Seborea u dvojročného dieťaťa a liečba prírodnou cestou

ryka2
26. jan 2014

dcera je atoicka so seboreo,potravinove alergie raz,psenica,bkm,soja,lieskovce,ked mala pol roka sme sa zbavili seborei vo vlasoch a dnes som ju znovu objavila achhhhhhhhh,.Dcera ma 2 roky,vycesavanie no neviem jedine ak by bola v narkoze,nedovoli nam ani ocesat vlasy,beham za nou s hrebenom,ekzem mame pod kontrolou,dietu drzime na 80%, berie Aerius....obcas asi kazdy treti den,viete nieco poradit????????????

zvedavamt
27. jan 2014

Ahoj. Tolko problemov u takeho drobatka. Je velmi dvolezite co papa a kolko pije. Problemy s kozou sa vzdy ukazu pri nespravnom traveni. Prejavy ukazuju aj na acidobazicku nerovnovahu v tele. Odporucam zmerat ph ranneho mocu. A potom zacat s odkyslenim vhodnou stravou pitnym rezimom a doplnenim mineralov.

luba28
27. jan 2014

@ryka2 kupte panthenol penu,nastriekat,premasirovat a umyt,...4-5 dni a vsetko odide,....

zeytin
27. jan 2014

Velmi dobry je aj detsky sampon od znacky A-derma - Exomega. Obsahuje vytazok z ovsa Rhealba 🙂 My sme pouzivali aj krem a za 2 tyzdne lekarka nechcela verit, ze to tak zabralo... lebo uz sa nam vyhrazala kortikoidmi, ze ak to do 2 tyzdnov neprejde. A preslo 🙂

ryka2
autor
27. jan 2014

@zvedavamt co je to acidobazicka,k tomu mlieku kazein ma dobry jogurty moze ale vyhadze sa po kazdom,aj ked uz mesiac sa nevyhadzala a mam pocit ze odkedy sa nevyhadze ma aj seboreu,zrejme ten ekzem vyraza inde ._(
snazime sa hodne zeleniny a ovocia ,chlieb peciem so spaldy a primiesavam psenicu,reakcia nie ,o mesiac ideme na testy po roku tak uvidim co nam vyjde,ake mineraly by jej bolo treba doplnit,pitny rezim je strasny dost sa narobim kym do nej nalejem pol litra vody to je vsetko co vypije
telo natieram kokosovym olejom aaj ho zacina jest namiesto masla

emka13
27. jan 2014

ahojky my sme mali suchú hlavičku hrozne. máme atopický ekzém a my sme tú hlavičku umývali dermolavalom je to šampon aj sprcháč v jednom. hlavička v poho..len ten ekzém..no stále sa škriabeme nevieme zistiť z čoho ale lakte a krk no hrúúúza. vždy sa vyškriabeme. ale ten dermolaval je fajn.

zvedavamt
27. jan 2014

@ryka2
akoby nemala suchu kozu,ked ma malo vody ?
mas doma rastliny? skus ich zacat polievat len z polovice ako doteras 😒 a acidobazicka - polej te rastlinky octom a pochopis.
pri koznych problemoch je nevyhnutna dieta bez zivocisneho mlieka a vyrobkov z neho. daj mail do spravy a poslem ti o tom knizku.

barca2905
12. jan 2015

@zvedavamt ahoj mozem aj ja poprosit haringova@zoznam.sk dakujem

leushkka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ryka2
autor
12. jan 2015

@leushkka psenica uz nie je problem zostali nam len orechy a kiwi,obcas ked vela mliecneho tak sa mierne vyhadze ideme znovu na testy tak uvidime,spalda samotna jej nechuti miesam so psenicou-tam asi nie je problem nema reakciu

ildiko1312
30. nov 2016

@zvedavamt
kaplarovaildiko@gmail.com

ildiko1312
30. nov 2016

@ildiko1312
Môžem poprosiť knihu? Ďakujem