Ako podávať Vigantol, keď malý často grcká?

wikin27
5. jan 2013

Neviem si poradiť s Vigantolom . Podàvam ho naozaj pravidelne . Prv do fľaše s umelým mliekom , na to mi doktorka povedala že je to nesprávne , nakoľko nemusí vypiť celú fľašu a že sa to rozotrie po stenàch fľaše. A keď si po jedle odgrgne tak si aj grcne. Tak som mu to začala podávať na lyžičke pred kúpanim , ale jemu sa vyčapúva skoro stále lebo kocuje nôžkami . Má to potom nejaký účinok ? Malý má 4 mesiace. Ako by som to ešte mála skúsiť ?

hradnapani
5. jan 2013

@wikin27 nakvapkaj na cumlik flasky na zaciatku krmenia, potom to zapije mliekom

wikin27
autor
5. jan 2013

@hradnapani ďakujem za radu , len či mu aj dačo v žalúdku ostane keď si po jedle odgrgne grcne. 😒

hradnapani
5. jan 2013

@wikin27 zostane ved to by musel vygrcat komplet davku. Preto to treba dat na zaciatku krmenia, aby sa to dostalo co najdalej A neboj sa, v niektorych krajinach o vigantole ani nechyrovali a ich detom nic nechyba, takze aj ked niekedy dostane zo seba vacsiu cast davky, nic sa nedeje 😉

wikin27
autor
5. jan 2013

@hradnapani no snažím sa ako môžem. Tak nech to účinkuje ako má.

mirka1611
5. jan 2013

@wikin27 ahoj, my sme mali tento isty problem. Existuje vitamin D , ktory sa podava babatku raz za 3 mesiace - je to taka ampulka ktorú iba nalejes na lyžičku a dáš mu to. Ja som na tom trvala a nakoniec mi to teda lekarka predpisala. Nechcu to lekari davat lahko, lebo zrejme maju na Vigantol zmluvy a z toho percentá.... Trvaj u lekarky na tom, ze vies ze existuje takato moznost a ze maly ti stale vracia...

kbeata
5. jan 2013

@wikin27 vit.D je rozpustny v mlieku,tak skus na lyzicku do pusy 😉
kup si nejaky kvalitnejsi,ja pouzivam od Swansonu 😉

magdi21
5. jan 2013

@wikin27 ahoj, nemá malý reflux?či nieje v tomto problém.Moja malá má a vyriešilo sa to zahust.mliečkom, a Vigantolik, ostáva potom kde má 😉

momoka85
25. nov 2013

@wikin27 My používame prirodzený rybí tuk - namiesto umelých D vitaminiv z lekarne! V zimných mesiacoch je hlavne pre deti nevyhnutný (aj pre dospelých)!
Najviac na svete sa nachadza (v prirodzenej forme) v rybom tuku.
Odporúčam http://ostatne.bazos.sk/inzerat/30774582/Moller...