Ako ste prekonali náročné obdobie koliky?

bilko29185
27. mar 2018

Dobrý deň, nakoľko som prvorodička chcela by som sa opýtať mamičiek, ktorých detičky prekonali koliky, či vedia odporučiť nejaké vitamíny, kvapky pripadne ako prekonali toto náročné obdobie. Ja mám chlapčeka 17 dňového ma koliku, nevedel kakat, mal zastavené vetry. Papal Bebu ha 1 a teraz nám doktor predpísal Nutrilon na koliku. Trosku sa to zlepšilo, maličký už kaka aspoň 1x za deň, ale strašne plače až je červený a ja som z toho strašne nešťastná.

evittam
27. mar 2018

@bilko29185 Je tu o tom diskusii viac nez dost.

ellaafi
27. mar 2018

Prešli sme si týmto obdobím aj my..... skúšali sme masírovať bruško (pupik krém), nahrievat čerstvo vyzehlenou plienkou, cvičiť nožičkami- smerom k brušku, ....a keď nič z toho nepomohlo tak som použila rektalnu rúrku. Ale úplne to prešlo až keď sme začali prikrmovat. Takže len trpezlivosť a vydržať to

pininka
27. mar 2018

U nas sab simplex pri kazdom krmeni a rektalna rurka ked uz bolo velmi zle ze nevedel kakat.

renatka100
27. mar 2018

@bilko29185 u nas presne to iste, ked sme dali nutrilon ha kakal raz za den ale tie place azvyjanie sa nedali vydrzat. Teraz papa mlieko Topfer 1 a bolesti nie su len nekaka inac ako s rrurkou a teplomerom, takze si vyber 😂

mirkov
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
shades3
28. mar 2018

nam velmi pomohli probioticke kvapky biogaia, dve kvapky denne, do dvoch tyzdnov mega zlepsenie..

skumavka
28. mar 2018

Bio Gaia kvapky a Infacol kvapky pred každým kŕmenie. A vraj Beba aj Nutrilon dosť zapekaju, možno by som skúsila Sunar premium.

skumavka
28. mar 2018

Tu Bio gaiu samozrejme raz za deň 5 kvapiek.

bilko29185
autor
28. mar 2018

Dakujem za rady