Čo mám dať 11 mesačnej na biele pupáčiky na zadočku?

piink
27. okt 2010

ahojte.... chcem sa spytat.... mojej 11 mesacnej dcerke sa objavili na zadocku drobne biele pupaciky... viete mi poradit co to je a aky krem jej mam na to dat?? na suske ich nema len od zadocka hore... nevyzera, ze by ju to bolelo a ani svrbelo... su biele a okolo ni zacervenane... dakujem

elise
27. okt 2010

najlepšie sa mi osvedčil sudokrem je na rôzne použitia aj pri popáleninách, zapareninách ranách porezaniach.. 😉 natri sudokrémom v hrubšej vrstve 😉

brisilda
27. okt 2010

nebudu to potnicky? 😕

inffinity
27. okt 2010

já zase používám bepanten, ale rychle hojí i nivea sos krém a dr. by ti dala rybí mast 🙂 ta ale smrdííííí 😀 😀

smileko
27. okt 2010

mozu to byt aj potnicky. ako pisala elise, natri sudokremom, to by malo pomoct 😉

janka1224
27. okt 2010

ja mám osvedčenú kozmetiku seba med 🙂 ale aj sudokrém je dobrý.

ludka140281
27. okt 2010

dcerka mala podobne pred mesiacom...boli akoby perletove,drobucke,asi 10 viac nie...bola som na kozne a dostala tablety...po tyzdni zmizli

tica
27. okt 2010

nám sudokrem nepomohol a do dnes používame detskú pastu je to taká tuba ako zubná pasta ... tak sa to volá nestojí to veľa niejake 1,30 skús možno aj vám pomože

kejtty
27. okt 2010

masticku Framykoin... 😎

ludka77
27. okt 2010

nepoužívaš náhodou plienky pampers sleep and play??? Krsniatko z nich malo vyhádzanú celú riťulku. 😖 a nie len on ale veľa kamošiek s nimi mali problémy

jarunka111
27. okt 2010

Jadnoznačne Bepanthen 🙂 nič iné nám nepomohlo a vyskúšala som všeličo -sudokrém absolútne pre nás neúčinný, skôr sa to potom zhoršilo 😒

majula28
27. okt 2010

skus imazol, alebo rybilku....su super, ..nam pomohli pri takych problemoch...

mirka007
27. okt 2010

My sme mali presne ten isty problem,malemu som na to davala tyzden v kuse sudokrem a vobec nepomahal :(
Nakoniec som dala Bepanthen a na druhy den to bolo prec.
Ale myslim ze v tomto sa neda jednoznacne odpovedat.
Treba poskusat viac kremikov kedze kazdemu dietatu ine vyhovuje 🙂

katherine27
27. okt 2010

Na všetko používam Sudokrém, ale nedávno nepomohol..a sama som tiež nevedala, čo to môže byť..javilo sa to ako potničky, ekzém,alergia a všetko možné..doki sa prikláňala k potničkám..a poradila amangánový kúpeľ - kúpiš v lekárni, dáva sa len na špičku nožíka..zafarbí jemne do fialova..no a potničky sme mali iba raz a vtedy som použila borovú vodu, potrela a na to dala detský púder na vysušenie - robila som mu to pri paždom prebaľovaní...po 2 dňoch už nemá nič..neviem čo to bolo, 2 týždne sme sa toho nemohli zbaviť, ale pomohlo buď amangán alebo borová voda s púdrom. 🙂

lala2
27. okt 2010

Imazol, aj nasej Ajke sa tieto pupaciky robia

ivetkab.
27. okt 2010

Nemôže to mať od plienok? Nemenili ste značku? V každom prípade by som sa poradila s pediatrom ...

adriana7
27. okt 2010

piink, nám sa tieto biele pupienka vyhodili po príchode z pôrodnice, vyskúšali sme všetko, čo tu maminky spomínali, ale nám nič nezaberalo, tak som skúsila homeopatiká - krém cicaderma, ktorý mi poradila sestrička na moje popraskané bradavky ešte v pôrodnici - a zabralo 🙂 (nemusíš sa báť dať ju aj bábätku, je to výťažok z 5 byliniek v masťovom základe)
prajem vám rýchle uzdravenie 😵

sweetangel20
27. okt 2010

my sme to tiež mali, keď bol marek maličký. doktorka nám povedala, aby sme na ten čas, kým to nezmizne, nepoužívali jednorázové plienky, ale dávali mu cez deň bavlnené a keď spinkal, tak zas môžeme dať jednorázové. no a natierali sme imazolom a vetrali riťku 🙂 ale tuším je to len na predpis. dobre zaberá aj sudocrem, ten zoženieš aj bez predpisu v lekárni