Ako udržiavate poriadok a systém v hračkách?

lili777
18. nov 2011

Zaujímalo by ma, ako to riešite s hračkami. Ako udržiavate nejakú hračku a všetky miničiastočky k nej pokope. Prípadne puzzle, drobnosti a tak. Báger s rôznymi nástavcami a dielcami. Vo veľkej krabici je v tom chaos, zasa to tam sáčkovať mi nepríde vhodné. Aký máte systém?

aduskatt
18. nov 2011

lego, ktore patri k sebe do sacku a vsetky lega v sackoch do jednej krabice.....auta v druhej, skladacky v tretej..........knihy na polickach..lepsi system som zatial nenasla........

16kristina02
18. nov 2011

Ja davam napriklad male zvieratka do tých plastových uzatvaracích nadob (take tie do chladničky) aj rôzne skladačky tam davam, lego v plastovej debničke, knižky v druhej debničke.....

pia22
18. nov 2011

My pouzivame plastove boxy-urcita farba na doprav. prostriedky, Lego, skladacky, knihy a pod. Na papierove puzzle su super obaly z bombonier, daju sa pekne olepit😉

ikke
18. nov 2011

krabice, krabice, krabice a este krabice 😅
a lego a podobne hracky, kde sa treba prehrabavat medzi velkym mnozstvom malych dielikov - do plytkych krabic, aby sa to nemuselo zakazdym vysypat, ked nieco hladas.
napr. na duplo idem kupit toto
http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/3016...

lili777
autor
18. nov 2011

@ikke fajn tip! popozerám sa aj ja po nejakých mini krabičkách

zuzana76
18. nov 2011

u nas tiez krabice, plastove boxy, najma ikea alebo z Kiku

gubcikova
18. nov 2011

na puzzle máme krabičky,na panáčikov má takú kapsičku a inak sú veci uložené v regáli,alebo vo veľkej krabici

janka_pn
18. nov 2011

ikea boxy na rozne plastove zvieratka, male babiky, male hracky, auticka http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/9568..., ikea take tie kose na plysakov http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/2017..., a lego do orig. legovych krabic, knizky na policke, puzzle mame v papierovych malych tastickach, takych tych darcekovych

sante81
18. nov 2011

krabice od plienok z DM 🙂 lega v original baleniach, knizky na poličkach, malé autička teiz na polickach, ale su aj dni kedy sa mi to nechce upratovať, tak je to všetko na jednej kope

anjelicek26
18. nov 2011

Neni nad ikea boxy a zasuvky 🙂

lili777
autor
18. nov 2011

Tieto hračky sú pre mňa niekedy nočná mora. Mám pocit, že celý deň upratujem hračky. Malý veľakrát len vysype lego a nechce ho zbierať. No holt obdobie vzdoru. Len teraz prídu Vianoce, zase ďalšie hračky, tak riešim, ako to prakticky poupratovať.

zuzana76
18. nov 2011

a navyse ja vzdy nejake hracky schovam vysoko do skrine, take co sa dlhsie nepouzivali a potom po case vytiahnem a maju akoby novu zabavu, uz na tu hracku aj zabudli a ked im to takto zase oprasim, tak sa hraju potom o dusu, ako s novou hrackou

tanika5
18. nov 2011

lego v original boxíkoch, knižky na poličkách, autíčka si tiež Drobec ukladá na poličky, plyšáky pri posteli a na poličke,drobné hračky v menšom plastovom boxe, väčšie vo väčšom, puzzle v plastových dózach, my máme problém, väčne riešim ako uložiť malému papiere na kreslenie aby nevybral naraz pol balenia :D zatial som mu vždy vybrala pár papierov ja (boli hore v skrinke) no už prisiel na to ako sa k ním dostať, tak to musíme vyriešit 😠 väľké autá, kosačka, odrážadlo na to má ,,parkovisko" no na Vianoce plánujeme kúpiť tabulu na kreslenie kriedov a suchými fixami tak neviem či nepreburam priečku k susedom aby sa to tam pomestilo 😀

babul83
18. nov 2011

Lego v krabiciach, malé autá v boxy, veľké autá boxy, hrkálky, hudobné nástroje v takom látkovom boxy, knihy na poličkách, papiere, farbičky v nevyužitom košíku z bicykla (máme to zavesené na radiátori, sorry susedia. :D), drevené hračky vyložené na skriniach (len na požiadanie, lebo by ich stále rozhadzovali) a malé zvieratká atď máme v takej priesvitnej kapsičky alebo občas medzi malými autíčkami.
Zhrnutie box a krabice (pampers krabice som poprelepovala zvyšnou tapetou, výhoda je že sa majú aj za čo chytiť a sú pevné)

lien1
18. nov 2011

ja to mám rozdelené v priesvitných boxoch tak vedia čo je dnu a nevysypú všetko máme 8 malých a 6 veľkých knižky omaľovanky a časopisy sú v skrinke s dvierkami "čítajú" aj maľujú dosť často a prehľadne to ukladať zaberá čas tak zatvorím dvierka a pokoj....občas vytriedim.... no nočná mora nastane budúci rok neviem ako oddelím veci do školy .....

harper
18. nov 2011

@lili777 tiez mame farebne boxy z ikey, (mam aj foto v blogu) a lego vysypame len na deku, ked nechce zbierat, tak len vysypeme nazad do boxu.

kiknjhuknzuk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
xenicka13
28. dec 2012

@kiknjhuknzuk si nahlasena

irriss
28. dec 2012

@kiknjhuknzuk
toto uz prehanis..
😠 😠 😠 😠 😠

@martinjasen 😲 😲 😲 😲

aduskatt
28. dec 2012

@irriss uz som nahlasila.........vo viacerych temach nevie, co so sebou

irriss
28. dec 2012

@aduskatt

...jenze doufam, ze je kazdemu jasne, ze pokud tu takto bude radit jeste chvili, vytahne veskera stara temata a bude horsi nez Spam.. 😠 😠 😠

p.s. Adi, a jde o to, zda to tu nekdo dnes mezi svatky hlida..😉

aduskatt
28. dec 2012

@irriss myslim, ze som tu zazrela vcera martina