• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

dia,hej,tú som myslela,ten pán s bradou je ten náš :sweat_smile:
a pof.Siman už zomrel-bohužiaľ :pensive:
ale aj iný Siman-kardiológ mi vybehol v googli,tak asi máš sasu pravdu
15. okt 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teda je chirurg abo kardio? mne otec vravel ze kardio :confused:
15. okt 2009 o 20:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,aj aj,ten profesor bol chirurg a ešte je jeden kardiochirurg :slight_smile:
15. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ako sa vola ten vas?
Sasulec a Masura je ktory?
veru a vyzera to ze ten v modrom je Holan a druhy z prava je Tittel, ten nam robil ten ultrazvuk :pensive:
15. okt 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
náš je MUDr.Čulen,úplne vpravo s bradou
15. okt 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to su tam vsetci taky postarsi,,
15. okt 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,veď to je hádam dobre,starší znamená skúsenejší,či nie?? :sweat_smile:
15. okt 2009 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz neviem..ak je ten bradaty Culen tak ten s okuliarmi..mne sa zda ze tam nieje,ja nevieeem zabite ma :confused:
15. okt 2009 o 20:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru aj to znamena, a myslim ze oni su tam vsetci dobri a ked su si neni isti tak sa poradia medzi sebou :wink:
15. okt 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
MUDr.Čulen je bradatý bez okuliarov :grinning: nejako v tom už máme hokej-ostatných nepoznám,my sme predtým chodili k MUDr.Krč-Turbovej na Antolskú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia-dúúúfajme a modlime sa :wink:
15. okt 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze krc-urbanova, ta ma teda fakt meno
15. okt 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo veeru,verme :confused: :sweat_smile: :wink:
15. okt 2009 o 20:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby za chvilku ked skonci prva cast ordinacie pojdem ostrihat muzika s masinkou a potom po 2 casti orinacie pojdeme buvkat, uz mi ocka klipkaju,,,
15. okt 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia,tak zaapalocky do ociciek,nieze mu aj do ziveho zatnes..potom sa ozvi este dobru noc nam popriat :sweat_smile:
15. okt 2009 o 20:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano vycikat, umyt zubky a spat :grinning:
15. okt 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. okt 2009 o 20:50  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takze dobru nocku vsetkym srdieckam :slight_smile:
15. okt 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj Dia,som ta presvihla,bola som pri malej..bruuuuuuuuu :pensive: :pensive: :pensive:
15. okt 2009 o 21:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko vsetkym srdieckam :slight_smile: . Tak ja uz som nejaku pol hodinku v robotke. Vcera sme zalahli dost skoro.
Pekny dnicek vam zelam :slight_smile:
16. okt 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :dizzy_face:
dnes je o nieco krajsie vonku,tak sa pojdeme trochu presjst.Jackovi sople trosku ustupili,pracetamol zabral :slight_smile: .len ja som nejaka dolamana.plny nos a tazke oci.Pojdem sa aj ja liecit :unamused:
16. okt 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Blue, vitaj v klube soplavych :slight_smile: . Mne je uz o dost lepsie. Ten cesnak co sme mali vcera citim este dnes :grinning: .. ani mi nesadol na zaludok, tak som vcera zapijala mliekom..
Aj u nas je o trosku lepsie, co sa tyka pocasia..
Co planujete na vikedn?
My chceme ist do BA na vystavu fototechniky, muzik je taky nadsenec. a potom take klasicke veci ako upratovat, prat, zehlit a milovat sa :grinning:
16. okt 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A toto co? nikoho tu? ste my az na druhu stranu usli? :confused:
tak sup dopredu :sweat_smile:
pekne popoludnie :wink:
16. okt 2009 o 13:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes sa veru do pisania moc nezenieme,
ja aj sem tam vybehujem nieco spravit, este take 2 hodinky a mozem ist domenkov,,,
co idete robit na vikend?
16. okt 2009 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aste neviem Dia :unamused: :frowning2:
mala mi rozmlatila fon nemam nahredny a na pausal mi nedaju,bo ten co som mala som mala pol roka :frowning2: mam nervy :angry:
16. okt 2009 o 14:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
blue,tak to je dobre,že Jackovi je už lepšie,ale tuším to teraz preliezlo na Teba?? :confused: bacily jedny,putujú si hore dole,u nás je to podobné,mladý donesie zo školy vždy nejakého a potom to ide,prelezie to na muža,na mňa a občas aj na malú,ale tá bola dokopy chorá tak viac len asi 2x,mala soplíky a teploty zo zubov,ale inak sa drží,klop,klop,klop
dia,pekný program na víkend :slight_smile: hlavne ten posledný bod :wink: :wink:
my nič špeciálne neplánujeme,len možno v nedeľu pôjdeme na návštevu ku krstným,podľa počasia :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tu už nefučí a je o kvapku teplejšie,ako posledné dni tak pôjdeme na vychádzku-vyvenčiť sa,malá je už nervózna z toho domáceho prostredia :stuck_out_tongue_closed_eyes: posledné dve noci zle spala :unamused:
sasu a Ty čo dávaš malej telefón ako ukľudňovací prostriedok?? :grinning: :grinning: ale nesmejem sa,to fakt nepoteší :frowning2:
my zas hľadáme synovi kartu poistenca a zatiaľ nič,mám totál okno,kam som ju založila :confounded: :confounded: som na seba nasraná :angry:
a to máme 28.10.preventívku u zubára,tak v pondelok sa ide vybavovať nová aj európska aj babykarta,ach jo :frowning2: :frowning2:
16. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,len som odnej odbehle bo som sla po polievku a ona si ho na stole dociahla,najprv ho ozuzlala ze sa zmykat dal a ked som jej ho chcela vziat tak ho o zem pre istotu bachla a este don aj kopla,uplne k.o. :angry:
16. okt 2009 o 14:39  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky klbko :sweat_smile:
16. okt 2009 o 14:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,niekedy fakt stačí chvíľka a pohroma je na svete-poznááám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a to si mala ako akciu s viazanosťou??nedal by sa dať do opravy??byť bez mobilu je dnes ťažké,aj keď nie nemožné,ja keď som asi dva dni nemala,čo som rušila paušál som bola ako bez ruky :sweat_smile: :sweat_smile:
16. okt 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to by na mna asi dost divne pozerali,keby im odtial liter sli vytecie a displej prehnuty je by ma asi oprava viac stala ako novy fon.. :frowning2:
16. okt 2009 o 15:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok