Čo všetko pomáha vaším deťom s adhd?

vilki
25. okt 2016

Ahojte, viem že je tu už pár podobných tém, ale chcem sa opýtať či vám už niečo konkrétne pomohlo pri adhd. Lieky od neurologičky dávať nechcem, nemyslím si že má moj syn také štádium aby som ho pchala takými liekmi. Má 10 rokov a je dosť nepozorný a zo školy nosí dosť často poznámky typu vyrušoval, nedával pozor, naháňal sa..... najhoršie že namá žiadneho kamaráta.... ☹ pomáhajú vám nejaké vitamíny, homeopatiká alebo niečo iné? Ďakujem

marince
30. mar 2022

@erika1016 ahoj môžem sa opýtať kolko ma syn rokov?

nikkas
6. jún 2022

@mamina8 ahoj a pomaha to esprico ozaj ze vidis ze ta hyperaktivita je nizsia akoby???

margaretka
12. okt 2022

@nikkas u nadej po 2 mes malo opačný efekt čiže viac hyperaktivita, nabudenie, divoká trucovita a čo najviac zaujať pozornosť blbostami

nikkas
13. okt 2022

@leuska82 ahojky pomohla jej tá medovka prosím?

leuska82
13. okt 2022

@nikkas vieš že ani neviem.... Ale za skúšku nič nedáte keďže je to bylina ktorá neuškodí ...

1302
15. mar 2024

@vilki presne.Adhd deti maju zmeny na mozgu.Nam to neurolog potvrdil na EEG a tiez robil synovi rozne testy co sa tyka motoriky lebo tieto deti ju mavaju slabsiu.A nas k neurologovi poslala s PPPc specialna pedagogicka stym ze vsetko nasvedcuje ze ma Adhd ale potvrdit to musi neurolog alebo pedopsycholog.