Aký opaľovací krém pre dvojmesačné dieťa?

eva1122
22. máj 2014

Mamičky, ktorý opaľovací krém je najlepší pre maličké detičky, myslím 2 mesiace a viac... Ďakujem

monuska342
22. máj 2014

pre take male babo ziadny opalovaci este nesmie byt na slniecku a ked uz tak aspon s faktorom 50..... 🙂

brisilda
22. máj 2014

pre tak male babo nepotrebujes opalovaci krem no ak uz tak skus pozriet http://www.sebapoznanie.sk/sebapoznanie/eshop/1...

moni244
22. máj 2014

určite faktor 50 a počítaj s tým, že ti tu bude každá druhá písať že na slnko nie. Ja keby som sa riadila tým, že také malé bábo nesmie na slnko, tak ani z domu nevylezieme, lebo nám svieti slnko celý deň pred barákom, ale tak aj v tieni opaľuje, ja som mala faktor 50 z dm detský opaľovací krém

vefi89
22. máj 2014

autorka nikde nepíše, že bude s dieťaťom na priamom slnku... to aby teraz ani smeti nevysypala, lebo čo ak svieti? počasie je krásne, treba byť vonku, slniečku sa vyhnúť nedá 😉 ja by som 50-tke neverila, že má naozaj 50, ale to je na každého zvážení... ja som deti natierala vždy 15-tkou

janesa1984
22. máj 2014

Bioderma 50+ mineral. Je to 100 ml fluid. Mne bolo poradene ze pre deti do 3 rokov opalovak s fyzikalnym faktorom (mineralnym) a nie s chemickym. 😉

simca06022011
22. máj 2014

faktor 50... ale aj tak neopalovat.. v kociku tienit, nedavat na slnko a ked uz ste dakde tak v tieni (ale to urcite vies 🙂) ). Ja som na malu pouzivala najskor biodermu sa mi zda a potom uz ten DMkovsky co bol minuly rok dobre hodnoteny... a teraz vyberame a nevieme co :( Porad sa s pediatrickou ak chces, ja som tak urobila a vybrala som potom...

wenee
22. máj 2014

Ahoj,mne kožná lekárka práve odporučila Avene 50-detský,vraj najlepšia kozmetika,je lekárska a táto firma vyrába aj lieky,tak sa v tom vraj vyznajú a každý rok vraj menia zloženie krémov podľa zmien podnebia.Neviem,ja som ho kúpila,snáď kožná lekárka vie o čom hovorí...ale každá lekárka môže mať iný názor,nakoniec je to aj tak na nás rodičoch...

cmulinko
22. máj 2014

Moje deti nie su zvyknute na take silne slnko ako je na SK a kym som nevyskusala Bioderma Photoderm Kid SPF 50+ tak mali vzdy neprijemne reakcie.Vyskusala som viacero znaciek s faktorom 50+ a zatial najlepsie chrani prave tato Bioderma pre deti.Najhorsiu reakciu mali na Nivea Kids factor 50+

dejka77
22. máj 2014

Akurat som citala velmi zaujimavy clanok a opalovacich kremoch. Vraj vsetky, ktore maju faktor viac ako 30 su v podstate take iste co sa tyka ochrany ako ta 30. Urcite nikdy nepouzivaj tie v spreji, obsahuju velmi skodlive latky.

sisaka
22. máj 2014

to nemate na SLovensku na opalovacich kremoch napisane, ze nie su pre deti do 6 mesiacov? Zo srandy to tam asi nepisu, ze?

stanulienkat
22. máj 2014

Ziadny krem!!!!!!!!! Slnecnu clonu, alebo plienocku na kocik. Takemu malemu babu by som chemiu nevtierala do jemnej koze.

brady1
22. máj 2014

my mame altermed SUN baby 50+,je tam pisane pre batoľa a deti, účinná ochrana proti slnečnej alergii,ochrana DNAbunky
šetrný k detskej pokožke,hypoalergenny. Kupili sme v lekarni, pytali sme si na citlivu pokožku. Nemusiš tento kupit ale kup to v lekarni,tam ti aj poradia.

beata79
22. máj 2014

faktor 50 som používala chicco -dermo solare 0m+ 🙂 a bola som spokojná, malý mal v lete 2,5mesiačikov

andrea561
22. máj 2014

ziadny do roka by sa nemal pouzivat, my sme tiez prezili minuly rok bez kremu, na priamom slnku s takym malym babom predsa nebudes, tak nepotrebujes krem...

dolcegucci
22. máj 2014

La Roche 50+ osvedceny 🙂

sense
22. máj 2014

my sme natierali la roche pre deti ale nie kazdy den a priamemu slnku sme sa vyhybali....tiez sme kupovali v lekarni

adamar
22. máj 2014

Mne sa maly narodil v juli, nepouzivala som ziadny krem, vzdy bol tieneni v kociku

lenkakrcahova
22. máj 2014

Ja od malička používam len Niveu Baby,žiadne faktory,veď žiadna z nás nedá dieťa piecť na slnko.Vždy sme mali klobúčik a podľa mňa je v pohode,keď získa dieťa prirodzene vitamín D. 😉

nikoleta34
22. máj 2014

Ja som kupovala v lekárni daylong,je trocha drahší,ale super 🙂

sharlotta
22. máj 2014

My sme pouzivali Daylong baby 30. Isla by som sa opytat koznej, alebo do lekarne.

milota164
22. máj 2014

ja som tiez pouzivala 30tku

iinuska
22. máj 2014

Dylong 25

majka99999
22. máj 2014

Ja som nepouzivala ziadny a maly je junovy. Mal plienku na kociku, ked nanho svietilo. Co nanho troska zasvietilo, to je D vitamin.

sheila72
22. máj 2014

My sme tiež nepoužívali do roka krém. Veď si vezmi, že tak malé dieťa nevie ešte chodiť, ani sedieť. Takže buď bude doma, alebo v kočíku a ver tomu, že keď bude vonku 30 stupňov a viac, tak nepôjdeš kočíkovať, lebo sa ti dieťa v tom kočári uvarí. Teda aspoň my sme chodili s kočárom buď ráno alebo večer. Naviac ako tu už písala jedna pani, tak sa doporučuje od pol roka, lebo dovtedy je tá pokožka ešte veľmi jemná a náchylná.

fosilka
22. máj 2014

Nam pre 3 a pol mesacne babo kozna doktorka odporucila avene 50 s mineralmi. Samozrejme hlavne medzi 10-15h nechodit na slnko, ale celkom sa tomu vyhnut neda. Nasa mala vnutri spat nechce, tak spi cely den len v kociku.

nini1010
22. máj 2014

Ani ja som moju malu nevystavovala priamemu slnku ked bola takato malicka.narodila sa zaciatkom jula.urcite chranit pred slnkom a na kocik plienku.

anuskaaprazko
22. máj 2014

Ja som davala asi od 4 mesiacov (maly je februarovy) 30ku daylong, nema chemicky filter, ale nejaky fyzicky ci aky proste ostava taka bledsia pokozka, maly je ekzematik ale nan nereagoval nijako zle 🙂 Ale aj tak nedavat na priame slniecko...

yesno22
22. máj 2014

pre 2m dieťa žiaden, dieťa chrániť pred slnkom...nikto nevraví, že sa má v lete sedieť doma ale dá sa ísť von z rána a neskôr poobede...na kočiar prehodiť plienočku alebo clonu ... a pre väčšie deti mliečko/krém s minerálnym filtrom - obľúbená Bioderma, Avene ale nájde sa ich viac a čo najdlhšie chrániť pred ostrým slnkom ... 🙂

evinag
1. júl 2014

http://www.stream.cz/nejnovejsi/adost/10002906-... dporučujem pozrieť možno pomože