Děti s diagnózou srdíčka

ivousek
16. sep 2009

Chci se zeptat -byl tady někdo na operaci srdíčka se svým drobečkem? Napište prosím jaké byli vaše zkušenosti a jak to zvládlo vaše dítě?Malá je zařazená do programu čekajících dětí k operaci a já s manželem si samozřejmě nedokážeme představit jak to zvládneme a co nás čeká,ale také ji.Samozřejmě paní doktorka povídala jak to všechno bude probíhat před i po operaci,ale ráda bych si přečetla jak se to dá zvládnout co nejlépe a jak to zvládl Váš drobek. Předem děkuji

diapozitiv01
5. nov 2009

Blue,
no uvidiem ako sa to bude dalej vyvijat.
ale naozaj preventivne by ste mohli aj vy skusit tie homeopatika,,
su vhodne aj pre deti.. a k tomu stare triky nasich starych mam.

sasulec
5. nov 2009

Ahooojte,tiez sa toho brutal bojiiim ☹
ja idem zavolaat kardiologicke,ze co mi odporuci pre malu ake vitaminy ☹
Dia ake beres homeopatika? pre seba,teda teraz myslim pre seba 😒

diapozitiv01
5. nov 2009

ja berem oscillococcinum aj ako prevenciu a ked to na mna pride tak paragrippe ak som nachladnuta, ked ma boli hrdlo tak homeogene a ked mam chytene dutiny tak coryzaliu.. 😀

sasulec
5. nov 2009

a nieco len tak co ma vitamin c a d su vraj teraz dolezite 😒

sasulec
5. nov 2009

neviem sa dovolat doktorkam ☹

diapozitiv01
5. nov 2009

tak to je jasne ze vitaminy sa sipu dalej, hlavne C a medu a cesnaku a tak..

sasulec
5. nov 2009

ja usim byt opatrna koli malej,neviem sa dovolat jej dokinam ani obvodnej ani kardio,tak neviem co jej kupit aby som jej srdiecko nezatazila a ja si kupim celaskon..
malej budem davat do cajika cerstvy citron,nastastie vypije moc caju,tak dostanem do nej hadam denne aj dva citony..
a babka robi s ludmi,sakra toho sa bojim,ze nieco dovlece..ma porazi 😒 😖 ☹

sasulec
5. nov 2009

halooo tu nik? 😒

diapozitiv01
5. nov 2009

mam nejako viacej roboty, ale uz teraz len zostanem pri kompe az do odchodu.
tak za pol hodku idem domov, som dost nevyspata a mam taky bordel doma ze az a este som chcela ist za Maximkom, lebo vcera som nestihla.

sasulec
5. nov 2009

v poho Diuska,ved ja to chapem..
nedovolala som sa dokinam,tak som poprosilakamkun si svoju doki vychaluje,tak nakazala probiotika a zeleninu, ovocie a slepaci vyvar,zeleninove polievky..
c vitamin pre malu len v ovoci,aby sme to neprehnali,ja si kupim celaskon a budeme sa s babkou dopovat povinne 😉

sasulec
5. nov 2009

a este gud sprava, ten chlapec nezomrel na chripku,davali to v upuavke na noviny o 17. mi trosku odlahlo 😔 😅

sasulec
5. nov 2009

Maxikovi posielame pusku,pohladenie a aj Tebe 😔 😉

bambi09
5. nov 2009

ahojte 🙂
teda mne sa ani písať nechce,som z toho počasia otrávená 😝
blue,ja by som Ťa podľa foto v pase nespoznala 😅 Ty si úplne iná 😅 😉 a Dara teda v pohode?? v téme ČSS ju teda rozobrali do kostí,aká je 😝
nepoznám osobne,nehodnotím,zdá sa mi veľmi chudá,ten jej ju asi trápi,má také smutné oči 😒
diuš,a čože??to asi to počasie robí,ten smútok,ja som zapálila anjelikom sviečočku doma,sasu peknú básničku napísala,viem,že to na človeka dolieha,ale ja Ťa obdivujem,aká si statočná,optimistická,neboj,príde bábenko a bude lepšie,aj keď to bude bolieť stále 😔
poplač si,posmúť a potom sa Ti uľaví,to patrí k tomu,nedá sa to preskočiť 😔 😔
ale Ty si silná a zas nám budeš posielať slniečko,len prejde tento hnusný čas,prídu Vianoce a možno si dáte živý darček-dve čiarky na testíku 🙂 🙂 🙂 😵
drž sa mojko

ivousek
autor
5. nov 2009

Ahojky. 🙂 Holky já mám taky strach kvůli nemocem,ale jak to chcete ovlivnit...Malá je ve školce štastná a nechci ji držet doma,ale na druhou stranu mě to taky hlodá,ale zase to by sme musely být pořád zavřené doma ☹
Všem přeju ať jste zdravoučcí .Dnes jsem byla v bazaru koupila jsem si brusle,Jolance koupím k narozkám se těším jak budem chodit bruslit -jůůůůů

diapozitiv01
5. nov 2009

no uz som si konecne sadla a zapla comp. Muzik bol taky nijaky, tak som mu nakazala potit sa, spravila som mu cajik s citronom, medom, dala som mu 2 paraleny a poriadne zababusila.
Este som mu musela ist dat piskotky, lebo si pytal. Teraz sa mi poti. Nema sice vobec teplotu ale bol taky nijaky...
Hned ako som prisla z roboty, utekala som na hrobcek, zapalila som nove kahanceky aj muzikovim starym rodicom.
Teraz si pomaly uzivam vecer a cakam na dalsie ´povely´ mojho zababuseneho muzika. 😀

macka01
5. nov 2009

ahojte zasa po dlhšej odmlke.Liečili sme sa, celá rodina sme stale na ATB,tri dni som bola bez hlasu,večer chodím spať o 8 dospávame prekašlané noci.Ta chrípka desí aj mna,ved Ukrajina je toť za kopcom,akoby nestačila sezónna chrípka,ešte aj takéto strašidlo musí prísť,asi by bolo lepšie,keby začalo mrznúť,čo by sa tie bacily zničili,to čo je vonku teraz 😝 len nahráva chorobám,tak sa držte. 😉 Maleho som zobrala zo škôlky na celý november,nebudem riskovať,že zasa niečo dostane

diapozitiv01
5. nov 2009

Macka,
dufam ze uz je uz aspon o trochu lepsie, moj muzik sa prave poti,,
ja som v pohode, ale davam si kazdy den aspon raz to homeopatikum..

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diapozitiv01
5. nov 2009

Ahoj Gudu 🙂 ,
ako sa ma nasa princeznicka Anicka a 2 suhajci?

gudulo
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sasulec
6. nov 2009

Ahojky,
bambi ja mam dcerku,si to asi nespravne pochopila,lebo mne zomrela sestra,ked som ja este nebola na svete,keby je tu ona asi by som ja nebola,bo nasi chceli len 2 dietky 😉
Gudu,drzkajte sa,a chlapcomposielame pusu,vseeeeeeetulinecko naj 😅
aj Anke samozrejme,vela sil nech sa vylieci 😉
Dius ako? pocasko na prdky,ale ty nam dodas pozitivum,hm? 😅 😀

blue04
6. nov 2009

caute srdiecka,na vikend nebudem mat pristup k PC tak si vas v nedelu vecer docitam.drzte sa 🙂

macka01
6. nov 2009

ahojte,no nato,že hlasili dážď,tak dnes bolo zasa nádherne,dokonca popoludní aj celkom teplo.Boli sme na kontrole,stretli sme polovicu synovej triedy,všetko je choré,hrúza,veď chrípka vždy chodí v januári a nie teraz.

diapozitiv01
6. nov 2009

Ahojte srdiecka, volako ste sa nerozpisali musime to teda rozpisat, nech ma blue co citat.
Ja som stale v ocakavani ze dostanem MS, mala uz prist dnes (teda podla posledneho mesiaca) ale este nic necitim, ani tepolota neklesla uvidime zajtra rano podla teploty, ci aspon ide dole.

sasulec
6. nov 2009

ahojte,boli sme trosku vonku doobeda,teraz navecer u kamky..
ako ste sa dnes mavali baby?
Dius a nemozes byt v tom? koli tomu si merias aj teplotu? to mna veru nikdy ani nenapadlo.. 😅

diapozitiv01
6. nov 2009

Ahoj Sasu,
tu teplotu si meram aby som spoznala moj krasny cyklus a hlavne preto lebo pred prvym otehotnenim to bolo dost mizerne nepravidelne skrz stitnu zlazu. Teoreticky je to aj mozne ze k niecomu prislo ale moc neverim, to by museli byt muzikovi pracanti vynimocny a v pohode vydrzat skoro 3 dni....
Tomu ale moc neverim...takze cakame dalej.
U nas v robote sa na buduci tyzden nerobi, chybaju nam komponenty na vyrobky, ale office je v praci. Boze keby mi povedali ze byt na 60percent doma, nebolo by zle..

sasulec
6. nov 2009

Dius tak tfuj tfuj nech by sa ,,pracanti,, pochlapili 😅

diapozitiv01
6. nov 2009

No to by bola fakt nahoda, 🙂

sasulec
6. nov 2009

aaaa ved nic nieje nemozneeeeeeeeeeeeee 😝 😝 😝 😀 😀 😀

diapozitiv01
6. nov 2009

😀 😀 😀
Idem uz hajusat, muzik zajtra doobeda ide do prace, DObru nocku srdiecka 🙂