• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

tak vy ste mali asi zavaznejsiu diagnozu,ja sa len spolieham,ze doktori vedia co robia..ze sa stym da zit :frowning2: :cry:
9. okt 2009 o 19:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej 4.? ste boli aj vy?
9. okt 2009 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasulec neboj, to by si nedali na triko,
9. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ste boli aj na oddeleni alebo v ambulancii?
no my sme tam boli od 20.augusta....
9. okt 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som pocula vselico,ale od pondelka zacinam boj,sa mi nepaci,ze vsetky co ste tu mate deti zoperovane a ja musim 2 roky cakat :angry:
ked mi tu dakde odpadne potom budu konat?potom bude cestovat do Ba? potom bude dolezita kazda sekunda :angry:
9. okt 2009 o 19:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasulec, to je pristup na 1 :slight_smile:
9. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze baby, tu ide i dieta a doktori su len ludia...a stava sa, ze az ked otvoria srdiecko, tak naozaj uvidia kde je problem i nam tak s Rickom bolo. a nechcem byt hnusna, ale dr na Slovensku? :frowning2: pleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeease!!! tu sa nieco stane a niet vinnika, sa to tu ututla!!!
sasulec, na Tvojom mieste by som chcela viac nazorov od odlisnych odbornikov
9. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme na druhom poschodi a potom dole tusim na 1. na sono u dr.Masuru
9. okt 2009 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A Masura co povedal??
9. okt 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme sa nestretli ked si nebola na 5tom
ku komu chodite do ambulancie?
9. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:
sasu,tak som tu :wink: my máme problém so srdiečkom u malej dcérky :frowning2: :frowning2: :frowning2: chodíme na Kramáre do Kardiocentra,zatiaľ nás len sledujú,máme dávať pozor na infekcie kvôli riziku endokarditídy,inak kontrola o rok,teda v auguste :unamused:
9. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Bambi, :slight_smile:
super ze si tu, cim viac nas bude tym lepsie :slight_smile: . AKu ma malicka diagnozu? typujem na defekt komoroveho septa,,,
kedy vam zisitli problem so srdieckom?
9. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambi :slight_smile:
9. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi akurat sa o tom bavime my sme na tom uplne rovnako..a na kontr. na zaciatku se[ptembra..ku komu idete? my sme boli teraz u Masuru,ale predtym u ineho,neviem uz meno,papiere mam u kardiolog. tu v Nr. k tej chodime kazde 2 mesiace..
a vy mate co presne? :unamused:
9. okt 2009 o 19:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bambi
9. okt 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak prepaac, ja na teba tak zhurta,vitaj medzi nami :wink:
9. okt 2009 o 19:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mala na to fakt nevyzera,jedine co tak sa straaaaasne poti,s nej stale leje..davam jej krystal,mi poradila vestkyna,teda nebola som ja ale sestra a vraj je prehriata..
mate tu niekto podobne priznaky? :confused:
9. okt 2009 o 20:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sme pri tych uniformach,moj muz v UK vypomaha poziarnikom a musel v uniforme az do postele,velmi vzrusujuce :grinning:
k tomu poradovniku na operaciu poviem len z mojej skusenosti.nas maly je teraz na zozname a pokial je urgentny pripad a dotane sa do poradovniku,tak do 8 tyzdnov musia operovat-to je dane zakonom ale ak nie je urgentny pripad,tak maju cas.ale ci sa da cakat az rok,to teda neviem.
my nie sme urgent a uz sme 2 tyzdne na zozname a povedali nam ze az po vianociach budu operovat,ale tento ca sme si vybrali my,takze neviem kolko by este cakali.
asulik,opytala by som a ak a znepokojujes ale myslim si,ze oni vedia co robia a ak Saska papa a vladze,nie je modra,neznepokojovala by som sa.keby to bolo naopak,tak urcite by som chodila a pytala sa kazdy tyzden
9. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od pondelka idem na to,objedname sa u Holanu..
inak tato nasa kardio v nr tiez je toho nazoru..dokonca vysadzujeme digoxin,teraz ma znizenu davku,este brala verospiron na odvodnovanie a ten sme uz vysadili :unamused: :confused:
ale zato sa poti furt :angry:
9. okt 2009 o 20:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,aj nas Jack a vela poti,pri kazdom jedle,ale to je celkom normalne u srdieckovych detovh
9. okt 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zabudla som privitat nove clenky v heart family,nestiham,rozpiali ste sa a nestiham citat :grinning:
9. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi cyanoza je hlavnym priznakom a nechut k jedlu, nepriberanie na vahe a tak,
Blue takze poziarnika az do postele :grinning:
9. okt 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne az do postele :grinning: ,no teraz som ho nevidela v uniforme uz cez rok,tak do postele uz ma zakazane :grinning:
9. okt 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blue a mali sa ti tiez nadmerne poti? inak to uz budu 2 roky kym nas zoperuju,rok je to uz teraz a este dalsi rok mame cakat..
takto teraz naposledy sme boli u dr.Masuru,vraj je to koli cieve,bo ak sa bude robit katedra,tak aby bola cieva vacsia a pevnejsia a tak sme predisli komplikaciam..lenze ja sa bojim,ze sa to rastom bude zvacsovat a rast s malou.aj ked malo to tendenciu zmensit sa,teda zmensilo sa to,ale potom to zostalo take a uz sa to nezmensilo,myslim,ze ani nezvacsilo :unamused:
9. okt 2009 o 20:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu, deticky co maju problem so srdieckom sa viacej potia
9. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, prestante s tou postelou a chlapmi..ja som sama :frowning2:
mojej znamej operovali az v 5 roku,uz som to tu spominala.ale ked si znepokojena,tak sa dajte presetrit u nezavisleho doktora a budes po vysledkoch vediet co a ako :wink:
to je pravda, i z mojho Ricka sa stale leje :unamused:
9. okt 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi :grinning: doug aj ja :sweat_smile:
9. okt 2009 o 20:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec, ked je to len cieva, tak nepanikuj. ale istota je istota...ako povedala blue, skus este niekoho ineho
9. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok