Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

misicka455
15. dec 2010

@smardik tak gratulace k e kontrole.

smardik
15. dec 2010

@misicka455 dík kdy jedete do toho Motola

cherub
15. dec 2010

@misicka455 beztak na Verunčiny narozeniny 😎

cherub
15. dec 2010

@smardik děkuju za info, tak zní to dobře, bezďáci z nás nebudou 😀 Já bych chtěla bydlet co nejblíž k Motolu, takže asi ten "klíček" 😨 ale jak říkám, ještě je snad čas 😅

jinak Nikolka už je velká, tak snad by tu cestu přežila i v sanitce 😉 ono zabavit kojence a skoro dospělou babu je rozdíl 😀

misicka455
15. dec 2010

@cherub přesně tak 4. 1. 😀 asi Veru chtějí popřát nebo pro ni mají dárek 😀

smardik
15. dec 2010

@cherub pošlu ti do IP číslo at ho máš a je to. Ono nebylo problém zabavení v autě je to v pohodě i v sanitce bych ho zabavila ale mu vadilo jak strašně to vzadu hází,fakt rozdíl oproti normálnímu autu takže za mě sanitka už ne pokud to není nutné jako že na kontrolu nebude takže pojedem jak minule jeden den ráno tam a mrknem po Praze,druhý den kontrola,mrknem po Praze a domů nebo to možná ještě prodloužíme protože uvažuju koupit manželovi tohle http://www.slevomat.cz/cs/

misicka455
15. dec 2010

@cherub My naštěstí celou cestu prospaly tak to bylo v pohodě a do vlaku nebo autobusu bych dítě po operaci srdce nedávala.

smardik
15. dec 2010

@misicka455 to mi nedošlo že máte narozeniny, bobek to dostane hezky dáreček ☹

misicka455
15. dec 2010

@smardik Jé taky od tam nakupuju 😀

misicka455
15. dec 2010

No když vyšetření dopadne dobře tak to bude dobrej dárek 😉

smardik
15. dec 2010

@misicka455 po operaci jsme jeli sanitkou to bych taky právě nejela vlakem ale kdyby ještě byla jedině to auto už,sanitka fakt ne

smardik
15. dec 2010

@misicka455 já tam zatím kupovala jen jednou dárek pro bráchu na vánoce a ted uvažuju o tom pro manžela a ještě na slevopolis jsem nakupovala. vyšetření určitě dopadne dobře 🙂

misicka455
15. dec 2010

Já od mám pro manžela dárek od tam a semtam si koupím nějakou masáž a nebo rozmazlovačku pro sebe 😀

Na toto jsem taky koukala, ale manžel už dostane tak drahej dárek , že už nemá na nic jiného nárok 😀

cherub
15. dec 2010

tak jestli sanitka houpe, tak to budu mít problém tak akorát já 😅 nesnáším i autobusy, musím sedět ve předu a na delší tratě s kynedrilem 🤐 oooo bože 😖

@smardik tak jo, dej mi prosím do IP to číslo 😉 děkuju 😵

smardik
15. dec 2010

@misicka455 můj dostane taky drahý dárek - aku šroubovák za 4000 co strašně chtěl a ještě nějaké blbosti tak to zvažuju ale cena je to super a mohli bychom jet oba dva tak asi ještě koupím to a pak fakt konec. i pro kluky toho mám nějak moc letos

misicka455
15. dec 2010

@cherub e fakt, že když jsem do té sanitky vlezla poprvé jsme mysella, že se pobleju stisněný prostor člověk věděl o každém rygolu na silnici, ale zvládla jsem to . Podruhé už semnou jel můj kamarád kynedril a bylo to v pohodě. M2la jsme štěstí po dvakrát na super řidiče takže fakt supr. Jen si sebou vem jídlo a pití cesta je dlouhá. Jednou mi řidič vykládal , že vezl maladou maminu do Brna / cca 2 hod/ jene na dálnici byla kolona ve které zůstaly stát asi 3 hodiny a ona neměla vůbec žádné jídlo pro mimčo a že to bylo šilené , že mimino řvalo jako tůr oni s dálnice sjet nemohly no hrůza. A když se ptal proč nemá jídlo tak, že jí ho v Motole nedaly. Se neptám vezmu si a je to 😀

misicka455
15. dec 2010

@smardik a co dát mu to až k narozeninám nebo ke svátku 😀

cherub
15. dec 2010

to jsou dorbý poznatky 😀 díky holky, to se bude hodit 😀 kynedril sebou a kopu jídla 😀 i když Nikolka toho moc nesní 😅 😀
a jak je to s těma manželama? když tam budeme oba, vezmou do sanitky i jeho???? (mladší dcera tam s námi v době operace určitě nebude) 😕

smardik
15. dec 2010

mě v autě blbě nebývá ale ta sanitka fakt nic moc házelo to šíleně, Honzík v autě taky v pohodě ale cestu v sanitce mi prořval a nepomáhalo nic takže proto už sanitku nechci pokud to nebude nutné, předtím to nutné bylo-chtěla jsem domů a vlakem po operaci rozhodně ne a tatka pro nás mohl přijet až další den a to jsem tam nebyla ochotna zůstavat takže sanitka. a k tomu jídlu je fakt že v Motole mi nedali taky musela jsem si říct a dobrý ale celkově byl ten odjezd takový divný-někdy 13:30 mi řekli že jdeme domů a že na 14:30 je sanitka tak honem honem pobalit,řidič dojel dřív tak jdu za sestřičkou že už chcem jet ale že mi nedali žádné papíry,léky a ona na mě vyjela proč jsem si nepřišla dopoledne že už věděli že jdeme domů, doktorka mě taky zprdla proč jsem nepřišla dřív pro papíry ale domů jsme naštěsti jeli

@misicka455 no to by šlo i na narozky jen já to chtěla spojit s tou kontrolou v Motole víš že jak budem tam tak sfouknem i to, prodloužili by jsme si to o den a projeli se

@cherub bohužel s manželem neporadím já ho sebou neměla takže fakt nevím zda by ho do sanitky vzali ale podle mě by neměl být problém místo tam je

misicka455
15. dec 2010

@smardik co to bylo za doktorku jak se jmenovala?

smardik
15. dec 2010

@misicka455 já fakt nevím ☹ taková starší-tak kolem 40 a krátké hnědé vlasy,nosí brýle a nic moc příjemná

misicka455
15. dec 2010

Fabianová ? trochu slovenskej přízvuk ?

smardik
15. dec 2010

@misicka455 jo to je myslím ona

smardik
15. dec 2010

@misicka455 jo to je podle mě ona má ty vlasy ted kratší ale myslím že jo i to jméno mi něco říká

misicka455
15. dec 2010

Tak tá nás má taky pokaždé na starosti, ale já si nemohu stěžovat .Je taková raznější .

smardik
15. dec 2010

@misicka455 já se s ní setkala jen jednou jak nás propouštěli ale to už mi bylo jedno myslela jsem jen na to že vypadnem z nemocnice a jedeme domů za Tomáškem 🙂 🙂

holky mě se nějak rozmnožili dárky pro ty mé 3chlapy

misicka455
15. dec 2010

@smardik No tak to budou bohaté vánoce 😀

smardik
15. dec 2010

@misicka455 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to budou, co dostane Verunka?

misicka455
15. dec 2010

Verča dostane : hopsadlo, odstrkovadlo, chodítko, nějaký hračky , oblečení 😀