Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Črevná chrípka, let a dieťa

ruthike
4. máj 2016

Baby prosim poradte mi, som neista. Sme na navsteve mimo mesta u svokrovcov. Ja a mala 2 rocna dcerka sme mali zaludocne potiaze v nedelu, mala bola hned fit, ja az vcera - myslela som si, ze s cerstvej mrkvovej stavy ( sudiac spatne mala inu chut). Dnes ale mala bola casto na zachode, zacala hnackovat a teraz sa brutal dovracala po celej kupelke. Zajtra poobede mame letiet domov - 4 hodinovy let. Ja som proti, muz je flexibilny a svokra mi tvrdi, ze najhorsie je za nami a vsetko bude okey. Mame aj 6 mesacne babo a pride mi dost nezodpovedne nie len voci malej ale aj ostatnym cestujucim tahat ju do lietadla. Svokra mi slusne naznacila, ze prehanam, ale ja si pamatam, ako ona pred dvoma rokmi odsunula let pre rovnaky problem. Teda neviem preco moj krpec nema narok na pokojne zotavenie. Muz bude asi vahat nakolko sa svokra "zamiesa" v dobrom. Leteli by ste?

eeffka
4. máj 2016

@ruthike nie, moja mala 4r bola takto v pohode, uz som mala zbaleny kufor na vylet do vlaku a od 2,00 v noci som vracala ja... cize urcite by som sa neterigala zajtra s 2malymi detmi. Svokra nech sa pekne postara o den/dva dlhsie

maxiva
4. máj 2016

no presne,ved potrebuje sa z toho nejako otrepat.ved clovek je z toho velmi vycerpany,tie brusne virozy to je riadne svinstvo 😒 a urcite daj na svoje pocity,ty si matka ty vies najlepsie,ci to tvoje dieta zvladne.a svokra nech si necha tie svoje mudre reci,by som si ju pozrela,ci by sla ona do lietadla 😠

ruthike
autor
4. máj 2016

@eeffka dakujem, okrem zvysenych decibelov sme pomerne nenarocni🙂 varim, periem aj riadim sama. Len uz v nedelu im takto znicila novy koberec chuda, tak sa asi moja inac super svokra desi co bude na rade po kupelke.

eeffka
4. máj 2016

@ruthike este ma napadlo ..ja mavam expresne choroby, ze do 2dni som fit, ale toto kombo trvalo asi 12hodin, a cestovali sme s dcerou o 2dni, presla som do auta asi 100m, z auta do vlaku asi 200m a vystupila a do auta asi dalsich 50m a bola som hotova akoby som porylovala celu zahradu...

ruthike
autor
4. máj 2016

@eeffka ved to, a ma aj miernu teplotku a sa bojim, ze sa jej to prehupne do niecoho hnusneho. Ja som mala ako decko salmonelozu a to tiez takto "pomaly" zacinalo. Potrebovala som sa len uistit, ze nie som precitlivena - anglicania maju kulturne iny pristup k rekonvalescencii.

nena236
4. máj 2016

Urcite by som neletela. My sme si tym presli pred dvomi tyzdnami. Neviem si predstavit, ze by som niekam isla s detmi. Svokra to asi pochopi, ked to chyti aj ona 😉

ruthike
autor
4. máj 2016

@nena236 ona praveze take mala, preto nechapem. Povedala mi, ze ak mala uz nebude zajtra zvracat nie je dovod letvodkladat. Pre mna je taky let - presun autom hodinu na letisko, vratenie auta, 2hodinove cakanie na letisku, samotny let, zvacsa dake to meskanie a potom vyzdvihnutie auta a cesta domov narocne ako tak a viem si predstavit ako by to vyzmykalo malu, hocajby uz nevracsla a nehnackovala. Jest poriade nemoze, bude mat dietu. A take letove pretlaky pohnu crevami. Som rada, ze som teda normalna, a ze moj usudok este nie je mimo🙂 dakujem za nazor

veverickav
4. máj 2016

@ruthike urcite nie, asi ma mala mozno aj oslabenu imunitu a let jednoducho vycerpava obcas aj dospelych. Este si pekne pobudnite v anglicku, svokra uz asi chcela mat klud, ale zdravie je vzdy prednejsie ako cokolvek ine 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli