Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako dlho mali vaše deti koliku?

m_o_n_c_a_k
21. nov 2011

??

sante81
21. nov 2011

presne na konci 6 tyždna, prestal plakať zo dna na den.

simisi
21. nov 2011

malej az po 6.mesiaci ale problemy s bruskom pretrvavaju doteraz,a to uz bude mat rocik 😉

ani3012
21. nov 2011

koliky neskončili zo dňa na deň,neviem ,kedy to bolo posledný krát....bruško pobolievalo napr. už len každý druhý deň...dva krát do týždňa...raz do týždňa a zrazu som zistila,že sme viac ako týždeň nerúrkovali........bol to dlhodobý proces u nás 😀 😉

ivett1
21. nov 2011

U nás cca medzi druhým a tretím mesiacom 😉

ivinka7
21. nov 2011

Nám skončili presne po 3. mesiaci a prišlo to tak odrazu.

bambinkaa
21. nov 2011

ked sme zmenili mlieko v 4. mesiaci. Presli sme z obyc. nutrilonu na nutrilon anti-colics (menej laktozy) a potom na nutrilon allergy -care (bez bielkoviny kravskeho mlieka - teda su tam, ale specialne). Nepises ci kojis, ale ak ano, urcite to nezmen. V tom pripade Ti poradim Baby-Calm kvapky. Nam nepomohol ani espumisan, ani sab-simplex, tak silna bola kolika nasej malej. Uz som nevedela co mam robit, bolo mi jej luto, ze tak vela place, uz ani mlieko pit nechcela. Baby-Calm nie je z liekov, je na prirodnej baze. Je to cisty feniklovy olejcek + anizovy olejcek + matovy olejcek. Ziadne konzervacne latky, umele farbiva, ani umele prichute neobsahuje, ani drahe to nie je. Som si ista, ze aj Vam by to pomohlo. My sme si to objednali v lekarni, lebo to nemali. Nasa mala bola ako vymenena + k tomu aj zmena mlieka urobila dobre. Odvtedy vobec tak neplakava 🙂 Drzim aj Vam palce, aby tie koliky presli co najskor 🙂

barchee
21. nov 2011

koliky nám ustúpili v 3 mesiaci, keď sme prešli na bezlaktózové mlieko AL110 a úplne odozneli koncom 4 mesiaca 🙂

janams
21. nov 2011

Pri malej cca po 6tyzdnoch 🙂 maly mal koliky cca 6 mesiacov silne, nic nepomahalo, iba pravidelne cvicenie medzi papanim, neskor to bolo podstatne lepsie, ale aj tak sme cca do 3 rokov stale cvicili kazdy vecer, doslova si to pytal 😉 ziadne alergie ani funkcne ochorenie nema, napriek tomu nas to riadne potrapilo

Tu začni písať odpoveď...

Odošli