6 mesačný syn je prvýkrát chorý - soplíky a kašeľ

erika_lukasko
16. sep 2012

Uz treti den mame sopliky, kychame a kasleme, ale teplotu nemame... Treba s nim ist k lekarke alebo mam pockat az kym bude mat horucku? Poradte.... Vobec netusim, je to nasa prva choroba....

luliu
16. sep 2012

@erika_lukasko Ahoj, pri soplikoch by som nesla, ale pri kasli urcite ano. Skore uzdravenie

erika_lukasko
autor
16. sep 2012

@luliu by si isla aj ked nema horucku? dokonca ani len zvysenu teplotu....

luliu
16. sep 2012

Kašel moze mať vela pricin, moja dcerka mala napr. hnisavu anginu bez teplot

erika_lukasko
autor
16. sep 2012

@luliu tak to radsej hned v pondelok pojdem.... dakujem za radu...

luliu
16. sep 2012
sisaha
16. sep 2012

@erika_lukasko doktorka ti pravdepodobne predpise vhodny sirup na kasel. Ale urcite je potrebne pri tak malom dietati, aby ho popocuvala a vysetrila.. 😉

mummy01
16. sep 2012

@erika_lukasko a aj mu nieco davas ci len cakas co bude??? s takym malym babom treba ist k lekarke hned.Pokial niesi lekar tazko posudis jeho zdrav.stav.Moje deti mali dost chorob bez teplot-hnisava angina a aj zapal pluc,naco riskovat 😖

erika_lukasko
autor
16. sep 2012

@mummy1 este som mu nedala nic... zacali mu sopliky len v piatok - to som myslela, ze nie je nic vazne... a kaslat a kychat zacal az od dnes... a kedze je nedela, tak k lekarke pojdeme az zajtra...nic nezanedbavam...

danusskaaa
16. sep 2012

my sme si tym presli pred 2tyzdnami. Boli sme aj u doktorky, lebo soplikov bolo vela a bala som sa aby nestekali do pluc a nezapalilo sa to. skoncili sme na antibiotikach-kvapky do nosa, proti kaslu solmucon sirup + fenistil kvapky na opuchnutu sliznicu. Po 2dnoch dostala aj teplotu, ale len na 2dni. po tyzdni antibiotik nam dala este vonicku na vytieranie nosteka, lebo sopliky uz neboli tak huste, ale vytekali. teraz je uz fajn, ale 2tyzdne sme sa liecili a vobec nelutujem ze som bola u doktorky, lebo sople boli hrozne!!!

mummy01
16. sep 2012

@erika_lukasko pisala si ze treti den sopli,kycha a kasle...z toho som vychadzala a nepisala som ze nieco zanedbavas.Si sa pytala ci mas ist k dr.-tak som ti odpovedala 😉 ...skus mu aspon sinupret davat.

ivkake
16. sep 2012

@erika_lukasko neboj nic nezanedbavas ja som tiez taka ako ty my pre zmenu mame iba soplíky kasel sa este neprejavil a ani teplota ale dala som mu vecer fenistil a ked mu to do utorka neprejde alebo sa to zhorsi tak pojdem k lekarke ale moja dokina dava na soplíky a kasel sinupret je to od narodenia a je to na volny predpis a celej nasej rodinke velmi pomaha a nieje tam nic Sinupret uvoľňuje hustý hlien pri všetkých ochoreniach dýchacích ciest. Výťažok z prvosienky a štiavca má protizápalový účinok, obsahuje výťažok z bazy čiernej, zmenšuje opuch sliznice čo priaznivo vplýva a uľahčuje vykašliavanie. Takze odporucam

strapco13
16. sep 2012

@erika_lukasko
@ivkake pozrite moj clanok o toalete nosa v mojom fotoblogu