Mám navštíviť lekára?

lacrima10
23. júl 2013

Ahojte.14. júna som mala poslednú menštruáciu a cyklus mám pravidelný 28 - 30 dní. S priateľom sme nemali pohlavný styk, ale stalo sa, že som mala spermie na ruke a čítala som mnoho článkov, kde baby neotehotneli pohlavným stykom ale tak, že same nevedia ako sa tie spermie do nich dostali a ostali tehotné. Tento mesiac som mala dostať menštruáciu 17. júla prišla však 14., trvala síce 6 dní ale bola oveľa slabšia ako inokedy a nemala som vôbec žiadne bolesti. Dnes ráno som si spravila test a bol negatívny. Neviem či si to nahováram, ale cez deň mi niekedy býva zle a cítim sa dosť unavená. Odkedy sa to však stalo poriadne nejem, ani nespím a stále keď si pomyslím na možnosť, že som tehotná tak mi príde zle, lebo na dieťa nie som pripravená. Mám teda navštíviť lekára alebo si to všetko len nahováram ? Som v takom strese, že sa ani nedokážem na nič sústrediť, lebo stále myslím len na to, že čo keď ...

mimka11111
23. júl 2013

@lacrima10 možné je všetko 😀 , boooože,keby sa aj mne podarilo takto jednoducho otehotnieť 😅

adeala
23. júl 2013

@lacrima10 Nahováraš si to 🙂 a zle ti bude pravdepodobne presne z toho stresu.. Keď si mala aj menštruáciu (6 dní je naozaj dosť) a test bol negatívny, tak tehotná nebudeš 🙂

lienka2407
23. júl 2013

urcite niesi a takymto sposobom ako si to napisala by bolo priam nemozne otehotniet 🙂 😀

janeita
23. júl 2013

@lacrima10 spermie nenavidia vzduch, na vzduchu umieraju a su neschopne oplodnenia, a kedze si ich mala na ruke tak boli na vzduchu a to ze zeny nevedeli ako vlastne otehotneli ako sa do nich spermie dostali znamena skor ze partnerovi nejaka ta kvapka unikla.
Čo tak tehu test?

livocka21
23. júl 2013

uz su tie prazdniny asi naozaj dlho 🙂 ... kludne sa vyspi a najedz.... nie si tehotna 🙂

linda20111
23. júl 2013

@lacrima10 ahoj, neboj sa podla toho co si napisala tehotna urcite niesi 🙂 zle ti moze byt z toho ze su velke horucavy, vtedy sa aj zle spi v noci a tiez je teraz spln to ma zly vplyv na spanok. Tiez aj unava je podla mna z toho.. treba sa ist schladit na kupalisko, uzivaj si leto 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre