8 mesačná dcérka má zelenkavý výtok. Je to vážne?

ryka2
9. júl 2012

ma 8 mesiacov a zelenkavy vytok,mal to niekto v takom veku?

mary.la
9. júl 2012

my sme sa s tým stretli, nebol síce zelenkavý, ale klasika biely, hrudkovitý ... mala zápal močového traktu, je na to veľmi citlivá, prvýkrát to mala tiež v okolo 8.-9. mes. ... dostali sme ATB, prítomnosť zápalu dokina testovala vzorkou krvi, ale tak z kvapky a brali sme aj moč, pred aj po ATB ... malá inak problémy nemala, ale mala zvýšenú teplotu, inak bez príznakov, teda takých pozorovateľných ... ale jednoznačne by výtok u tak malých dievčatiek nemal byť ... a ešte mi napadlo, v akútnom stave sme vonkajšie pysky natierali canestenom, dostali sme na predpis

jaaty
9. júl 2012

určite by som išla k lekárovi

katren
9. júl 2012

@ryka2 sorry, ale to my mame ako vediet??? ved ked mam pochybnosti, radsej vezmem dieta k lekarovi a nie sa tu vypytujem 🤐

mummy01
9. júl 2012

a ty keby si mala zeleny vytok by si k dr.nesla? Treba ist,ma najskor nejaku infekciu....

lenka.s
9. júl 2012

nedokzem so svojim, pre niektore mozno kuracim, mozgom pochopit, ze denne tu x mamiciek zalozi otazku alebo temu s problemom, ktory vyriesi len a jedine lekar a nie mamicky na diskusnom fore ... zeny, ako vam vysvetlit, ze toto nie je online verzia telefonneho cisla 112 ?

ked ma 8-mesacne dieta symptomy, pri ktorych by aj 40-rocna zena sla k lekarovi, tak nesedim na koniku, ale idem k lekarovi !!!!

bianca
9. júl 2012

ty by si isla k dr keby ze mas zeleny vytok?Urcite.Tak tu nedavaj taketo otazky a rano o 8 stepuj v cakarni u dr.

pingu1
9. júl 2012

nasa mala to mala. bol to bakterialny povod zo stolice.

kvetka08
10. júl 2012

Súhlasím s názorom LENKA.S - načo čakať ? Aj tak každá matka poradí len svoje a 100 žien, 100 názorov !

nibiru
10. júl 2012

ty ked maš zeleny vytok čo to znamena?maš infekciu,mykozu,zapal vaječnikou x komplikacii s pohlavnymi organmi tvoja dcera je tiež žena i ked 8mesačna a ma take iste pohlavne organy ako ty takže najpravdepodobnejsia je infekcia prenesena s konečnika ale tiež infekcie močovych ciest takže bežat k lekarovy.

pimpulienka
10. júl 2012

Určite treba ísť k lekárovi, včas riešiť a preliečiť. Držim palce 🙂

nela82
10. júl 2012

podla mna uz dotycna navstivila Dr...Otazku napisala este vcera.. 😅 😉

nelicefo
10. júl 2012

rozhodne ano..myslim ze maloktora z nas ma v sufliku diplom z mediciny... 🙄 🙄 🙄

ursul
10. júl 2012

dalšie mile rady..mohli ste ju aj oplut za tak sprosty dotaz niee 😒

butterfly22
10. júl 2012

pisala to vecer,takze mozno rano chcela ist k doktorovi...mozno sa len zlakla a chcela radu odniekoho,kto sa s tym stretol...netreba ju hned odsudzovat a davat sem taketo "mile" komentare.. nechapem ludia,co sa s vami deje...ked normalne neviete,radsej nekomentujte vobec...

strawberry17
10. júl 2012

ja sa necudujem, ze niektore maminky nebezia zo vsetkym hned k lekarovi, lebo kolkokrat sa aj mne vysmiali ze naco som dosla 😝 a boli neprijemni....ale s tymto problemom urcite k lekarovi