• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

Zdravi vas Nitra :confused: :sweat_smile:
17. okt 2009 o 13:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. okt 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej bambi,pekneee..Dakujeme :wink:
17. okt 2009 o 14:04  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulky,nemáte za čo :slight_smile: :wink:
a ako si užívate víkendík??ja som nafarbila vlasy,chvalabohu zostali na hlave :grinning: :grinning: :grinning: a varím a ideme von konečne,vybehneme do lesa nad Dlháčmi,na Železnej studničke bude zas polka BA :sweat_smile: :sweat_smile: ráno tu ešte mrholilo,ale teraz svieti slniečko :dizzy_face: :dizzy_face:
17. okt 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vy sa maate,poslite aj nam luuuc,tu je hotova tma,horor,hrozne mi slniecko chyba..som uuuplne bez energie..len posedavam,kuk telku sem tam bajockom sem,nic ma nebavi..taky hlupy cas... :confounded:
uzite si vychadzku,a nezabudni nam poslat par luuucikov sem :wink: :wink:
17. okt 2009 o 14:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,posielaaaaam,neboj,príde to aj k vám,najneskôr zajtra :slight_smile: :wink:
inak cez NR chodievame k rodičom na východ a keď je tma,tak tá bazilika či kostol na kopci tak krááásne svieti :dizzy_face:
17. okt 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz doraziloooo :grinning: :grinning: :grinning: ,ale zachvilu zas zajde :frowning2:
17. okt 2009 o 16:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
akurat sme prisli, boli sme na tej fotovystave v Ruzinove, potom v Avione a nakoniec este v nakupnom centre Max v Trnave a muzik si konecne kupil take topanky, skor do prirody. Ale on ma taku malu nohu ze 39 a to skoro nikto nerobi, tak sme behali ako blby..
Ale mame,,
17. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj,tak ste mali komercnu prechadzku???chi chi chi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
17. okt 2009 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru komercna sobotna prechadzka :grinning: .
akurat pozeram tv noviny a tam bola ukazka toho kurzu prvej pomoci v materskom centre Presporkovo kam chodi Blue :slight_smile: . ale som ju tam nevidela, este si to pozrem v archive :slight_smile:
17. okt 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tebe asi nic neukne, dia :grinning:
17. okt 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sranda, ja casto tv noviny nepozeram a ked zapnem tak sa dozviem volaco zaujimave,
ako vtedy ked hovorili o projekte AJ ONI SU NASE DETI, www.ajonisunasedeti.sk, a teraz kurz prvej pomoci o ktorom mi pisala blue,, a vy coze ste stvarali??
17. okt 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dokopy nic..boli sme na 2hod prechadzke...posledne dni som bola len na linke s Uk, podarilo sa mi zohnat, co som potrebovala vdaka ochotnemu zdravotnickemu personalu v Anglicku, takze som rada,. ze nemusim opat medzi tychto magorov :grinning:
17. okt 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale doug sak nebud az taka pesimisticka na nas :confounded:
17. okt 2009 o 19:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doug tak to je super, naozaj niekedy s tym nasim zdravotnictvom je to o drzku, Ja som bola vo stvrtok na kontrole na diabetologii, tam je stale narvane a pytala som sa jej kolko lekarov diabetologov je v TT a ona ze 2, ze to maju o drzku a este ze ma nejake problemy s poistovnami...ale ako doktorka je super, je to dokonca dcera mojej diabetologicky, ktoru som mala ako dieta :slight_smile: . takze to bola sranda, ked som sa to dozvedela...oni tam objednavaju skoro pol roka dopredu,,, to je fakt sila,,,
17. okt 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pesimistka. ja sa pozeram na to realistickymi ocami. po 11tich rokoch zitia tam mozem porovnavat. a samozrejme, ze pozeram co je najlepsie pre mojich chlapcov. len tu na sidlisku poznam dve zienky, kt. deti umreli na lekarsku ignoranciu. problem je, ze tu dsa nikto nestazuje :frowning2: a tak to aj nase zdravotnictvo vypada..aspon s kym som zatial ja prisla do kontaktu..okrem kardiologicky v He
17. okt 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Minule sme sa o tom bavili v robote, ze najvacsie uplatky su na patologii, aby lekari zahladili svoje ´chyby´.
veru a malokto sa da na boj voci doktorom,,,to je boj na dlhe trate,,,
17. okt 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno sa Vam zdam navela..ako vacsine znamym :grinning: , ale s istotou mozem povedat, ze keby Rick nebol narodeni v Anglicku, tak by neprezil.
Dia, zial Bohu je to pravda :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. okt 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejako sa mi nechce bavit o tejto teme, je to o drzku,,,a kedze aj mne sa zda ze u nas ta starostlivost na 1OOpercent nebolo, tak to nerozpitvavam,lebo by som bola zase v dobr
ych depkach...
17. okt 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DIA, CHAPEM. a prepac, preto som sa nikdy o tom nerozpisovala, len teraz som sa snazila vysvetlit Sasulec, preco tak myslim.
17. okt 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doug to ani nehovor :frowning2:
17. okt 2009 o 19:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doug, to je ok, :wink:
17. okt 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ina tema,nekukali ste tu sutaz v 4nozkovani na jojke v novinach to bolo..chi tak to by som sa kukla kde by skoncila mala s tym jej suuuchani po ritke.. :sweat_smile:
a pacili sa mi na svete tie navnady na deti..ze mobil,mikrofon,notebook...a oni ako rybky sa chytali..4nozkovali za navnadami ako dive :wink: :sweat_smile: :grinning:
17. okt 2009 o 19:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Dia,bola Markiza na kurze,ale ja som mala akurta obed s 2 skupinkou tak mna to obislo,UFFF.Tolko slavy by som neprezila :grinning:
ked si pozries v archive,tak za Danicou Klainovou vysia moje zalude :grinning: :grinning: :grinning:
Ale prislo aj radio Regina a tam som uz musela hovorit,to mi nevadilo,lebo kamery neboli :grinning:
17. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to chutne a fakt tie navnady :grinning: .kramar tam aky fesak :wink:
17. okt 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok zienky, idem si urobit krupicu a pomoct sestre s referatom z aj :rolling_eyes:
prajem pekny vecer!!
dufam, ze sa zajtra zobudime do teplejsieho dna :sunglasses:
17. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teraz nieco pre vsetky
Dnes som sa dozvedela co som uz vedela,ze nase Bratislavske kardio centrum patri naj v Europe.Je druhe po Londyne.
Tak tolko ku faktu :wink:
17. okt 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem kuk star,ale cez prestavku nakuknem :wink:
17. okt 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodte link chcem vidiet co to? :confused: :sweat_smile:
17. okt 2009 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok