Centrum Kramáre a výber mandlí

amelias
2. máj 2012

Ahojte chcela by som sa spýtať či je tu niekto kto absolvoval u detí výber nosných mandlí v Centre Kramáre. 16.5.2012 ideme na výber a chcela by som vedieť či sme sa správne rozhodli pre úplnú narkózu. Ďakujem

medovka14
2. máj 2012

Ahoj, boli sme tam s oboma dcérami, boli sme veľmi spokojní. Baby boli v celkovej narkóze, doktor nám vsetko vysvetlil... Mne vyberali mandle bez markízy, hrozný zážitok, do dnes si to pamatam...

amelias
autor
2. máj 2012

Ďakujem veľmi sa toho obávam, dúfam že to dobre dopadne

evka4
2. máj 2012

@amelias ahoj, prednedavnom som s dcerkou lezala na kramaroch sice s inym problemom, ale videli sme tam vela deticiek, ktorym vyberali mandle. vsetky mali celkovu anestezu a zvladali to relativne dobre. tvoj syncek to urcite tiez zvladne v pohode.

amelias
autor
2. máj 2012

Ahoj a boli ste v tom centre? ja sa hlavne bojím toho uspatia. Neviem si predstaviť ako ho zoberú na sálu, však bude jačať že až.

katun
2. máj 2012

@amelias neboj, nebude jacat, predtym mu daju vypit tabletku a ani nebude vediet, ze ho beru. v miestnosti je vela hraciek, aj tv s rozpravkami..

strapco13
2. máj 2012

@amelias celkovy trend je tento typ operacie robit v celkovej narkoze, pokial su postihnute aj uska tak jednoznacne celkovu
pozri si moj clanok v mojom fotoblogu o nosnej mandli..mam tam rozpisane pre a proti a aj vsetko ostatne ohadom nosnej mandli, liecby, pozakrokoveho stavu a pod

danu
3. máj 2012

@amelias skus sa popytat v temach, naktore ti dala linky ivett1