• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

25. apríla 2017 
ahojte kocky!!! MATE SA DNES? :slight_smile:
23. okt 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj douglas my sa mame fajn, mam dostat dnes dve donasky, sampony a policku do Oliverkovej izbietky, kazde ina donaskova sluzba, ale oni ti nikdy nepovedia presny cas, tak musim sediet doma na zadku, horsie je ze o pol druhej musim zaniest nasho havina na strihanie a stavim sa ze zrovna vtedy to donesu :unamused:
a ty ako? ako pokracujete s vizami? dufam ze je vsetko na dobrej ceste.
23. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooojte zienky aj ja som tuuu :wink: :sweat_smile:
23. okt 2009 o 11:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
teda,našla som nás až na druhej strane :sweat_smile:
Suya,presne,ako píšeš,človek o tom chce niečo vedieť,ale ako začne čítať štatistiky,tak skončí so zaslzenými očami :frowning2: :frowning2:
Gudulo,som rada,že si zavítala,už som sa bála,či nie ste choručkí :wink:
Doug,všetko oki? nezapaľuješ žiarovky na diaľku? :sweat_smile: :wink:
Dia,Ľubochňu poznám,keď som chodila busom za tetou do Ostravy,tak tam bola dlhá prestávka,je tam pekne,aj kamoška sa tam liečila,viem,že je tam liečebňa pre ženské choroby aj iné :wink: tak si to pekne uži a dýchaj čerstvý vzduch :slight_smile: a aj to vínko nezaškodí,ak Ti lekár nezakáže :wink: a ovečku nezabudni,aby si mala koho stískať :dizzy_face:
Sasu,ako??už si si kúpila tie čižmy?? :wink:
my ideme dnes prevetrať peňaženku,keď sa muž vráti z práce,syn nám rastie do nebies a všetko mu je krátke :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: tak potrebuje doplniť šatník :wink: a ja ani centimeter,no čo už,zostanem trpaslíkom :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozdrav aj odomňa posielam,včera som mala tak zlý signál na net že som to musela vzdať,akosi nam to tu blbne.Dnes zápaím s mužovým pradlom,kopec jak Tatry,po mesiaci neni divu.ako len neznášam to párovanie ponožiek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: chrípka vás obchádza?kdesi majú deti chrípkove prazdniny,môj menší je tak zasoplený až hrúza :frowning2:
23. okt 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka,nestarš s chrípkou-ďakujem,neprosím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a teda statočne zdolávaj ten prádlový Everest :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snažím sa,ale teraz mám pauzu,budem pokračovať večer.No dnes mi malý spravil takú radosť,chodí na výtv.krúžok.Kreslili mravenisko veľmi sa mu podarilo a pani to chcela zobrať do mesta na nejakú výstavu a Tinko jej to nechcel dať,že to by potom nemohol mne priniesť,lebo z tej výstavy by mu to už nevrátili on mi to chcel doniesť,tak ma dojal,že sa toho svojho úspechu vzdal pre mňa,toto sú tie chvíle,keď je krásne byť rodičom ž k slzám ma dojal :wink:
23. okt 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: krásne gesto od vlastného dieťaťa :dizzy_face: užívaj si to,nepotrvá to dlho :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teraz strašíš ty mňa, :frowning2: dúfam,že toto bol len začiatok pekných giest :slight_smile: veď mi sľúbil,že keď vyrastie mi postaví domček,tak ja sa teším :grinning:
23. okt 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, vidim ze z pradlovym everestom zapasime asi vsetky, ja teraz perem 2 pracku a zajtra ma cakaju este 3. :unamused: .
Macka, super syncek :slight_smile: , na tom domceku som sa pobavila. No ale raz mozno sa dockas :grinning:
23. okt 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAhojteee,ako sa mi tu mavate??
ja mam new cizmy..chi chi aj mala..mla ma staroruzove,lebo jedny fialove uz ma boticky a chcem aby ich vynosila a ja lilave :wink: :wink: :wink:
23. okt 2009 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super sasulec, uz nech len zasnezi :grinning:
23. okt 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj dia e eeeeeeeeeee bo sy na vyssom podadku,na kt.si musiim po dlllllllllllllllllhom case zvyknut a maju drevenu smyklavu podrazku.. :wink:
a teraz sa ma spytaj,ze tak naco si ich kupovala???lebo su peeekneeeeeee a filajoveeeeeeeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 19:53  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne nech su fialove, co uz ked nebudu moc prakticke do snehu :slight_smile:
23. okt 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo ved sa citim jak trululu lebo neprakticke su ale pekneee :wink:
ale este mam kociik,mam sa coho pridrziavat :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 20:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este pesa pred kocik nech vas taha a mozte ist ako psie zaprahy :grinning:
23. okt 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj sak ani lyze kupovat nemusiiim..vidiiis aka dobraa kuuupa to napokon bola :sweat_smile:
23. okt 2009 o 20:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2 v 1 :grinning: ,
23. okt 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a predstav si uz som dalsie 2 kamky namotkala..
pojdeme do Tatier,cizmy vyskuuusat :sweat_smile:
23. okt 2009 o 20:22  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som everest už zdolala :grinning: mám voľno a net zasa štrajkuje,tomu domčeku pevne verím že raz bude :grinning:
23. okt 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka ty sa maaas :sweat_smile: :wink:
23. okt 2009 o 21:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka mohla som ti poslat aj moje 3 pracky, co ma cakaju zajtra, stale sa mi este susia tie dnesne 2 :frowning2: . cakam kym sa dosusia a idem do hajan. Tento tyzden bol velmi narocny po fyzickej stranke.
Sasulec, a kedy idete do tatier? inac na donovaloch sa robia preteky v psych zaprahoch, by ste mohli ist kuk :slight_smile:
23. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prominte uspavala som..
Dia,inaaaaac :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 22:05  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj tu sa nakupovalo?? :grinning:
ja som hotová,syn dostane po riti,čo má čo rásť :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to aby človek hľadal sponzora už,uf,uf :grinning: :grinning:
Macka,ja nestraším,ja Ti to prajem :dizzy_face: ja len zo života hovorím :grinning: ale nie,ten môj má 14 a ešte mi povie-mám ťa rád,ale obrázky mi už nekreslí,ani valentínky nevyrába :frowning2: :grinning:
a sasu,dobre si kúpila :grinning: :grinning: hlavne,že sú pekné :wink:
23. okt 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi nespiiis? :sweat_smile:
23. okt 2009 o 22:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čoby som spala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tlačím do hlavy :grinning: :grinning: :grinning:
23. okt 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bludila po temach..a co mas dobre??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. okt 2009 o 22:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bruuu :pensive:
23. okt 2009 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasuli,prepáš,zakecali sme sa s babami na skype :sweat_smile: :sweat_smile: a len zrazu,že nový deň :grinning:
mala som žemľovku :wink: a teraz mám ešte nealko pifko :sweat_smile:
tak teda dobrú,dnes popíšeme :grinning:
24. okt 2009 o 00:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naaa a tu sa vyspaaava? :sweat_smile:
akoze Bambi chaapem,00:43 este zapalky v ociach a veselo pisala... :grinning: :grinning: :grinning:
:grinning: ale kde ste ostane???? :confused: :confused: :confused:
24. okt 2009 o 10:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok