Ako často kúpať bábätko?

vikuss
25. okt 2010

Ahojte, chcem sa opytat ako casto treba kupat babo?
Nas maly kupanie zboznuje. Okrem toho, ze je to jeho najoblubenejsia cast dna 😀 , patri to aj vecernemu ritualu...kupanie, papanie, spinkanie...
Takze ho kupeme kazdy den.
Ale pocula som aj nazory, ze nie je dobre kupat babo kazdy den, ze sa tak zmyva ochranna vrstva na pokozke, alebo nieco v tomto zmysle. Tak neviem.
Potesim sa kazdej odpovedi, skusenosti ci nazoru.
Vdaka. 🙂

stacinka
27. okt 2010

My kupeme kazdy den. Pouzivam len cistu vodu a detsky syndet na ritku. Neolejujem, nekremujem, jedine ritku po okupani trosku natriem kremikom proti zapareninam. Mala vodu miluje a kupanie je nas prijemny ritual, kedy je vyzlecena, veselo si kopka nozkami ucime sa popritom otacat na brusko a jasime sa. Urcite by som jej to neodopierala.
Takze okupat, napapat a spat🙂

A katherine 27, ako moze kupanie sposobovat maknutie kosti???

martina149
28. okt 2010

Aj my kúpeme každý deň. Skúšala som nekúpať že aspoň každý druhý deň,ale malá sa mi nevedela večer uložiť a pritom mi spinká pekne celú noc takže kúpem.Po kúpaní už vie,že len papať a spinkať.

spionka2010
28. okt 2010

kazdy druhy den ho kupem kazdy den na to nemam cas

stvura
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
8808
28. okt 2010

no ja s manzelom kupavam malu v lete kazdy den, a ked je takto chladnejsie tak kazdy druhy, pripadne ked sa neda tak kazdy treti dnik (:

ikke
28. okt 2010

u nas kazdy druhy den, iba ked bolo v lete velmi teplo, tak kazdy den. tak nas naucili hned po porode. inak po porode sme ho kupali tusim az na 4. den (po samotnom porode ho iba dobre poutierali), posledne dni mal malo plodovej vody a preto sa narodil s velmi suchou pokozkou.

keby to dieta vyzadovalo (kvoli vecernemu ritualu), nevidim problem, preco by sa nemohlo kupat kazdy den. urcite mu z toho nezmaknu kosti 😀 len by som potom bola dost setrna s mydlami, asi by som dieta nemydlila kazdy den a rozhodne treba mat potom "mydlo" bez mydla 😉

marcelkatt
28. okt 2010

My sme kúpali synčeka každý druhý deň, v lete denne.

stanka02
28. okt 2010

My kupeme maleho kazdy druhy den a ked sa pokaka, tak mu oplachnem vo vanicke zadocek, lebo ak ho utrim vlhcenymi obruskami, tak ma cerveny zadocek. Zadocek mu oplachujem teplou vodou vsade, kde sa da v prebalovacom kutiku.

iskricka55
22. okt 2014

Kazdy druhy den a tak nam to vyhovuje 🙂

malena
12. jan 2015

inak to že sa bábätká spotia, nie je dobré, znamená to, že sú prehriate, príliš nababušené, alebo sa v byte príliš kúri, mne sa dcérka ešte nespotila....

maca283
9. feb 2015

Ja kupem malu kazdy druhy den nepouzivam volec mydla Davam je kupele ako echinacina tymiam A ine Zabijem dve muchy jednou ranou Umyjem pekne vonia a este posilnujeme imunitu

michaela1711
17. feb 2015

My tiež kúpeme každý druhý deň ale tiež uvažujem nad tým že ho budem kúpavať každý deň. Inak aj v pôrodnici kde som bola sa bábätká kúpali každý druhý deň odtiaľ som sa to tak naučila.