Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako často má kakať bábo?

ssussie
15. aug 2012

Caute, nas sesttyzdnovy drobcek ma problemy s kakanim. Ma koliky, ale neplace, len trosku a je taky mrzuty. A potom sa zvycajne poobede vykaka - len raz za den a to v takej davke, ze ledvo plienka vydrzi. Je to normalne? Dojcim aj prikrmujeme a na uvolnenie berieme infacol - btw.je super, pomha do 5 minut.

mummy01
15. aug 2012

@ssussie kaka Ti uplne v pohode....

andrejka1974
15. aug 2012

bud rada ze ti takto pekne kaka, moja je uz uplne na umelom mliecku a kaka tak raz za 3-4 dni ale kaka sama a nestazuje si

ssussie
autor
15. aug 2012

Jasne viem ze to je neskor super ale sestyzdnove babo by malo kakat castejsie, nie?

susanerose
15. aug 2012

Naše bábo pokiaľ bolo plne kojené, tak kakalo do každej plienky, t.z. aj 15-20x za deň. A to už bolo na nervy. Mám pocit, že som celý deň nič iné nerobila, len kojila a prebaľovala ☹ Buď rada, že je to len raz za deň 🙂

anjelicek26
15. aug 2012

Saska kakala raz za 10, rekord mame 12 dni a to az kym zacala s prikrmami 😀 Pred a po vykakani pol kila rozdiel 😀 Co dodat 😀 Normalne je vsetko, co dietatu nesposobuje nadmerne bolesti.... Ona bola kojena, ak prikrmujes, je normalne, ze kaka raz alebo aj viac krat denne. UM sa neda stravit komplet ako MM

ssussie
autor
17. aug 2012

no dnes nam povedala pani doktorka na poradni, ze je to OK, tak snad 🙂 Aj ked ine ako pampersy asi v tomto pripade nemozme pouzivat, lebo sice kaka len raz za den ale to je taka naloz, ze plienka mu pada pod vahou ku kolienkam a minieme pol balika utierok kym utrieme aspon nahrubo dupu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli