Zimné priberanie + následné zhadzovanie

cucu19
26. jan 2014

ahojte, takže dnes som sa po celej zime vážila a....no hrôza, niečo strašnéééééé :( 81 kg!!! do leta musím dať dolu 20kg!!!!! nenormálne som pribrala, všimlo si to aj okolie!!!!! Idete niekto do toho so mnou? nemôžeme predsa takto vyzerať!!! budeme si držať vzájomne palce a podporovať sa pri každom prehrešku čo mienime spraviť! 🙂 🙂

sisaha
26. jan 2014

@cucu19 a to si pribrala 20 kg iba za zimu? Ak ano, tak to ries skôr s lekarom, bude za tym nejaky problem

zita19
26. jan 2014

@cucu19 20 kil do leta je velmi odvazny plan. Ja by som si nasla nejakeho dietology, ktory ma najprv dokladne vysetri, potom podla mojich vysledkov nastavi dietny aj pohybony rezim. Poznam par pripadov (jednym z nich je moja dcera) ktori napriek tomu, ze priberali trpeli povyzivou. Jej konkretne obezitolog nariadil vysokobielkovinovu dietu. Nemala dost bielkovin a tym padom si orgoniznus furt pytala jest. A kedze bola haladne tak sa stopala cim prislo. Pri zvyseni prijmu bielkovin a pohybovej aktivite uz nemala potrebu sa stopat. Schudla 15 kil ale trvalo to skoro rok.

maribell
26. jan 2014

chudnutie je beh na dlhu trat... rozhodne nieje dobre chudnut rychlo a drasticky pretoze to pre telo znamena obrovsky sok..chudnut treba pomaly a prirodzene .. 🙂 ... vraj nieje zdrave schudnut viac ako 4kila za mesiac ..cize 20 kil je otazka 5-6 mesiacov ..cize do leta je to podla mna realne .. 🙂 ..

cucu19
autor
26. jan 2014

@sisaha no asi od septembra som to priberala pomaly.. :(

cucu19
autor
26. jan 2014

@zita19 pokúsim sa.... a akú bielkovinovú diétu? vieš mi niečo bližšie povedať o tom?

cucu19
autor
26. jan 2014

@maribell vsak? 🙂 ja si tiež myslím....nie je to az tak vela a zas...nechcem to schudnut za mesiac takže pohodička

sisaha
26. jan 2014

@cucu19 daj si spravit hormonalny profil.., to je dost - 20 kg za 4 mesiace. Na zaciatok skus vylucit vecer chlieb a pecivo, rob si dusenu zeleninu..

kotatko1232
26. jan 2014

@zita19 preco odvazne ak kazdy mesiac schudne 3,5kg za mesiac je to realne ja som napr za mesiac schudla 4kg

zita19
26. jan 2014

@cucu19 Presny rozpis neviem, ale viem, ze mala denne zjest min. 100 g masa, 100 g sunky alebo tvarohu, 400 g zeleniny v priebehu dna. Okrem toho vecer len bielkoviny a zeleninu. Vela mliecnych vyrobkov a vela vela zeleniny. Sacharidy len do 15. hodiny.

libela
26. jan 2014

@cucu19 a mas nějaký plán?

lussyka
26. jan 2014

Ahojte baby 🙂... venujem sa fitnessu, tréningom a pod.. tak ak by ste mali záujem o nejaké online rady kľudne sa mi ozvite 🙂

ottka
26. jan 2014

@lussyka Ahoj, ja by som sa rada spýtala na jednu vec. Je pravda, že keď docvičím, mám si dať nejaké bielkoviny ? Zvyknem cvičiť okolo 19 hod., keď je kľud a deti majú rozprávku. Večeriam o 17 a potom už hladná nie som . Mám 69 kg, 165 cm a chcem dať dole 9 kg pomocou cvičenia a stravu som si upravila. Cvičím na orbitreku a s Jillian.
No a zo zdravotných dôvodov nemôžem 3 mesiace nič mliečne ani mäso, tak preto sa pýtam na tie bielkoviny, či je to nevyhnutné .
Ak by si mi vedela poradiť, budem rada.