Ako sa používa slezový krém?

slamka555
18. júl 2020

Ahojte maminy . Zaobstarala som si slezovy krem ( potrebujeme trosku rozhybat predkozku 2rocnemu synovi :/ ) Prosim vas , tie co mate skusenost, masticka sa natrie po kupeli ? A po stiahnuti ju mam potom poutierat alebo nechat proste zaschnut? Vdaka 🙏

mirellka
18. júl 2020

kto Vám predal ten krémik prosím ?

slamka555
autor
19. júl 2020

@mirellka Dobry den 🙂 kupila som ho od jednej pani , ktora robi s kozmetikou Just. Pozeram ale , ze aj vy snou pracujete 🙂

mirellka
19. júl 2020

@slamka555 preto sa pýtam lebo krém sa dá zohnať cez registrovaných poradcov Just & Nahrin a my poradcovia sme školení a našou úlohou je vysvetliť spôsob použitia, účinky a možnosti na čo všetko viete krém použiť... Takže informácie ktoré zhanate si pýtajte od predajcu, ak to bude opäť poradkyňa ktorá nič nevie a informácie Vám neposkytne tak mi napíšte IP.. Rada všetko vysvetlím a pošlem všetky dôležité info.. Prajem pekný deň.. Mirka

misulka87
13. júl 2021

@mirellka Dobrý deň, chcem sa spýtať či by ste mi vedeli poradiť ohľadom toho slezového krému. Chcela by som ho objednať pre malého. Ďakujem.

stulrajterova
13. júl 2021

@misulka87 kremik sa natiera na predkozku a vmasiruva...kludne mi piste ss...mam aj 30 aj 60 ml ihned k odberu

momo90123
16. aug 2021

@stulrajterova dobrý večer. Chcem sa opýtať, či máte stále v ponuke 30 ml slezovy krém. Dakujem

stulrajterova
16. aug 2021

@momo90123 ešte áno, ak máte záujem..prosím píšte mi ss, aby som vám ho mohla čo najskôr poslať.

maminkadeticiek
16. aug 2021

Mne tento kremik nepomohol,ale bola som to dat skontrolovat u urologa a ten mi predpisal krem na 10 dni,hormonalny a na 9.den natierania ta tenucka blanka jemnunko pukla a tema predkozka uspesne za nami.Uprimne,bola som happy jak dva grepy.

katleeen
2. nov 2021

@mirellka zdravim, mate este dany Slezovy krem na predaj?

mirellka
2. nov 2021

@katleeen dobrý večer áno mám píšem ip

stulrajterova
2. nov 2021

@katleeen áno mám...cena je katalógová.... daná...nesmie sa podliezať.....

pbra40
2. nov 2021

Aj ja mam krem priamo k odberu, vid bazar

monkijanacik
13. jan 2022

Zdravim,nechcem tu nikoho nahnevať,ale čo je to za prirodnu kozmetiku,keď ten krém od Justu obsahuje najväčší bordel ako sú parabény a sulfáty,keď v dnešnej dobe,sa už minimalne parabény nepouživaju,kupila som ju tiež synovi a ide ma poraziť,sama mam alergiu na parabeny,v antibiotikach ma skoro zabili,a o tom silnom parfeme ani nehovorim,takze za mna just ma uplne sklamal.☹

monkijanacik
15. jan 2022

Ahojte,chcem sa opytať,či niekto skušal pinďa krem,na predkožku,či niekomu pomohlo,ďakujem.

stulrajterova
15. jan 2022

@monkijanacik keby tam bol najvacsi bordel ako tvrdite...isto by nebol na celosvetovom trhu...svajciari dbaju na top kvalitu...

monkijanacik
15. jan 2022

@stulrajterova Top kvalita?Robite si srandu,po tej vašej top kvalite sa synovy predkožka zapalila tak,že ju musime potierať Framikoinom,ten užastný just krem je vhodný akurát tak na popraskané päty na nohách…

mirellka
16. jan 2022

@monkijanacik ak dovolíte tak vstúpim do toho ..v prvom rade ma mrzí že máte zlú skusenosť čo ale neznamená že ked vám nepomohol tak nieje vhodný pre ostatných...Viete moj syn je alergický na zložku amroxoliumchlorid čo je vo väčšine sirupoch proti kašlu ..spôsobila mu rýchly rozpad červených krvinek musel byť hospitalizivaný..stane sa to u 1 zo 100 000 prípadov ..mladší je alergický na amoksiklav taktiež sme skončili v nemocnici po ťažkom výsype a sťaženým dýchaním..no nikdy som nikde netvrdila že tie lieky sú zlé ..proste sme zistili čo nasím deťom spôsobuje alergické reakcie a tie lieky viac neberieme ale sú mnohé dalsie deti ktorým spomínané latky v liekoch zas pomáhajú ...to isté je aj váš prípad ...že krémik nesadol neznamená že je zlý ..nieje vhodný pre vase dieťa a vy máte právo u predajcu u ktorého ste krém zakúpila krém vrátit a vyreklamovať ..Firma Just nahrin je korektna a vedomá toho že nie všetko je pre každého ...Čo sa týka slezového krému je často vyhladávaný lebo sú s ním veľmi dobre výsledky pomohol mnohým chlapčekom ja osobne mám tiež dobrú skusenosť ale áno najdu sa prípady kde krém nepomohol alebo vo výnimočných prípadoch ako ste vy nastane reakcia ...netreba hned negovať a útočiť za to že u vás to nefungovalo ..ked studujete zloženie ako ste opísala tak je napísané ku každom produktu na stránke justu aj na príbalovom letátu alebo krabičke ..mohla ste tomu predísť svojím spôsobom až ste vedela že syn je alergický na niektorú zložku krému...ale nechcem sa vas samozrejme nijak dotknúť...aj Vaša skúsenosť je skúsenosť ...prajem všetko dobré a skoré uzdravenie synčekovi

monkijanacik
16. jan 2022

Môj syn nieje alergicky na nič,ale je zarážajúce,ako velmi je krém parfemovaný a ake zložky obsahuje,slez je vinikajúca rastlina,ale pridavať tam sulfáty,ktoré narúšajú hormonálny systém človeka,čiže aj detí,mazať tym ešte aj chulostivé oblasti,parabény-ktoré su preukazatelne rakovinotvorné,tak to nie,ale každa mamina si musi vytvoriť svoj nazor,slez budeme pouzivat len vo forme odvaru,pipika potierať pinďa krémom,ktorý je bežne dostupný v lekárňach a jeho zloženie nam vyhovuje.Pekny večer.

jerrz
20. jan 2022

@monkijanacik Ďakujem za vašu skúsenosť. Už som ho chcela synovi kúpiť. Tiež dbam na zloženia. No a chcem vám napísať že ja som našla slezovu masť na nete za 2 eura cisto prírodné zloženie od Naturkraft 20 g. ZLOŽENIE:
Slez kvet - extrakt, vazelína, lanolín, včelí vosk.Sluste pozrieť.

stulrajterova
20. jan 2022

@jerrz aj percento slezu je tam uvedené?

monkijanacik
20. jan 2022

@jerrz Ďakujem,už som si pripadala ako blazon,keď nezaberie pinďa krem(9e) tak určite vyskušam,veď keď som čitala,že parabeny prenikaju okamžite do krvy a že sa našli v pupočniku,prsnikových a inych nadoroch,až ma zamrazilo,je to najlacnejší konzervant a niektore firmy sa ho nechcu vzdať,ma ho aj franzúzska intimna kozmetika saforelle predavana v lekarni,je to smutne🤷🏻‍♀️

monkijanacik
20. jan 2022

Percento slezu neuvadzaju

monkijanacik
20. jan 2022

Toto je ten nas pindakrem

jerrz
20. jan 2022

@stulrajterova Nie je uvedené percento slezu, ale to nie je ani v Just slezovy krém

kika2810
20. jan 2022

@stulrajterova Dobry den, prosim mate este tie 30ml?

leonie35
20. jan 2022

@monkijanacik Ahoj, skusali sme slezovy krem od firmy Just a aj Pinda mast. Sedave kupele v sleze (macirovala som slezovy "kvet") no bohuzial aj tak sme s 3,5r.syncekom skoncili na detskej urologii 😔 Tyzden "po" sme sa trapili, no potom uz bolo vsetko ako ma byt 🙂

stulrajterova
21. jan 2022

@kika2810 samozrejme, ze mam...piste ss

jerrz
21. jan 2022

@stulrajterova A na juste uvádzajú percento slezu? Lebo ja tam nikde nevidim . Ďakujem.

stulrajterova
21. jan 2022

@jerrz je tam inci zlozenie v katalogu online

jerrz
21. jan 2022

@stulrajterova to INCi zloženie som citala.Ale percentá slezu tam neboli.