Švagriná si myslí, že je matka môjho dieťaťa

15. máj 2022

Neviem už aji reagovať ide o moju dcéru a jej krstnu (manželova sestra). Hneď na úvod skúšala som ju dať "do laty" ale ona furt svoje. Ja som aj oľutovala že sme ju dali za krstnu ona si myslí že je jej matka, včera malá mala "nehodu" nestihla na WC nerobila som z toho drámu prezliekla sa, veci sme dali odmocit a ideme ďalej no švagriná začala jej hovoriť že je to hanba že ona by sa hanbila. V piatok som prišla z pôrodnice a odvtedy počúvam o tom vlastne ona je presvedčená že ONA bude aj druhému dieťaťu krstná tak už plánuje na to jej manžel povedal už názor o tom že to tak nebude

svetlonos
18. máj 2022

Autor, a neda sa to ozaj anulovat ? Ved z toho co pises mi pride, ze to ci jej mala hovori krstna alebo teta je jej najmensi problem. Ja by som ozaj uplne zrusila styk s nou a oznamila ze tou krstnou je,zatial este, iba na papiery. Aj malej by som povedala ze od teraz to uz jej krstna nieje lebo sa ku nej zle chova a to my ako rodicia nedopustime. Prajem vam aj derurencom vela lasky a radosti 🙂

autor
18. máj 2022

@svetlonos uf to neviem či sa dá anulovať 🤔

derdia
18. máj 2022

Uz si pocula vetu, ze ludia si k tebe dovolia len to co im dovolis ty?

katkami123
21. máj 2022

A prečo sa tej svojej švagrinej tak bojíš? Niekto by mi poonižoval decko a deptal, by letel. A čo keď je krstná? To jej nemôžeš povedať, že tam, nech sa stara o svoje deti alebo ešte lepšie, nech radšej viac pracuje na tom ako si ich urobiť?

autor
21. máj 2022

@katkami123 vieš koľkokrát som nw ňu vybehla ona jak keby nechápala. A ja nemám energiu na to už stále dokola vysvetľovať jej

katkami123
21. máj 2022

Tak jej neotvárajte. Prestane chodiť a vybavené

katkami123
21. máj 2022

A ty si naozaj myslíš, ze ona si neuvedomuje čo robí a potrebuje vysvetlit? Ona vás chodí zámerne vytáčať, lebo je frustrovaná zo svojho života. Preto ponižuje neustále teba blbymi pripomienkami a ide ti výchovavat dcéru.

slovakboy
23. máj 2022

Veď by mohla byt rada že ma krsňatá a môže sledovať ako rastú. Stačí ak by do ničoho nezasahovala nič sa nesnažila riadiť a kontrolovať. Len by si sadla a hrala sa s deťmi. To by bola skvelá teta pre deti. Takto furt vytvára nejaký odpor.

autor
24. máj 2022

@katkami123 začínam si to myslieť aj ja. Mňa to vytáča do toho starostlivosť o bábätko 😔

autor
24. máj 2022

Čo je horšie malá začala neskutočne žiarliť na malého a ta ehm ju ešte v tom podporuje ale to som zatrhla hneď

martina1201
24. máj 2022

To ako ju v tom podporuje? Malú zapriahaj do starostlivosti a snaž sa pri starostlivosti o babo mu vždy o jeho veľkej a dobrej sestre rozprávať nech ma pocit že ju ľúbite a dávate ju za príklad. Keď príde muž domov z práce snažte sa venovať staršej a byť len s ňou aby sa necítila odstrčená. Verím že to zvládnete. A tamto radoby krstný mamu odstrihnite úplne. To bude najlepšie. Ona nárok na ňu nemá žiaden.

ancika27
25. máj 2022

Starsie dieta treba zapajat,pod ideme prebalit, nachovat budea drzat cicik atd...popripade satkaj si ku mne kym bude babo papat ja ti budem citat...ide to..a svagrine raz ne spravit hranicu. S tym ze ak sa nezmeni bude uplne bez deciek.

katkami123
26. máj 2022

Tak jej možno treba otvorene povedať, ze nech si urobí konečne vlastne a tam sa realizuje a tebe nech sa nestará do výchovy. Ak aj po tomto bude hrať na nervy, neotvarat, vyhovoriť sa, ze niekam idete atď. Okresať styk na minimum