Poraďte darček k narodeniu bábätka

dida712
7. aug 2018

Ahojte mamičky, poraďte mi prosím niečo originálne a zároveň praktické k narodeniu babätka 🙂 .. má to byť darček pre sestrine bábo ...

reni1512
9. aug 2018

@vlasica19 je to top ver mi!ovesas s tym steny :D My sme dali hlavne deti..ked sa narodila dcera zabudla som na to a strasne to lutujem..tak som si to vynahradila a dala ich oboch teraz..my sme si urobili par foto na zaver..posielam ukazku 🙂

katarina_luknarova
16. jan 2019

Ja som minule pre kamoskinu dcerku kupila velmi pekne, luxusne maslicky (celenky pre babatka). Buubli sa vola ta znacka https://buubli.sk/shop/ je to slovensky vyrobca. Neviem teda, ci u teba ide o dievcatko, ale spravili velku radost. Vzali ich aj na rodinne fotenie.

zuzgro
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzgro
21. jún 2022

Ahojte, tiež som sa touto témou zaoberala pred pár mesiacmi. Bola som zúfalá až som natrafila na personalizované čiapočky značky pasadena. Vyzdobia čiapočku buď menom alebo prezývkou bábätka a k tomu Vám to príde krásne zabalené. Teda už nič viac riešiť nemusíte. K tomu dáte do obáločky nejaké peniažky, veď rodičia najlepšie vedia čo ich dieťatko potrebuje. Tak som si povedala, že možno to niekomu pri lustrovaní diskusií pomôže 🙂