Ktorá káva nespôsobuje žalúdočné ťažkosti?

pupetko263
5. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradiť akú kávu piť aby nerobila ťažkosti žalúdočné? Pijem 2lyzicky raňajkovej a lyžičku Nescafé a plus mlieko a dnes ma prehnalo od nej musela som si dať tabletku na hnačku viete mi poradiť akú kávu piť aby neškodila?

vanilkovazmrzka
5. aug 2023

Tak asi hlavne nie instantnu 😃

pupetko263
autor
5. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@vanilkovazmrzka a akú zrnková by nebola dobrá?

lavender94
5. aug 2023

@pupetko263 zrnková je na žalúdok ešte ťažšia. Ideálne espresso

chrumka333
5. aug 2023

@pupetko263 https://www.coffeein.sk/ možno niečo z praziarne? pán ti isto poradí, vyzná sa

azzflo
5. aug 2023

Neviem ci sa to mozu zdielat linky, ale nastuduj si napriklad https://dennikn.sk/211215/preco-chodime-kave-za...
Kava ma takyto efekt na vela ludi, ked patris medzi tych citlivejsich, nezmeni to ani iny typ kavy. Mozes skusit akurat vynechat mlieko, ci ti nerobi problem skor to.

olimuc
5. aug 2023

Nedaj si najskor mlieko

pokemonkaa
5. aug 2023

vylucit mlieko

sense
5. aug 2023

Nedať si mlieko

nikdenikto
5. aug 2023

Začni piť bez mlieka

dominikamacakova
5. aug 2023

Ja pijem len čaj

rebrambora
5. aug 2023

To je taky ritual. 😃 Kava, dopit a toaleta. Pijem len cistu cerstvo pomletu kavu.

petronelag
5. aug 2023

@pupetko263 Aj mne nerobila dobre káva Nescaffe, a keď som si robila Jacobs alebo Davidoff - tak žiadne bolenie brucha.

minenkak
5. aug 2023

@pupetko263 môj muž je kávičkar a musí si dať niekedy pauzu od kávy,pár dní a potom zas pije ako normálne

letter
5. aug 2023

Mne je zle keď si dam lávu s mliekom na lačný žalúdok.

pupetko263
autor
5. aug 2023
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

@letter a čo piješ?

stanulienkat
5. aug 2023

Mam dlhorocny zapal zaludka + Gerd. Jedina kava, co mi nerobi problem, neprekysluje ma a neboli ma po nej brucho je Dolce gusto capucino.

majka176
5. aug 2023

Mne takisto Nescafé spôsobuje žalúdočné problémy, ak si dám akúkoľvek inú, nič mi nie je.

euka210
5. aug 2023

@pupetko263 ked na lačno, to asi kazda to urobi.

zeldia
6. aug 2023

@pupetko263 ja si myslím že len skúšať alebo nepit vôbec. Napríklad na dovolenke alebo niekde kde si a das inú kavu je ti tiež zle? Ak áno tak kavu nepi, naco.