• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

25. apríla 2017 
no veru pekne ma vystrasili :angry:
dia povedali mi ze bude najlepsie ked porodim prirodzene, ked to na mna pride a najlepaie by bolo aj vaginalny porod, zatial nic nehovorili o planovanom porode ani cisarskom, tak bude super ak sa nic nezmeni, uvidime buduci pondelok idme zase na sono ci sa drobcek dobre vyvija, to nam vsetko meraju a aj sono srdiecka ci sa nedeju nejake zmeny, uz teraz som z toho nervozna :confounded: ale verim ze bude vsetko ok.
sasu super som stastna s tebou ze si sa osvazila a zavolala :wink:
12. okt 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suy...hlavne sa neznervoznuj,to malinkemu neprida..ja viem ako sa citis..sama som nervozna a to este budem 3tt :frowning2:
12. okt 2009 o 09:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doug, tak si davaj pozor na seba, nieze ti drobci spravia monokel :slight_smile:
Suyma, tak urcite je vzdy najlepsi prirodzeny, mne je teraz luto ze mne to nevyslo ale co uz. A neboj sono srdiecka bude take ak minule, nemalo by sa nic zhorsit. Srdiecko je uz vyvinute, len rastie, jedine sa mozu zmenit komorove a septove defekty ale len k lepsiemu. Robia ti sono len cez brusko?
Mne Dankovick pisal, ze ked uz v 11-14 tyzdni sa nieco nezda robi sa sonda vaginalne a ze je uz toho dost vidiet, co sa tyka chyb na srdiecku.
Sasu, dnes ta budeme cely den oslavovat ako nasu hrdinku, fakt sa tesim
12. okt 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec to je super sprava a 30.10 nie je tak daleko aby si musela cakat mesiace na vysetrenie.tesim sa s vami.
strach bude urcite,ale keby to islo bez operacie,tak by neoperovali.mna to caka tiez,tak sme na jednej lodi. :wink:
12. okt 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts::hearts::hearts:Anjelik na streche sedi amorov
Amorov sip mamke streli,
Ahoj mami to som ja,
lubim ta a myslim na Teba...:hearts::hearts::hearts:

:pensive:Vsetulinko naj Maximiliankovi,nech sa ma v nebicku dobre :pensive: Saska a Simi
12. okt 2009 o 10:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
suy,viem si predstavit ako ta vyplasili a nerozumiem ako mohli tebe poslat niekoho ineho appointment.to je dost smutne a hlavne pre teba ked si nervozna a bojis sa uz teraz co bude dalej. :unamused:
12. okt 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia dakujem :pensive:
12. okt 2009 o 10:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec to je krasne,normalne sa mi tisnu slzy do oci....
Vsetko naj Maximilianko,aby si bol dobry anjelik srdieckovemu dietatku ktore to potrebuje.
Jack a Zuzi
12. okt 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:hearts::hearts::hearts:Anjelik na streche sedi
Amorov sip mamke streli,
Ahoj mami to som ja,
lubim ta a myslim na Teba...:hearts::hearts::hearts:

Vsetulinko naj Maximiliankovi,nech sa ma v nebicku dobre Saska a Simi :wink:
12. okt 2009 o 10:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bez chybycky :wink:
12. okt 2009 o 10:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chybicky :wink:
12. okt 2009 o 10:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby dakujem,
az ste ma uslzili :slight_smile:
12. okt 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia to ta malo potesit,ze sa najlepsie ako len sa da..jemu je uplne najlepsie...
mam tam sestricku ako 9 mesacne babo zomrela,bola by o 2 roky starsia odomna a volala sa Alexandra,preto mala to meno :wink:
mame dohodu,ze tam Maximka strazi :wink:
12. okt 2009 o 10:19  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky, koukám že je nový název a tolik prokecáno :grinning:
snad vám nevadí, že sem tam mrknu, jak pokračujete s drobečky a jak se máte :slight_smile:

Sasulec to je dobrá zpráva a neboj, zvládneš to, musíš! nic jiného ti stejně nezbyde a mysli hlavně na Sašku, že kolabující maminka by jí moc nepomohla :wink: :slight_smile: nech si vše vysvětlit, klidně i několikrát, když ti nebude vše jasné

Dia s těmi skríningy ultrazvuku je to složité, každou maminku a plod nemůžou hned vyšetřovat na všechny možné choroby :frowning2: nevím jak na Slovensku, ale u nás jsou zavedené jen 3 UZ - k ověření těhotenství, počtu plodů, srd.akce cca v 10t. pak 20t to je ten hlavní, kde se mají odhalit případné vady a pak ke konci těhu na polohu a velikost plodu. na vyšetření srdce se posílají jen některé těhule, a to taky kolem 20t. ale je smutné, když víš, že vše se dalo zjistit už dříve :unamused:
12. okt 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gabi dakujeme za povzbudenie :wink:
12. okt 2009 o 10:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak to boli slzy radosti, ze si niekto okrem nasej rodinky na Maximka spomenie :slight_smile:
Jaj ake vy mate dohody :grinning:

Gabka,
u nas su normalne tiez len 3 Ultrazvuky, ale niektory dokys ti spravi aj viacej.
Ja sa chystam /ked to bude aktualne/ na kombinovany test v 1.trimestri a tam uz sa daju niektore vady odhalit. ale najlepsi je ten v 20t - echokardiografia srdiecka.

Boze u nas prsi,,, uz len kym sa dostanem do auta zmoknem do nitky :slight_smile:
12. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec,to mi je luto.vasi museli byt silny ked sa postavili na nohy a splodili teba :wink: ,mas este surodencov?
mojej mame zomrel najstarsi brat ked mal 2 dni,nikdy som sa vsak so starkou nerozpravala ako to zvladali :cry:
12. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj gaby a vitaj spat :wink:
aj tu prsi a stazovala som sa co je to za pocasie a maly mi povedal,"neboj maminka,mame dazdnik"! :grinning:
12. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam starsiu o 4.5 roka.. a ved zato som nervozita,bo mama bola cele tehu nervozna aby som bola zdrava,tak som,len som na hlavu :grinning:
12. okt 2009 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blue, vidis akeho mas maleho vtipalka, sa natom tu chichocem v kancli a kolegovci na mna pozeraju co mi sisi :grinning:
Sasulec, na tu hlavvu som myslim aj ja :slight_smile:
12. okt 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blue :wink: maly je Einstein :sweat_smile: :grinning:
12. okt 2009 o 10:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jack ma dobry humor,taky slovensko-anglicky :grinning:
12. okt 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
Maximkovi vsetko naj do nebicka k meninkam
sasu, ja idem tiez s Anickou 30.10. do kardiocentra na kontrolu tak verim ze to bude den stastnych sprav
suy IP :wink:
12. okt 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gudu,
dakujem :wink:

baby ten datum 30.10 bude nejako dolezity, aby som sa aj ja nahodou nedozvedela ze som tehotna :grinning:
12. okt 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia, vsetko je mozne :grinning:
bude to skratka den dobrych sprav :wink:
12. okt 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru 30.10 bude super dnom :slight_smile: pre vsetkych .
Blue, s malym sa rozpravas po slovensky, ci zmiesane?
Moj muzik ma segru vydala sa do Chorvatska, uz teraz ma ich dcera 18 rokov a celkom slusne hovori po slovensky, je to pocut ale pohodicka.
12. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gudu my ideme do auparku,ale mohli by sme sa stretnut,hm? :wink:
12. okt 2009 o 10:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znam pricat chrvatski :grinning: ,mne stacilo 3 mesiace a vedela som ich rec,velmi blizka k slovencine.
sada sam zaboravila,lebo som nekecala uz asi 10 rokov.
S malym hovorime zmiesano,ja po slovensky a muz :wink: po anglicky
12. okt 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasu, vy idete do tej Aupark Tower , ze jo?
potom popises ze ake to tam bolo? uz si sa ja pytala kolko budes platit?
12. okt 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu, mohli by sme, len ja neviem ako pojdem - este to nemam doriesene ci sanitkou alebo nie
a o ktorej ste objednane?
12. okt 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok