek pls :slight_smile: ja som namiesto pomaranca zjedla jablko,lebo som nemala pomaranc,ale som si ho uz kupila,tak zaj vystavim
16. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ešte ho nemám,sú to 2 strany a tam je písané,čo môžeš kedy jesť....zajtra skočím do pivnice pre scaner a pošlem ti to na mail,lebo je toho veľa....ale je to dobré :dizzy_face:...pošli mi do IP mailovú adresu :dizzy_face:
16. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak sa drzite??ja som si tiez namiesto pomaranca dala jablko :slight_smile:
16. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heej drzime cessy aj ty?aj ja sm si dala dnes jabko namiesto pomaranca :slight_smile: a predxvilou som opat ten caj regulavit vypila a teraz budem musiet xodit stale na zaxod z neho :grinning:
16. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez chodim velmi casto a v noci 2x, naposledy som tak chodila ked som bola tehu... :dizzy_face:
16. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no zase mi treba :grinning: ja sa hroozne tesim na piatok,a na to,kolko som sxudla :wink: idem ja uz spat dobru noc
16. jún 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,vela pevnej vole prajem :slight_smile:

a napiste kolko ste ktora zhodila a hlavne s cim ste zhresili a ci :grinning:
16. jún 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj poznam vola sa to ucenie na statnice... ale uz sa prejavuje jo-jo efekt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 06:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnikka asi si si nečítala všetko :slight_smile:
17. jún 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikka ináč zabudla som, čo je to jo-jo efekt???? :confused: :confused: :confused: ja to nepoznám :confused: :confused: :confused: a trošku treba aj čítať,nie len šup do témy,kuk názov a písať :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mukky no ja som vcera trosku zhresila... :sweat_smile: dala som si jahodky,tie ja milujem a jednoduxo som nemohla odolat,lebo boli kraaasne a stavnate :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslim vsak,ze to nie je az take hrozne,ved je to ovocie :sweat_smile: :dizzy_face: aj dnes ma este lakaju z xladnicky :angry:

patka poxval sa aj do temy,kolko sa ti podarilo zhodit :wink: si sikulka :slight_smile:
17. jún 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak ja tu cely den nebudem,som zvedava ako si idem jedlo naxystat do kabely,ideme do Ziaru n.Hronom :confounded: tak sa drzte,vecer sa ozvem...alebo poobede :slight_smile:
17. jún 2009 o 08:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebojte viem nie som tu prvy krat

jo-jo zn.ze co zhodis priberies v kratkomm case naspat :rolling_eyes:

ja chudnem uz cez rok a nic z toho, az teraz po statniciach pri tom strese som zistila ze su mi veci velke a uz mi tak netrci brucho :grinning: :grinning: :grinning: a na vahe 4 kg dole :grinning: :grinning: :grinning:

prepacte ze som vam zasiahla do veasej vysoko sofistikovanej debatky...

papa
17. jún 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnikka mám pomaly 38 rokov a viem čo na mňa platí :slight_smile: par krát som už diétovala a vždy som si to udržala...bohužial po pôrodoch mi to vždy ostalo a samo to dole nešlo...a ja všade píšem,že ked schudnem,tak si to budem udržiavať zdravým stravovaním :slight_smile:tak som to vždy robila a nijaké kg som nepribrala :slight_smile: :slight_smile: ja viem,že keby som po týchto 4 dňoch začala normálne jesť,tak za dalšie 4 dni mám na sebe o 8 kg viac....ale kto sa vie ustrážiť,ten s tým myslím problém nebude mať....a viem aj to,že 1 kg priberem určite,ved je to aj logické....ale začínam aj cvičiť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za tie 2 dni išli dole 2 kg :slight_smile:
17. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy,kde si????? motáš zase dni???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

juuj baby,ja mám dnes nejakú super náladu,ani na hlad nemyslím,ale je to už ok,tie 2 dni bol horor,ale dnes je to už fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...idem na obed preč,malá vstane,tak šupnem obedík, ideme na nákup a potom k mame a tam pôjdeme von,lebo už ma toto kolečkovanie na sídlisku nebaví... :dizzy_face: takže večer prídem a kuk...tak sa všetky držte :dizzy_face:
17. jún 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, bola som si nakupit neake potravinky, a este sme bolo u nasich.... nie, nie nemotam.. :grinning: uz viem preco som si to poplietla...zle som si to opisala :sweat_smile: . chcela som sa opytat, ci ste kupili niekto pomarance...ja som ich dnes hladala aj v kauflande, bille a na trznici a vsade na mna pozerali....mamina ide tiez na tuto dietku, tak pre nu.
no ja mam dole 1,5kg. ale vcera okolo deviatej vecer som jedla ceresne :frowning2:
17. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patricia, tak sa drz ja asi tiez teraz cez leto budem jest same ovocie a zeleninu... tak mozno to bude ok
17. jún 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cessy,dnes som kúpila pomarance v tescu a rovno 2 kg,ja sa nevazim radsej :grinning: ale citim veci volne a nemam take velke brucho :slight_smile: dnes mam na obed mäsko,uz potrebujem nieco teple do zaludka a davam si ho s 1 rajcinkou a cibulkou :slight_smile:
17. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak v tescu som nebola, poslem ju tam, nech este skusi....dakujem za info :sweat_smile:
17. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nnikka to je moja svokra,super schudla,no ale neviem,ja by som to nezvládla,ja potrebujem mäsko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

baby dnes je to už ok,ešte zajtra drasťák a potom udržiavačka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...tak uz som tu :slight_smile: inak dnes ma uz 4 zeny poxvalili,ze volako som sxudla..tak sa citim taaaak :sunglasses: :sunglasses: no priznam sa,ze mi trosku zdvihlo sebavedomie :slight_smile: :grinning: uz si mozem dat aj obtiahnute tricko,no este zajtra a dva tyzdne pauza a niektora sa pridate po tyx dvox tyzd este??ja aaano :wink:
17. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
debra ja sa tiez citim tak trosku mensia :grinning: :zipper_mouth:
17. jún 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som chcela ist na tu od margitu :confused:
17. jún 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok