• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

nieeeeeeeeeee
ja cem Vianoce bielunke biele :sweat_smile:
inak si pamatam,ze par rokov dozadu som bola sklamana,ze na Vianoce nieje sneh,ale uplne ako male dieta :sweat_smile:
a vtedy zacalo tesne pred 17. ked sadame k stedrovecernemu stolu,zacalo sniezikovat..strasne ma to potesilo,take znamenie z hora..ako pozdrav :wink:
ja milujem sneh vela vela moc :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 21:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tento rok sadam na sane,uuuplne bez hamby,mam sa na koho vyhovorit :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 21:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. okt 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani sane nemusia byt, sa mi vrylo do pamati, ako sme sa spustali na igelitovych mechoch a schytal to moj zadok,,, :grinning: . ALe jednoznacne sneh k vianociam patria,
25. okt 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok kocky, idem spinkat. prajem pekny zvysok vecera...dobru nocku :slight_smile:
25. okt 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre kocky tak to na dnes rozpustime aby sme sa tu cerstve zajtra zisli..papa :pensive:
25. okt 2009 o 21:52  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku vsetkym srdieckam, zajtra po obede sa ozvem :wink:
25. okt 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky dobrúúúú :pensive:
doug,vďaka za vysvetlenie,už chápem,ale nesmúť,veď sa stretnete :wink: viem,že to musí byť ťažké,tak vydrž,maminečka naša statočná :dizzy_face:
a sasu,nie že sa do rána rozpustíš :grinning: :grinning:
25. okt 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu,nerozpustena nechyba mi ani rucka,ani nozka,ani nufacik :wink:
26. okt 2009 o 09:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, kde sa flakate?
26. okt 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte srdiecka moje :slight_smile:,
tak ja uz som v Lubochni (je to par km pred ruzomberkom). Cesta prebehla bez problemov, za chvilocku idem sa napapat a potom mam prist este za doktorkou. Byvam na izbe s takymi 2 zenami.. tak uvidime ake budu..
a vy co porabate??
26. okt 2009 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no ja som sa pred chvíľou vratila s malým od doktora má chytené priedušky ja od včera bojujem so zap.hrdlom,strašne ma bolí aj uši asi od toho,manželík sa pobral do práce na 2 týždne,tak ma nemá kto liečiť :frowning2: čo na hrdlo?cmúľam septolete ale nič moc a kloktať neviem,sa vždy idem pridusiť a deti maju so mna šou,ach jaj
26. okt 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj macik,
ja na hrdlo berem homeopatika homeogene, a cumlam strepsils,, a kloktat tiez nie je zel :wink: .utekam si kupit nejaky casak, tak zatial :slight_smile:
26. okt 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :rolling_eyes:
tak my sme celú noc nespali,syn je zas v horúčkach,v noci sme asi 4x prezliekali pyžamo,potil sa ako kôňa teraz má zas 38,3 :frowning2:
Macka,na hrdlo sú dobré tie homeo,čo Dia napísala a ešte Angin-hell a Propolki,tie sú fajnové a Tantum Verde spray alebo pastilky,kým to nie je na ATB
mrzí ma,že ste tiež chorí,niečo lieta v lufte :unamused:
Dia,užívaj si,som rada,že si ok :wink:
takže občas nakuknem,teraz idem za maródom
sasu a dobre,že si celá :grinning: :wink:
26. okt 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi tak aj vas to chytlo?ale je dobre keď sa potí,telo vylučuje škodliviny a zároveň sa ochladzuje,davaj obkladiky na čelo,veľa veľa tekutin aby sa ti nedehydroval pri tom potení,no a paralen čo 4 hodiny.niečo je assi vo vzduchu,keď sme boli ne u doktora veľmi veľa deti v čakarni bolo :rolling_eyes:
26. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maci,práve som ho zas prezliekla,to je des,už mi dochádzajú čisté pyžamá :sweat_smile: takže periem a sušiť budem asi na radiátore :stuck_out_tongue_closed_eyes: dala som mu Panadol,tam píšu raz za 6 hodín,ale ono mu to po tabletke väčšinou klesne na dlhšie,tak som rada,len sa bojím,čo bude v noci,to väčšinou horúčka stúpa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no a aj preto som nechcela ísť s nimi oboma k MUDr.,aby malá ešte niečo nechytila,ale ráno s ním zbehne muž tak,aby boli prví,máme MUDr.blízko domu,našťastie
a Ty si teda slamenná vdova na dva týždne??nezávidím Ti,že si aj Ty chorá,aj malý a musíš fungovať :frowning2:
tak sa držte a aj Ty sa lieč
26. okt 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
jaaaaaaj posielam vela sil chorym detickam a nech sa vam rychlo uzdravia.Ja cakam tiez nech jack nesopli a pojdem ho dat zaockovat proti chripke.Teraz som dostala od doktora oznamenie,ze v UK srdieckovym detickam odporucaju ockovanie proti prasacej chripke.....toto ma velmi desi.....
Dia,vychutnaj si oddych a dufam,ze zeny na izbe budu fajn.Aky su vekovy rocnik?
26. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achojte,tak dnes sme zas labzovali po vonku,,chi chi
Dia,tak uz vegetujes???pche aj ja chceeem...
chore deturence nech sa vam kocky rychlo uzdravia..cmuk cmuk :wink:
26. okt 2009 o 18:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte srdiecka,
ja si tu teraz po veceri odfukujem na posteli,
tak ako som pisala sme 3 na izbe, s jednou si vychadzam very good, je o 5 rokov starsia, ta dalsia ma okolo 50 takze uz je tam taky rozdiel. Inac tu prsi,, bleee, aj tak sa mi nejako nechce sa hybat, staci ze sme na 3 poschodi a chodim peso hore, dole, este pojdem preparkovat auto, takze si to dam este raz.
26. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dia,v ramci zvysenia krvneho obehu :wink:
a kde si to?? :confused:
26. okt 2009 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasulec, tak som tak 10km pred ruzomberkom, priroda je tu super, je to dedina s nazvom Ľubochňa.
ako Saska?
26. okt 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes bola hrozne nervozna,teraz sa motka a zachvilku pojde haju belu :wink:
26. okt 2009 o 19:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,v nocito zvykne stupnuť,tak sa držte,tiež asi pôjdem dohajana akosi to na mna dolieha,okrem hrdla toho bude viac :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak s liečte všetci chorí a zdraví na držte palce,pa pa
26. okt 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maci tak bruu :wink:
26. okt 2009 o 20:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skore uzdravenie chorym dietkam a rodicom
blue, a davas ho ockovat proti tej prasacej chripke?
26. okt 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to nieje v tej vakcine proti chripke co sa toho roku dava? :unamused:
ja som pozerala na stv2 diskusiu,ale nesledovala som to az tak pozorne..chcela som tam zavolat,ale na 3 razy so sa nedovolala tak som to vzdala :frowning2:
idem malu uspat este kuknem :wink:
26. okt 2009 o 21:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nedam ho ockovat proti prasacej chripke,lebo deti do 8 alebo 10 rokov musia mat 2 vakciny z odstupom 3 tyzdnov a my to nestihneme.ideme do UK len na tyzden.Tak to asi necham tak a co sa tyka ockovania tu na SVK,tak neviem ci tu bude tato vakcina dostupna.tu toto neprepuklo v takom mnozstve ako v UK,tak neviem.
Bojim sa tejto chripky,lebo ludia co podlahli boli prave srdieckovy pacienti.......
keby zijem v Uk,tak urcite ho dam ockovat proti prasacej chripke,bez pochyb....
26. okt 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAk jA uz osprskovana lezkam v postielke hoci bez mojho milovaneho muzika ale aspon s oveckou betynkou, ktoru mi kupil :grinning:
26. okt 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj blue teraz si ma poplietla,ty si tu na navsteve alebo zijes tu a v Uk si bola na navsteve??? :confused: :confused: :confused:
26. okt 2009 o 22:09  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Dia asi si uz aj zahajala,ak tak bru :wink:
26. okt 2009 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok