• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

19. januára 2017 
Ahojte srdiecka :slight_smile:
ja uz mam jednu pracku opratu, momentalne sa susi.. a vcerajsie 2 ozehlene a poskladane,,
no a teraz oddychujem pri pc.
este nas asi cakaju volake obchody, no uvidime, zajtra sa musim aj pobalit, kedze odchadzam na tyzden..
Ako sa mate, co porabate? a hlavne ako sa maju vase slniecka-srdiecka??
24. okt 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj Dia a kam idete,sak mi dako skutocnosti unikaju,a ci staaaarnem? :frowning2:
my akurat ideme papkat,potom spinkat,teda najmladsia a potom ideme do obchodiku :wink: maniere nas zo vcera neopustili :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. okt 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. okt 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wuuuuhuuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasulec, idem si na tyzden, teda od pondelka do piatku polezat do Narodneho endokrinologickeho diabetologickeho ustavu :grinning: . Mam to uz vyse mesiace dohodnute s dokynou. Ma ukecala ze by nebolo zle prist..
a co idete este nakupovat&?,
24. okt 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja niiiic,len kamoska podprdku :wink:
24. okt 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze doprovod, my musime ist hafanovi kupit granule a este take drobnosti ale moc sa nam nechce,, zajtra pridu na rad potraviny :wink: . Akurat pocuvam na youtube Calogero - « Si seulement je pouvais lui manquer »,, moja oblubena..
24. okt 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee :slight_smile:
tak my sme nakupovali včera ale nejaká som dnes z toho vyšťavená-hlava ma bolí,to míňanie peňazí je drinaaaa :grinning: :grinning: :grinning: dnes už nie je čo míňať,tak sme doma,je tu škaredo,skoro tma celý deň,prší,fúka,bléééé :frowning2:
ja už mám 4-tú práčku opranú a ešte asi 2 budú :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: len kto to požehlííí :rolling_eyes: :rolling_eyes:
malá sa hrá,dnes je zlatá,pobieha si tu,rozpráva sama so sebou :grinning: :grinning:
Dia,tak sa dobre pobaľ a šťastnú cestu a príjemný pobyt,oddýchni si :slight_smile: :wink:
24. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dia a net berieš so sebou?no a mám upratané,koláč upečený zajtra príde svokruša na návštevu,nalupala som jej asi kilo vlašských orechov,dúfam,že si šplhnem :grinning: :grinning:
24. okt 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka,Ty si ale šikovnáááááá :wink:
24. okt 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čo neurobíš pre svokru aby bola spokojná,však?je celkom v pohode takže sa nemusím ani veľmi nútiť :slight_smile:
24. okt 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojteeee :wink:
24. okt 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauuu sasuuuu,kde sa flákaš??? :wink:
Macka,tak to máš dobré,ja som svoju nevidela 7 rokov-vďakabohu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. okt 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fíha,to je dosť dlho,no asi vieš prečo,niekedy to je najlepšie riešenie pre všetkych
24. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak :wink: aspoň máme pokoj,je ďaleko...je to na dlhé vysvetľovanie,ale takto je to fakt lepšie... :wink:
24. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme sa vyvencit :sweat_smile:
24. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,ale je tam zima,čo?
24. okt 2009 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale u nas sa da :wink: fucka jak keby malo dole kopcom ale dopoho :wink:
24. okt 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
akurat sme prisli z obchodu,
boli sme hafane kupit granule, na umyvarke, natankovat a potom sme boli na veceri v centre TT, teraz sa tu prevalujem s tym brusiskom :slight_smile: .
Net si samozrejme berem so sebou, inac by som sa tam unudila...Takto budem v kontakte s celym svetom :wink:
24. okt 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo Dia tebe bude... :sweat_smile:
a inak vysvetli mi preco tam ides,ja moc tej odbornej reci nerozumiem,nieco s krvou to bude? :confused:
24. okt 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia,tak sa nezabudni spojiť aj s nami :slight_smile: :wink:
24. okt 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec aj krv, stitna zlaza, oblicky, cievy a tak, to bude taka kompletka :slight_smile:
24. okt 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mate noveho? ja tu casto nechodim, chlapci mi v poslednom case davaju dost zabrat..vstavaju o 5tej rano :frowning2:, tak potom uz o 7mej spim s nimi :grinning:
24. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa ti baterky vybili,doug???
tak sup do vane :grinning: :grinning: :grinning:
inak ajoooooj :sweat_smile:
24. okt 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec, Ty mi to este budes rok spominat!!! :grinning:
inac, dnes som skoro stupila na maleho :frowning2: som si ho nevsimla..takze smola sa mi lepi na paty
to asi z toej unavy
ty sa ako mas?
24. okt 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pozeram lyziarsku bundu pre muzika. uz sa tesim na tu januarovu lyzovacku a velmi chce novu lyziarsku bundu, vlastne mame obaja len lyziarske gate, bundy pouzivame tie co mame na motorku :slight_smile: .
doug, co si skoro zaslapila drobca,, ? som si hned predstavila godzilu :grinning:
24. okt 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nijeee ja len na zlepsenie nalady... :sweat_smile:
ale uz :zipper_mouth:
a ako sa mam? mame nove cizmicky,aj ja a aj mala,dnes som sa z nich vytesovala,ale nohy ma boleli,kym som domov dosla :confounded:
mala poobede nespinkala tak bola mrzuta,ale na to vse sa drzala len uz ked sme odchadzali z nakupneho centra tak vystrajala,tak sme robili ,,ochotnicke divadielko,, ale inak vse oki :wink:
24. okt 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec, boli ste aj so Saskou kupovat tu podprdu?? som sa pobavila na tom ochotnickom divadle :grinning: .
24. okt 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ale to nie my,my sme boli len s kamkou ktora je na podprdky zatazena :sweat_smile:
24. okt 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty mas kamosku zatazenu na podprdy? no nie zle :slight_smile:
a naco ste vy zatazene??
24. okt 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok