• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

@misicka455 @mirulienka na 4měsíce je to prý slušná váha ale vzhledem k jeho výšce je to málo, je dost dlouhý má už 66 cm tak to je prý málo ale jí tak co, ted si dal trošku z prsa-nakojila jsem a jak se zlobil dostal z flašky a dal si 140-ale UM a na přiští kojení už mám odstříkané 150 svého :slight_smile: :slight_smile: tak si dá v lahvi ale to až tak po 13 a ted snad usne, venku leje tak jsme doma

jo a začíná mít rýmu :frowning2: tak na houby
1. jún 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak vidíš 140 ml z flaše o tom se mi může jenom zdát :wink:

Tá rýma je blbá snad přejde to by vás asi na operaci nevzaly :frowning2:
1. jún 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka455 on jí hezky vypije i 180 a občas i víc jen to ted dýl trvá než dřív. no manžovi se to na rýmu nezdá a jak jsem koukala v nosánku nic nemá takže možná začal blběji dýchat :frowning2: já fakt nevím. spí a naštěstí má monitor dechu a já ho pořád kontroluju zda je v pořádku, jsem protivná, na staršího zlá :frowning2: :frowning2: ach jo
1. jún 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já tě ůplně chápu já taky někdy na chudinku Verunku vypěním a ona jen kouká pak s ezačnu omlouvat holt my ty nervy někdy ujedou přitom vím, že skrz to jídlo za to asi nemůže, ale taky jě toho na mě kolikrát moc :unamused: NEboj za chvilku bude operace za váma a už bude zase jen dobře.Třeba se tam setkáme já budu volat koncem týdne aby nás daly zase do programu , že to fakt asi byly zuby tá teplota tak uvidíem kdy nás vezmou :wink:

To dychání se může zhoršit Verča nám dychá jako pejsek a nejhorší je že je to i v klidu a nebo když jdeme spát tak tak divně dychá ze začátku jsme nemohla spát, ale už jsem si zvykla taky máme ten monitor je to dobrá věc jsem víc v klidu. A neboj neudusí se tá dušnost se vyvijí. Verča tak už dejchá přes dva měsíce :unamused:
1. jún 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka455 budu držet palce at je to co nejdřív. My tu operaci taky nemáme jistou,zhodnotí jeho stav a podle toho rozhodnou. s tým dýchaním jsi mě nepotěšila, to bych byla na prášky 2měsíce tak
1. jún 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smardik To je mi líto, že jsme tě nepotěšila, ale neboj myslím si žesi vás tam nechaj a až bud evolnej termín tak vás hnedka šuonou na operaci.

Škoda, že nejsme v Praze tam to funguje tak, že ti prostě zavolaj , že je volnej termín a ty třeba hned druhí den nastupuješ. Prostě je to rychlovka a nemáš nad čím přemýšlet a tojepodle mě to nejlepší :wink:
1. jún 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka455 to by se mi líbilo nejvíc ale je to na houby jak je člověk z daleka
1. jún 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smardik jojo kvůli tomu, že jsme z daleka tam jsmesi tam napoprvé prodloužily pobyt o několik dní , kdybychom byly z Prahy tak by nás pustily a za dva dny by jsme se přišly ukázat , ale takhle si nás tam prostě nechaly :unamused:
1. jún 2010 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka455 my jsme z Karviné takže ještě dál
1. jún 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes to su presne 2 rocky co sa nam narodila nasa mala princeznicka.. :sweat_smile:
lubkame ju nadovsetulililinko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 12:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: K MDD zelam vsetkym deturencom nech su zdravucke,stastnucke a ...
nech im nikdy nezmizne usmev z tvariciek,nech su milacikmi svojich oteckov a mamiciek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. jún 2010 o 12:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasulec gratulujme malickej k dvom rockom, krasna je...a teda prajeme hlavne vela vela zdravicka :wink:
1. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teda aj ja sa pripajam, vsetkym detickam k MDD vela vsetkeho, ale samozrejme s mierou :wink:
1. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme lusi :dizzy_face:
1. jún 2010 o 13:40  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smardik tak tolko nespapa ani moja a tiez jej to trva velmi dlho v porovnani s prvym synom... ona len vynimocne max. 160 ale vacsinou 120-130. ale raz sa jej podarilo 200 a to sme uplne gulali ocami :sweat_smile:
a dievcata, pred operacio a tesne po nej mala aj terezka katastrofalne dychanie a ja som sa stale pytala lekarov, ci to prejde. uz som im musela liezt na nervy :grinning: a preslo :slight_smile:
1. jún 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasulec BLAHOZELAME!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zelame malej srdieckovej veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeela zdravicka a stasticka :slight_smile:
sasu, krasny datum narodenia :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

a okrem toho este vsetkym detom na svete vsetko naj naj naj :astonished: cmuk. a hlavne tym nasim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. jún 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SAsul malá je moc krasná a moc a moc gratulujeme :slight_smile:
1. jún 2010 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
malej Saške prajeme k dnešným krásnym narodeninkám hlavne veľa,veľa,veľa zdravíčka,šťastíčka a lásky a všetko naj,naj,naj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a posielame pusinky :dizzy_face: :dizzy_face:
je krásna,bambuľka malá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a to si si dala darček k MDD Sasu?? :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
1. jún 2010 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajote tak uz sme sa narodili 16.40..:wink:) a miery modelovske 3210 a 49 cm..:wink:
Dakujeme za gratulky k narodeninkam :slight_smile:
1. jún 2010 o 16:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej bambi,ja som take vecne diet,mala som potrebu sa aj v 25 odmenit..chi chi :grinning:
1. jún 2010 o 16:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nič to,ja mám potrebu aj teraz :grinning: :grinning: :grinning:
a teda máš to za sebou :sweat_smile: uf
a pekné miery mala Saška :slight_smile: :wink: naša bola krpček 2.450g a 47 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mala problém s pupočníkom,tak aj preto :unamused: len gramy chýbali,aby mi ju šupli na nedonosencov :pensive:
no ale už je to veľká slečna tiež,takže to je už pasé,len na to človek nezabudne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ved vy ste mali tiez nie az tak davno,tak dodatocne aj vam vsetko naj s miernym oneskorenim..:wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. jún 2010 o 18:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasulec gratulujem princezničce a hlavně hodně zdravíčka to ti naši bobci potřebujou nejvíc, je krásná :slight_smile:

tak starší už odjel k babičce a k dědovi a my zítra v 10 ráno jedeme směr Praha :slight_smile: :slight_smile:
1. jún 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,dík :slight_smile: :wink:
nejako nesledujem veľmi diskusiu,som už druhý týždeň na ATB a chorá som dokopy mesiac :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takto dlho si to už nepamätám :unamused: :unamused: ale už je to na dobrej ceste-klop,klop,MUDr. mi dala slabšie ATB,lebo ešte kojím :sweat_smile: tak to pomalšie zaberalo,ale už je to skoro ok,ale dusilo ma statočne,týždeň som sa nevyspala :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
smardik,máte nejaké vyšetrenia?? :confused:
a kto aktuálne čaká na operáciu??stratila som akosi prehľad :sweat_smile: :confused:
1. jún 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@smardik, zelam vela stastia. snad vam povedia len pozitivne spravy :confused: daj nam vediet, ako ste dopadli...

@bambi09, najblizsie cakaju blue a potom misicka :pensive: :pensive: drzime obom palce!!!!
1. jún 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bambi09 jo ve čtvrtek nás čekají v Motole kde HOnzíka prohlídnou a podle stavu rozhodnou o operaci
1. jún 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pridavam a drzim siiilno palcoky :pensive:
1. jún 2010 o 20:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky dík, jdem tam poprvé nevíte jak vyšetření probíhá? snad ho zas nebudou muset uspávat, v Ostravě poprvé museli
1. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dojedete tam , zvážího změří a udělají Ekg, potom půjdete na echo a změří pud ručně tep na. tříslech ručičkách a nožičkách a možná i tlak.

Kdyby si vás tam nechaly tak ještě vezmou krev, změří teplotu možná udělají výtěr ze zadečku a z nosu a možná vás pošlou na rtg plic a srdce :wink:
1. jún 2010 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@misicka455 dík vyčerpavajcí odpověd :slight_smile: už od půl páté strašíme a v 9 fičíme na nádraží :slight_smile:, budu tu až se vrátíme možnost internetu nemáme tak pak vám napíšu co je nového
2. jún 2010 o 06:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok