Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
24. okt 2009

Ahojte srdiecka 🙂
ja uz mam jednu pracku opratu, momentalne sa susi.. a vcerajsie 2 ozehlene a poskladane,,
no a teraz oddychujem pri pc.
este nas asi cakaju volake obchody, no uvidime, zajtra sa musim aj pobalit, kedze odchadzam na tyzden..
Ako sa mate, co porabate? a hlavne ako sa maju vase slniecka-srdiecka??

sasulec
24. okt 2009

ahoooj Dia a kam idete,sak mi dako skutocnosti unikaju,a ci staaaarnem? ☹
my akurat ideme papkat,potom spinkat,teda najmladsia a potom ideme do obchodiku 😉 maniere nas zo vcera neopustili 😅 😝 😀

diapozitiv01
24. okt 2009

halooo

sasulec
24. okt 2009

wuuuuhuuuuu 😝 😀 😀

diapozitiv01
24. okt 2009

Sasulec, idem si na tyzden, teda od pondelka do piatku polezat do Narodneho endokrinologickeho diabetologickeho ustavu 😀 . Mam to uz vyse mesiace dohodnute s dokynou. Ma ukecala ze by nebolo zle prist..
a co idete este nakupovat&?,

sasulec
24. okt 2009

ja niiiic,len kamoska podprdku 😉

diapozitiv01
24. okt 2009

takze doprovod, my musime ist hafanovi kupit granule a este take drobnosti ale moc sa nam nechce,, zajtra pridu na rad potraviny 😉 . Akurat pocuvam na youtube Calogero - « Si seulement je pouvais lui manquer »,, moja oblubena..

bambi09
24. okt 2009

ahojteee 🙂
tak my sme nakupovali včera ale nejaká som dnes z toho vyšťavená-hlava ma bolí,to míňanie peňazí je drinaaaa 😀 😀 😀 dnes už nie je čo míňať,tak sme doma,je tu škaredo,skoro tma celý deň,prší,fúka,bléééé ☹
ja už mám 4-tú práčku opranú a ešte asi 2 budú 😝 😝 😝 len kto to požehlííí 🙄 🙄
malá sa hrá,dnes je zlatá,pobieha si tu,rozpráva sama so sebou 😀 😀
Dia,tak sa dobre pobaľ a šťastnú cestu a príjemný pobyt,oddýchni si 🙂 😉

macka01
24. okt 2009

dia a net berieš so sebou?no a mám upratané,koláč upečený zajtra príde svokruša na návštevu,nalupala som jej asi kilo vlašských orechov,dúfam,že si šplhnem 😀 😀

bambi09
24. okt 2009

Macka,Ty si ale šikovnáááááá 😉

macka01
24. okt 2009

no čo neurobíš pre svokru aby bola spokojná,však?je celkom v pohode takže sa nemusím ani veľmi nútiť 🙂

sasulec
24. okt 2009

ahooojteeee 😉

bambi09
24. okt 2009

čauuu sasuuuu,kde sa flákaš??? 😉
Macka,tak to máš dobré,ja som svoju nevidela 7 rokov-vďakabohu 😝 😝

macka01
24. okt 2009

fíha,to je dosť dlho,no asi vieš prečo,niekedy to je najlepšie riešenie pre všetkych

bambi09
24. okt 2009

tak 😉 aspoň máme pokoj,je ďaleko...je to na dlhé vysvetľovanie,ale takto je to fakt lepšie... 😉

sasulec
24. okt 2009

boli sme sa vyvencit 😅

bambi09
24. okt 2009

sasu,ale je tam zima,čo?

sasulec
24. okt 2009

ale u nas sa da 😉 fucka jak keby malo dole kopcom ale dopoho 😉

diapozitiv01
24. okt 2009

Ahojte,
akurat sme prisli z obchodu,
boli sme hafane kupit granule, na umyvarke, natankovat a potom sme boli na veceri v centre TT, teraz sa tu prevalujem s tym brusiskom 🙂 .
Net si samozrejme berem so sebou, inac by som sa tam unudila...Takto budem v kontakte s celym svetom 😉

sasulec
24. okt 2009

nooo Dia tebe bude... 😅
a inak vysvetli mi preco tam ides,ja moc tej odbornej reci nerozumiem,nieco s krvou to bude? 😕

bambi09
24. okt 2009

Dia,tak sa nezabudni spojiť aj s nami 🙂 😉

diapozitiv01
24. okt 2009

sasulec aj krv, stitna zlaza, oblicky, cievy a tak, to bude taka kompletka 🙂

douglas
24. okt 2009

co mate noveho? ja tu casto nechodim, chlapci mi v poslednom case davaju dost zabrat..vstavaju o 5tej rano ☹, tak potom uz o 7mej spim s nimi 😀

sasulec
24. okt 2009

sa ti baterky vybili,doug???
tak sup do vane 😀 😀 😀
inak ajoooooj 😅

douglas
24. okt 2009

sasulec, Ty mi to este budes rok spominat!!! 😀
inac, dnes som skoro stupila na maleho ☹ som si ho nevsimla..takze smola sa mi lepi na paty
to asi z toej unavy
ty sa ako mas?

diapozitiv01
24. okt 2009

ja pozeram lyziarsku bundu pre muzika. uz sa tesim na tu januarovu lyzovacku a velmi chce novu lyziarsku bundu, vlastne mame obaja len lyziarske gate, bundy pouzivame tie co mame na motorku 🙂 .
doug, co si skoro zaslapila drobca,, ? som si hned predstavila godzilu 😀

sasulec
24. okt 2009

nijeee ja len na zlepsenie nalady... 😅
ale uz 🤐
a ako sa mam? mame nove cizmicky,aj ja a aj mala,dnes som sa z nich vytesovala,ale nohy ma boleli,kym som domov dosla 😖
mala poobede nespinkala tak bola mrzuta,ale na to vse sa drzala len uz ked sme odchadzali z nakupneho centra tak vystrajala,tak sme robili ,,ochotnicke divadielko,, ale inak vse oki 😉

diapozitiv01
24. okt 2009

sasulec, boli ste aj so Saskou kupovat tu podprdu?? som sa pobavila na tom ochotnickom divadle 😀 .

sasulec
24. okt 2009

nooo ale to nie my,my sme boli len s kamkou ktora je na podprdky zatazena 😅

diapozitiv01
24. okt 2009

ty mas kamosku zatazenu na podprdy? no nie zle 🙂
a naco ste vy zatazene??