Ako to funguje na ORL na Kramároch?

kikusik82
10. júl 2020

Ahojte s malou by sme mali ist na vybratie mandlí krčných aj nosných na kramare , chcela by som vediet ako to tam funguje a ako ste boli spokojne , Vopred dakujem za vase odpovede 😉

ivuska2304
6. sep 2020

@kikusik82 dobrý deň, už máte za sebou tu operáciu? Nás to čaká 25.9 a mam z toho dosť strach.

kikusik82
autor
6. sep 2020

@ivuska2304 Dobry den ano uz to mame za sebou ale nakoniec som dala len nosné vybrat a to sme rano prisli a poobede okolo17.00 uz sme aj isli domov

ivuska2304
6. sep 2020

@kikusik82 my musíme dat vybrať krčné mandle lebo od apríla ma momentálne 7 anginu ☹️. Boli ste spokojná s personálom?

kikusik82
autor
6. sep 2020

@ivuska2304 len po tej narkoze ked sa mi mala preberala tak asi 45. Minut mi vkuse plakala a potom zaspala ale kazde dieta inac znáša tu narkózu,ak by ste chcela este nieco vediet tak kludne sa pytajte

kikusik82
autor
6. sep 2020

@ivuska2304 fuha to tam budete lezat ked krčné ? Pri nosných je iba jednodňovka, personál celkom v pohode ale zatu chvilku som moc toho niak nezistila aky je

ivuska2304
6. sep 2020

@kikusik82 dosť sa bojím ako to bude znášať. Ja dúfam ze v pohode.

ivuska2304
6. sep 2020

@kikusik82 ved práve, malu vy sme tam byt 4 dni keď bude všetko v poriadku.

martinkamm
26. okt 2022

@kikusik82 ahojky...chcem sa popytat nas caka tiez vyber mandli nosne a ze kusok z krcnych...ale on nemava anginy ani nic len to ze su vacsie tak ci odmietnut a dat len nosne...neviem co urobit...do toho mu usko prepichnu aby sa vyrovnal tlak...estelen 23.11 mame vysetrenie tak neviem co a ako

kikusik82
autor
26. okt 2022

@martinkamm Ahoj ja som nedala malej krčné obrezat iba jej vybrali nosné ,na kramaroch my povedali ze obidvoje urobit len mi to nedalo a isla som inej doktorke a ta mi odporučila len nosné urobit predsa tie krčné vela zachytávajú a est je nato mala a nema tak vela tych angin ze by to malo ist von .Ja mam katastrofálnom stave krčné mandle a do dnešného dna ich mam stale , predsa maju niaku tu funkciu

martinkamm
26. okt 2022

@kikusik82 dakujeeeem no nas maly nemava praveze absolutne anginy....lrn ze ich ma velke a ked sa budu robit nosne ze dat aj z nich kusok prec...ale niesom s tym stotoznena ...prosim ked to odmietnem ze tie nechcem nebudu na mna hladiet ako na sprostu -hyenu matku?a prosim popises mi ako to prebieha od 1.vysetrenia???za kolko cca od vysetr.davaju termin a podobne...moooc dakujeeem