Bolesť bruška po Sunare

lulu19
21. apr 2014

Prosim poradte my .mala my papala nutrilon ha1 papala pekne 120 kazde 3 hodinky uz asi 5 dni my papa malo 60-90ml kazde 3 hodiny ale nevie sa my vykakat iba cez rukrku .skusila som jej zmenit mliecko davam jej sunar od soboty vecera ale nevidim zmenu .zacne papat zarobim jej 120 ml ako nahle spapa 60ml tak zacne vrtiet hlavickou puci sa odstrkuje sa od flasky .skusila som aj inu znacu flias ale aj ta nic nepomohlo .ked jej ponuknem cajik tak ten by pila hadam aj celu flasku .co to moze byt ako jej pomoct inak aby sa vykakala ,marisujeme cvicime co este dakujem za kazdu radu

ivet1371
21. apr 2014

francuzke mlieko je dobre nezapeka a davaj probiotika napriklad infant dophilus

dobromila1111
21. apr 2014

A kolko ma malinka? mozno jej staci tych 60ml..nas ma takmer 7 mes. a spapa 120..
Skuste davat aj probiotika,nam to pomohlo.

lulu19
autor
21. apr 2014

@dobromila1111 mala ma 7t ale pred tym my spapala 120ml .pribiotika nie ale dnes idem kupit ake ste papali vy

dobromila1111
21. apr 2014

Davaj jej papat podla vzorca: vaha babiky v kg krat 120ml. To je denna davka mliecka.Uz si to len podel poctom papani a zistis,kolko by mala spapat.Zle jej moze byt aj z prekrmovania,viem zial,o com pisem..:(
My sme papali najprv bio gaia,ale tie mi nevyhovovali,su to kvapky.Potom sme dlllho dlho papali Infant dophilus,vydrzia na 60 dni🙂 a teraz uz len sporadicky papame Laktobacily baby od Biopronu,su to tabletky,vysypes do mliecka.Maly nam kaka aj styrikrat za den,su dobre na imunitu.A to nam na zaciatku,ked sme papali Nutrilon horko tazko kakal raz za dva dni:(

dobromila1111
21. apr 2014

Este len doplnim,bo ja som nevedela, Infant dophilus a Biogaia treba mat v chladnicke🙂

tichanska1
21. apr 2014

My sme mali ten isty problem s Nutrilonom. Po 6 tyzdnoch ho zacal neskutocne zapekat. Zmenili sme na Bebu a parada. Odvtedy kakame pravidelne, brusko neboli. My mame 7 mesiacov no tiez spapa naraz max.150 ml. Este skus Coliprev ten je dobry pri intolerancii na laktozu.

stanislavao
21. apr 2014

@lulu19 sunar zapeka
nutrilon je dobry. davajte babatko kvapky Sab Simplex. to, ze mava bolesti bruska moze byt kolika. do cca 3-4 mesiaca vymizne. Biogaia su velmi dobre probiotika.

dobromila1111
21. apr 2014

ten coliprev sme papali aj my..akonahle nam pomohol,tak sme pili bezlaktozove mliecko,cca od 7.tyzdna. V lekarni mi tiez vraveli,ze zo Sunaru zapeka..ale to je u babatiek aj tak rozne..

arizona
21. apr 2014

U nas bol nutrilon uplne najhorsia volba, vyskusali sme raz a nikdy viac. Kvoli rovnakym problemom. Francuzske mliecko to nakoniec vyhralo - vo vseobecnosti je dobre stravitelne. + probiotika

kykuska
21. apr 2014

.milion deti kazde ine....my sme papali v porodnici bebu a v pohode, prisli sme domkon´v a nie a nie sa vykakat, ...potom nam pani doktorka poradila sunar a super....vsetko v podhode, pri obic´dvoch detickach🙂))bohuzial treba len vyskusat🙂))

tamaram283
22. apr 2014
Používateľ tamaram283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tamaram283.

nas tiez so Sunaru zapekalo..malu bolievalo velmi brusko.. mala ho nafuknute.. skusali sme aj cvicit nech si troska poprdka.. potom nam pani doktorka odporucila skusit kvapky Coliprev s enzynom laktaza.. je vyborny pri intolerancii mlieka.. myslim ze malej prave toto robilo problemy.. pretoze po kvapkach sme nasadili aj bezlaktozove mliecko a hned bolo vsetko lepsie 🙂

julia283
22. apr 2014
Používateľ julia283 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julia283.

skusala si nasadit probiotika? moj syncek ked mal taketo bolesti bruska.. tak sme mu na odporucanie pediatricky nasadili probiotika Actibax.. aby sa mu napravili crievka a mikroflora troska.. a chvaalabohu troska to ustupilo.. odvtedy ich mame vzdy zo sebou.. kedze nemusia byt v chladnicke 🙂

domca3333
9. máj 2014
Používateľ domca3333 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od domca3333.

My sme mali tiez problem s Nutrilonom. Po par tyzdnoch maleho zacalo strasne zapekat. Zmenili sme mliecko a ovela lepsie. , imunitu..) no a ked sme vyriesili tento problem.. nastala kolika :( chvalabohu je to velmi kludne dietatko.. ale ked sme prechadzali kolikami.. nepomahalo nic :( ani satka.. ani cicikanie.. maly bol nonstop na mne a stale bol nervozny.. plakal.. ale ze hrozne.. skusali sme vsetky mozne rady.. pediatricka nam odporucila skusit kvapky na koliku.. aby sme maleho uz tak netrapili. ked nic nezabera.. na jej odporucenie sme skusili kvapky Coliprev... zevraj obsahuju enzym laktazu. niektore deticky sa nevedia nejako popasovat s cukrom a mozu mat aj alergiu na mliecko a to im sposobuje vacsie krce a bolesti ako inym detom.. prave taketo kvapky su na to vhodne. bohuzial nas drobcek bol presne tento priklad.. a kym sme cakali ze sa mu to zlepsi.. ze to cchce iba viac pozornosti a tak.. sa on trapil :( nastastie po vyskusani tychto kvapiek sa malemu viditelne zlepsilo a po par dnoch sa mu ulavilo.. brusko uz nemal take nafuknute, bol menej uplakany a viac spokojnesi.. 🙂

filipka3
11. máj 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

aj my sme mali podobne problemy. najprv sme mysleli ze ide o koliku.. ale drobek mal stale vacsie a vacsie problemy :( pediatricka nam potom nasadila lieky. pretoze drobcek mal nejaky zapal :( velmi som sa o neho bala.. ale chvalabohu lieky zabrali a polepsilo sa mu.. dostali sme aj probiotika Actibax na upravu crevnej mikroflory.. aposilnenie imunity.. odvtedy je syncek na tom ovela lepsie.. predtym sme boli aj casto chory.. bolest bruska.. sopliky.. kasel.. probiotika odvtedy uzivame pravidelne a sme nadmieru spokojny 🙂

adka455
31. máj 2014
Používateľ adka455 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od adka455.

nam pri bolestiach bruska pediatricka nasadila tiez Actibaxky.. napravili nam crevnu mikrofloru . su vyborne na imunitu, cenovo prijatelne a vhodne pre vsetky vekove kategorie 🙂 nemusia byt v chladnicke. skus sa popytat ci drobcek nema iba nieco s crievkami a mi nestacia iba probiotika.. aby sa nemusel trapit zbytocne :( drzim palce

janamexico
11. aug 2020

vyborne je francuzke mliecko plus coli prev kvapky alebo mliecko z dm bio dm a babylove na bebylove mala ficala do 2 rokov sunar beba nutriol jej robila strasne zle grcala reflux colica do 8 mesiacov nakoniec od 6 mesiacov som.presla na babylove tak bol pokoj plus coli prev kvapky 2 kvapky na kazdu flasku a na noc 2 kvapky na dudlik