3-mesačné bábo malo v stolici drobné nitky čerstvej krvi

lalama123
24. feb 2024

Ahojte. Chcela by som sa opýtať či ste mali aj takýto problém ako mame my . Mám 3 mesačného synčeka, je plne dojčeny. Pred týždňom som mj našla maly “vlások” krvi v stolici. Potom jeden deň nič znova sa to opakovalo dva dni po sebe (iba v jednej stolici) 3-4 kaká. Teraz sme nemali dva dni a znova sa objavilo. Bábätko je spokojne papa spinka nie je nekľudné. Ďakujem 🙂

nwnw
24. feb 2024

@lalama123 skus par dni nekonzumovat nic mliecne.

margaretka_
24. feb 2024

My sme to mali. Bolo z toho podozrenie na alergiu na bielkovinu kravskeho mlieka.

lalama123
autor
24. feb 2024

@margaretka_ a ako ste to potom ďalej riešili?

margaretka_
24. feb 2024

@lalama123 vylucila som zo stravy mlieko, vajcia a soju. Asi kym mal syn rok. Potom ok. Dojcil sa dalej. Nerobili nam ale ziadne dalsie testy na potvrdenie.

kristina82
24. feb 2024

@lalama123 aj moja mala,a potvrdila sa jej alergia na mliecnu bielkovinu,ale ona bola vecer aj nekludna a plakala mi aj dlhe hodiny

lalama123
autor
24. feb 2024

@kristina82 mne práveže vôbec, je zatiaľ kľudný, a ešte k tomu cely týždeň čo ho sledujem tak normálne som pila kávu s mliekom, mala som pár výrobkov ktoré obsahovali mlieko a dva dni nič potom znova iba raz a tak máličko. Každopádne skonzultujem to s dr len či náhodou tu nemal niekto niečo podobne.