• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

19. januára 2017 
Toyotaaaa :grinning:
ahojte :slight_smile:
sasu,ja viem,že to bolo pre sestričku :pensive: neboj,som v obraze :slight_smile:
gudulo a čo máte nové u Aničky??ako ste dopadli na Kramároch??
diaaaa,držím palce,tfuj,tfuj,tfuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diuš-dobrúúúú a cmuk :dizzy_face:
6. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ho neznic...hihihi hahaha :wink:
dobru mojenko :pensive:
6. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi ddobraaaaa pamatas na tu reklamu? so simpanzikmi :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nič nie je nemožnééé-Toyotaaaaaa :grinning: :grinning:
a ešte jednu:Každý správny gazda vlastní auto Mazda :grinning: :grinning: :grinning:
som smutná z témy Psychické dno,ale asi pánbožko rozhodol za Adelku :pensive:
6. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, dopadli sme myslim dobre - kontorlu mame az buduci rok koncom maja
jedna chlopna jej trosku prepusta, ale to je uz od operacie a vraj tam ma este malinku dierku, ktora by sa mohla zrast, tak dufam :wink:
6. nov 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem to kuknut :unamused:
6. nov 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gudulo,tak to je super,držíme palčeky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sasu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
6. nov 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je strasne,je mi do placu :cry: :cry: :cry:
6. nov 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gudu,tesim sa ze mate este nadej,na uzdravenie..
6. nov 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem si lahnut,nejak to na mna dolahlo :pensive: bru noc
6. nov 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,dobrú a nesmúť,to je život :pensive: :frowning2:
6. nov 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu dobru,
ja som tu temu tak zrychlika iba teraz presla :pensive: je to smutne :cry:
6. nov 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gudulo,je,ale asi je to tak aj lepšie :pensive: ale aspoň urobila,čo sa dalo Adelka,nemusí si nič vyčítať :frowning2:
6. nov 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je pravda
6. nov 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
koľko je takých osudov :frowning2:
ale nič sa s tým už nedá robiť,dúfam,že kočka to všetko zvládne,každý má svojho trápenia,len je to človeku ľúto,že to nemuselo byť,keby ten chlap mal rozum :angry:
vy sa držte,chystám sa už dlho napísať IP,len sa stále niekde zakecám :sweat_smile:
Aničke veľa zdravíčka a vám veľa radosti :dizzy_face: už je to veľká slečna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
idem do vane,ale ak budeš môcť,pripoj sa častejšie :slight_smile: :wink: tak dobrúúú nocku moja :dizzy_face: :dizzy_face:
6. nov 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru :slight_smile:
som tu tak casto ako sa da, som zavisla :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte srdiecka :slight_smile:
ja akurat vstavam, muzik je v praci tak este si mozem dovolit tak hodinku sa flakat a potom musim ist trosku upratovat.
7. nov 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko srdiecka :slight_smile:
prisla som pozdravit, ako sa mavate? ze mate nejake chripkove obdobie domka na sk, tu to je uz od jari, ta prasacia chripka, v lete sa to trosku utisilo, ale teraz sa to zase prebudza, ludia okolo mna su chori, no nastastie nas to obchadza klop-klop, dufam ze do porodu uz neochoriem, do terminu mam este mesiac, uz nech to je a vobec by mi nevadilo keby to bolo aj v 38 tt :wink:
tak sa drazte a prajem aby vas bacile obchadzali a tie co ste chorucke prajem skore uzdravenie :slight_smile:
mne uz pride vo stvrtok maminka, sa velmi tesime, tak ideme my s manzelikom na prechadzku s nasim hafanom, tu to vypada dnes na celkom pekne pocasicko.
Prajem vam krasny vikend pa x
7. nov 2009 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Suy,
parada ze vas chripka obchadza, tak sa len pekne opratujte, vsak maminka sa postara :slight_smile: .
Pekny vikend.
Ja uz idem trosku upratovat.
7. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,mna veru daco chyta,nieco ma obchadza,tak sa ladujem ckom a teraflu,len nech daco mala nechyti :unamused:
7. nov 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHoj Sasu,
no tusim skoro vsetkych nas to apon trocha lizlo, ja som v pohodke,
pred chvilou som vstala, trosku som si podriemala ale za chvilocku sa chystam zehlit, mam toho strasne vela a mozno si to odlozim na zajtra,
7. nov 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len odloz moja,a mas freeee :grinning: :grinning: :grinning:
ja som tiez dnes piiglovala,a som rada ze mam zas na tt pokoj :wink:
7. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zostalo este pradlo z minuleho tyzdna som sa nato vykaslala a teraz pozeram a pozeram na tu kopu :grinning: a nie a nie sa zmensit.
Stale cakam na MS, ale uz ma prenasleduje prvotriedna pazravost, pred chvilou som si dala celu horku cokoladu s lieskovymi orechmi, mna :grinning:
7. nov 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chi to ja ani neocakavam a vcera som bombosu zhutala,ale podelila som sa zase,to je pravda..
ale nemala by som probleeeeeem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dnes nas baaaby prekvapila,upiekla babofku,a este tam mam Milku,ale uz akosi nemvladzem :confused: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. nov 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdiecka nase,kde ste?ja len, ze ja som zde :confused: :sweat_smile:
7. nov 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu boli sme v Maxe na veceri, ted iba muzicek papal ja som si dala len kofcu, lebo som sa ´´nazrala´´predtym z tej cokolady.
Kupili sme si aj sipane cajiky a nove salky na cajiky, maleho anjelika a fotoramik na Maximkovu fotecku ktoru si zoberiem do prace
7. nov 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ste dobre nakupili,hm?
pocuj a tam kde predavaju sipane caje nepredavaju susene sipky? vraj je z toho doby a zdravy cajik,viem,ze nasi to robievali,chodili sme ako deti zbierat,ale teraz uz by som tam nesla,vsade chodia s autami,tam kde sme chodili su garaze,takze olovnate sipky dakujem neprosiiiim :frowning2:
kde by som to zohnala? :confused:
7. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno v lekarni, c tych cajovych obchodoch asi len ako zmesy s niecim inym.
Stale kuk tu sedacku, dufam ze ju coskoro zozenieme.
Vymysleli sme darcek pre svokra, dubovy sud na vino taky 30l. On je vinar. :slight_smile:
7. nov 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hod link Dius,ak si este tu,odbehujem bo mala objavila ameriku,stavia sa na posteli a teraz tu zabehava kolo stola,tak sa s babkou rehnim na nej :grinning: :grinning: :grinning:
7. nov 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok