Za 4 dni - 4kg dole. Pridáte sa aj vy?

debra
14. jún 2009

ahojte všetky xudnúce 🙂 poznáte túto diétku?ja ju xcem držať od zajtra?nepridá sa niekto ku mne?je údajne zaručená,sxudli ňou už 2 moje kamarátky a nevedia si ju vynaxválit 😉

chymenitta33
30. máj 2010

cessy- inak pekná profi fotka 🙂

cessy
30. máj 2010

@chymenitta33 ja to nevypisujem, len si kliknempri tebe tam uplne v pravo a ono mi to tam napise samo, to odpovedz 😉

mala som fotku,len mi ju adminky zmazali, teaz som hladala a za posledny pol rok nemam normalnu fotku, teda kde sa normalne tvarim, tak som tam dala aspom tuto 😀

ja som na FB 🙂

cessy
30. máj 2010

jasne ze aj ty mas peknu a si aj pekna 😵 😵 😵 na nej 😉 😉 😉

janulabj
30. máj 2010

ahojte,baby a vy idete držať tu dietu čo je na prvej strane tejto témy? aj ja by som skúsila...alebo nejakú inúúú...dík za dopoveď

berika
30. máj 2010

A už ste počuli niečo také ako jo-jo efekt? Pri takýchto brutálnych diétach s tým treba rátať. Telo si myslí, že nastalo hladovanie, tak pri prvom normálnom jedle začne o to viac ukladať tuky. Ja by som tiez rada zhodila 4 kilá, ale skôr uvažujem a športe ako o takejto diéte

emmo
30. máj 2010

@berika treba citat aj par stran dozadu,nie sa riadit len nazvom temy 😉 ....

emmo
30. máj 2010

Kocky tak zajtra,uz sa tesim 🙂 ,budem potrebovat vasu podporu.Tiez som rozmyslala cim nahradit masko a ako pisala cessy,asi najlepsie syr.A aj ananas,ja ho moc nemusim,asi ho zamenim za grep 😕

emmo
30. máj 2010

chymenitta33 aj ja som na FB

janulabj
30. máj 2010

prosím vás,pošlite aj mne alebo napíšte ktorú presne idete držať...aj ja chcem... 😉

emmo
30. máj 2010
chymenitta33
31. máj 2010

cessy- moja aj ja čo mám tu mam ešte ked som som bola tehulka 😀oo dakujem
ak chcete pridajte si ma: Dominika Hrušková 😉

@berika- treba čítať aj zvyšok nie len začiatok..a mimochodom ako vieš že nešportujeme a nemáme pohyb? takže nabuduce ked budeš chcieť príst za mudru stačí sa spýtať 😒 🙂

cessy
31. máj 2010

@berika fiha a co je to jojo efekt?????to som nikdy nepocul 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ani nevies aku dietu drzime a staras sa....asi mas malo svojich starosti, ze...... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cessy
31. máj 2010

@emmo neboj, veru aj ja potrebujem podporu, lebo bliziacim sa vecerom mi zrasta vzdy chut na jedlo 😒 😒 😒 ale dufam to zvladneme

emmo
31. máj 2010

@cessy aj ja mam vzdy navecer kriticke hodiny,vtedy by som jedla vsetko....
kava vypita aj cajik som si uz zaliala,chym ja take 4-5 kg by som chcela zhodit 🙂

emmo
31. máj 2010

cessy ty aj cvicis?

berika
31. máj 2010

cessy, asi máš pravdu, mám málo svojich starostí, hlavne je že ty nemáš žiadne. nikomu som nechcelanič zlé, ale keď si to tak berieš na srdce, tak to je tvoj problém. Nie som človek, čo chce ludom ublížiť, len som týtmo chcela povedať že 4 dni 4 kilá - a ten jedálny lístok na 4 dni sa mi zdal hrozný. Mám známeho čo tiež držal vždy takéto hladovky a teraz má už 130 kg (10 dole 15 hore). Úprimne Vám prajem, aby sa Vám vydarilo schudnúť podľa vytúženého ciela

cessy
31. máj 2010

@berika ale mi ideme drzat uplne inu dietu......a keby citas od zaciatku, takych radcov ako si ty tu bolo uz neurekom 😠
vieme ze nam to skodi 🤐
vieme ze pride jojo efekt 🤐
vieme vsetko 😠
a dakujeme za info

cessy
31. máj 2010

@emmo jeej ja som nestihla svoju rannu kavu, ale pila som dostatok tekutin.....teraz sa tesim na obed
cvicila som, ale prestala som asi pred 2 tyzdnami, lebo maleho chcem oducit od plienok a preto sa nikam nedostanem 😖 , ale hadam mu dam zas plienku a budem chodit cvicit 🙂 😖

chymenitta33
31. máj 2010

kočky a ja som kuki začiatok a tu chodila aj známa didušarišulo? chorobná vymýšlačka, potom tuto mala nick felicia či ako? 😕
cessy- cicka to plienku nedávaj naspak to budeš krok spať robiť a to nerob my sme bez plienky od decembra ale na noc bola a celkovo od februára.
to len kopec nervov a to pôjde...

ja tiež by som behavala ale ta noha ma už tak nebolí ako ma bolí druhá kedže som celu váhu dávala v podstate na tu druhu tak tu mam bolavu šlahne ma 😝

cessy- poslala som ti žiadosť🙂

cessy
31. máj 2010

chym myslis zas neaku odbornicku na zdravu stravu, co len dosla precitala poslednu stranu a mudrovala???? nepamatam si uz tu feliciu
ja sa cudujem ze tu este jaron nic nenapisal, ten tiez zvykne 🙂 poucovat co je nezdrave

cessy
31. máj 2010

idem si dat vydatny obed, lebo ma neako hladiii 😉

emmo
31. máj 2010

cessy citala si pozorne??? 😀 aby si nedopadla ako berikin znamy so 130 kilami 😀 😀 😀

cessy
31. máj 2010

emmo jej to som prehliadla, ale neva ja uz teraz mam 160 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

emmo
31. máj 2010

ale teraz vazne.... 😀
ja uz po obede,chvilu mam cas mala mi este nespi,tak som sem nakukla.
ja necvicim kvoli zdravotnym problemom 😒 ,ale ani mi to nechyba 😒 ,dost pohybu mam pri malej

cessy
31. máj 2010

no ved obcas treba temu trosku rozpichat, no nie??? este ze vas tu mame berika, ze 😵 😵 😵 😵

prave som dojedla, ale zvladla som len jedno vajce, necelu rajcinku a jeden rozok a zase pisem vela vody 😉 😉
ja ked sa da tak cvicim, aj ma to celkom bavi, ale nie cvicit doma....niekde medzi ludmi 🙂

emmo
31. máj 2010

ja som zjedla vsetko,nevladala som,ale viem ze vecer budem taka hladna,tak ked mozem tak si dam....
ja zase vzdy som len doma cvicila,aj keby som chcela niekde medzi ludmi,tak pri malej sa mi neda 😒
nemam nikoho na strazenie

cessy
31. máj 2010

emmo mne to veru nechutilo.....ani posolene....ja som viac nemohla zjest, neako sa mi to nedalo, inak tiez som myslela na to ze do vecera potom nevydrzim ked nezjem...ale co uz....snad vydrzim ☹

ja ked chodim cvicit tak maleho davam svokruske do roboty, alebo ide somnou, je tam celkom dobrucky a aj ujo co je za pultom sa mi onho raz za cas postara 🙂

cessy
31. máj 2010

ozaj a zihlavovy cajik ste uz pili????

emmo
31. máj 2010

ja som pila caj na precistenie organizmu a zihlavovy az vecer...

cessy
31. máj 2010

az vecer??ma to neaky vyznam, alebo len ty ho pijes vecer 😨 😅