Poraďte darček pre mamu

4. okt 2020

Mám 15 rokov prosím o radu na darček pre mamu niečo čo ju poteší a bude možno aj praktické...ale nie príliš drahé ďakujem

marca12
4. okt 2020

Knihu alebo nejaky naramok

nikyball
4. okt 2020

Kozmeticky balíček, bytový doplnok (pepco), kabelka, košík a do neho potraviny /maškrty ktoré má rada, kvet, pozri na nete stránku tvoja krabička a inspiruj sa tým čo do nich davaju, kniha

tinqua
4. okt 2020

Teraz som akurat videla lampu, ktorá má cylinder z fotiek, stoji 29e...velmi pekna vec pogoogli

lenuska9999
4. okt 2020

Môžeš urobiť darčekový košíček s vecami čo má rada. Alebo jej niečo namaľuj, prípadne výrob. Moja mama sa stále viac potešila z takýchto darčekov

amelia000
4. okt 2020

Podla mna bude rada ked upraces byt, nieco navaris a napises jej ze ju mas velmi rada. No aspon mna by toto viacej potesilo ako nejaky hmotny darcek 🙂

jajka71
4. okt 2020

Zavisi od rozpoctu. My sme sa v tvojom veku ako surodenci zlozili a kupili ramik z masivneho dreva a zorganizovali rod.fotenie, aby sme boli na fotke vsetci a dali tu fotku vyvolat..nasa zrejme posledna fotka, na ktorej sme vsetci a podnes ju mame, len si ju scanujeme, lebo original film sa nezachoval...mozes vybrat nejaku peknu fotku do ramika, pripadne ruska s monogramom ked uz mame tu coronu v oblubenej farbe, ...

miadi
5. okt 2020

Ty ju poznas vies co ma rada aky styl skus nieco osobne na mieru jej vybrat.Ide hlavne o tu myšlenku co do toho vlozis ani nie tak o samotnu vec ci cenu. Aby Videla ze ju vnimas ze ju poznas ze ju mas nie len ako mamu ale aj osobnost cloveka jedinečnou zenu.