Aká káva nespôsobuje žalúdočné ťažkosti?

eli263
1. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť kávu ktorá nespôsobuje žalúdočné ťažkosti ako hnačka atď predtým som pila Ranajkovu kávu plus Nescafé a mlieko raz mi to uškodilo prehnalo má a odvtedy sa bojím piť kávu ďakujem za každú odpoveď

majlo1234
1. okt 2023

@eli263 mozno ti vadi mlieko? Skusala si pit bez?

eli263
autor
1. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@majlo1234 nie?

ckocka
1. okt 2023

Ak si ju pila pravidelne a uškodilo ti to iba raz tak pravdepodobne problém bude v niečom inom.

beata_k
1. okt 2023

@eli263 Najprv sa naranajkuj a az potom kavu. Je jedno aku.

eli263
autor
1. okt 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@ckocka a v čom?

ckocka
1. okt 2023

@eli263 Ako to mám vedieť? Ja ťa nesledujem.

kitycat
1. okt 2023

@eli263 normalne si daj kavu a uvidis co sa stane.

No a z kavy chodime mnohi na wecko vypradznit crevo 💁‍♀️

deninka233
1. okt 2023

Kvalitnú. Žiadne polotovary. Ja beriem od malých lokálnych pražiarní. A max stredné praženie, žiadne tie tmavé zhoreniny. Odkedy to tak robím, nepáli ma ani záha, ani žalúdok neprotestuje, aj nalačno môžem piť, aj mi chutí aj úplne bez ničoho (bez mlieka, bez cukru) hoci si samozrejme dám aj jedno aj druhé. Do nesky, alebo iných “dolce gusto” káv si cukor aj mlieko MUSÍM dať, aby som to prežila…

majlo1234
1. okt 2023

Tak v tom pripade si mozno mala prehananie z niecoho ineho