• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

4. septembra 2017 
joj za chvilocku uz idem buvinkat, ocka mi klipkaju,,,
dobru nocku moje srdiecka, zajtra sa zas ozvem :slight_smile:
12. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte,vcera som zduchla,aj mala sa budila,aj ja som bola k.o. :slight_smile:
13. nov 2009 o 08:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Všchny moc zdravím, jsem na téhle diskuzi poprvé. Držím všem, co je čeká operace palce, aby vše proběhlo v pořádku a těm, co na ni teprve čekají nebo už mají za sebou hodně štěstí a sil!
Já sama jsem maminkou syna Marečka, který se narodil letos v červnu. Bohužel měl ale závažnou srdeční vadu - spojenou plicnici a aortu. Byli jsme v Motole, kde proběhla spousta vyšetření, bohužel se vada zkombinovala s plicní vadou, takže operace nepřipadala v úvahu a syn po 25-ti dnech zemřel. Vím, ale i přesto, že v dnešní době je lékařská věda na vysoké úrovni a spousta z prvu beznadějných případů dostane i sebemenší šanci a mnohokrát to dobře dopadne.
Mějte se Vy i vaše dětičky moc krásně a šťastně!
13. nov 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme za tvoj pribeh,goguska,velmi si cenime,ze si pridala svoju skusenost,kludne sa k nam pridaj,popiseme :wink:
13. nov 2009 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gogoška ahoj medzi nami,moja dcerka to tiež nezvládla...kľudne sa k nám pripoj ked si budeš chcieť vyliať smútok zo srdiečka alebo len tak poklebetiť :wink:
13. nov 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diuška,ako píšu dievčatá čo má prísť to príde,len na to moc nemyslí,neviem či som to tu už nespomímala,ale ked nám dcerka zomrela tiež som sa strašne upriamila na to,že chcem hned byť tehotna a všetko sa krutilo okolo toho a nič :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom miDR.povedala že nemôžem oteh.lebo mam cistu na vaječníku a pokým sa neodstrani neda sa otehotnieť.No samoz.že slzičky atak.Tehotensto som uplne vypustila z hlavy a po 3 mes. som išla na kontrolu že či tá cista je rovnaka či nerastie,...DR.sama nechapala,bola som tehu a po ciste ani pamiatka.Povedala,že ked ma trochu postrašila vypustila som tehu z mysle a bolo to.Anisa mipotom viac neobnovila,klop,klop,klop :grinning: Takže asi hodne záleží,čo si nosíme aj v hlavičke,tie myšlienky dobre aj zle ovlyvňujú naše telo ato,ako zareaguje.NO končim,som sa rozkecala :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte-ja som vas precitala,a prajem vsetkym vela,vela sil a detickam hlavne zdravicka,
macka mas upnu pravdu s tou psychikou to otehotnenie velmi suvisi
dia-neboj,si silna zena,obdivujem ta,a hlavne drzim palce........vvlastne vas vsetky obdivujem ako to zvladate a drzim palce
13. nov 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nechame to na nahodicku, ked to pride tak to pride, preto aj ked sa to nezadarilo teraz, nic sa nedeje,,,
AJ tak mi odporucal doky cakat az sialeny rok,,,

Podobny pripad s cystou ako mala macusik tak sa stal tiez jednej zienke,, to je sila co dokaze nase telo...

Uz pozeram lyzovacky,.. miesto uz je vybrate,, JASNA,,, teraz uz len na kolko a kedy :slight_smile:
13. nov 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
gogoska,ďakujeme,že si sa s nami podelila o svoj príbeh-je to veľmi smutné,aj mackina skúsenosť :pensive: :pensive:
mirustek,vďaka,niekedy je to ťažké,ale musíme pre naše srdiečka urobiť,čo sa dá...
diuš,ako píšeš,všetko má svoj čas a čo má prísť-príde,my Ti to prajeme z celého srdca,tie dve čiarky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a k tej cyste,ja mám jednu doma-14-ročnú :grinning: :grinning: :grinning: išli ma operovať a zistili,že cysta je syn :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi no super, :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka,no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bambi paradicka... :confused: :sweat_smile: :grinning:
uz len taku cistu zazelat aj Diuske,a nech je to riadny valibuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,veru sasu,ono to príde,keď bude čas,telíčko si ešte trochu oddýchne a keď bude pripravené,prijme toho bičíkovca s radosťou :grinning: :grinning: :grinning: však diuš?? :slight_smile: :slight_smile: :wink:
13. nov 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: baby vy mi dozicite :grinning:
13. nov 2009 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diuš,zo srdca :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to mi ver :wink: aj dvojičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. nov 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Gogos, vitaj medzi nami a dakujeme za prispevok..
Ked budes mat chut pis,, neboj nie si v tom sama a pozri na Packu teda Macku :slight_smile: , to je nas vzor do buducnosti :grinning:
13. nov 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja trojky,sak nech ma co vozit,nie? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sasu,Ty sa nezdáš :grinning: :grinning: :grinning: len aby to Tebe neprischlo :grinning: :grinning: :grinning: nejaké rande nie je na obzore??? :wink: :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj tie dvojicky mi nehovorte, moj starky mal bratov dvojicky :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a sme doma :grinning: :grinning: :grinning: my sme tiež mali mať,ale potom zostal len syn :frowning2:
ale tak aj tak som rada :dizzy_face:
13. nov 2009 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, cakali ste dvojicky??
13. nov 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasi,, fakt co to randenie?? :slight_smile:
13. nov 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nijeeee,niiido ma nece,taku opicu skaraduuuuu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. nov 2009 o 19:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: a co policajti???
13. nov 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna nejak zelena ee nebere :confused: :sweat_smile:
13. nov 2009 o 20:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,ale už aj čuš,Ty a opica??? :confused: :confused: však ani chvost nemáš :grinning: :grinning: :grinning: dočkaj času,ako hus klasu a princ sa dostaví :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
diuš,hej,prvé mali byť dvojičky,ale že to druhé časom zmizlo-volá sa to syndróm zanikajúceho dvojčaťa,tak som najprv bola šokovaná,čo budem robiť v podnájme s dvomi deťmi a potom som bola smutná,že je už len jedno,ale tak syn bol akčný za dvoch,tak mi to vynahradil :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,, no nejaky fesaci vysetrovatelia, ti nemusia nosit zelenu a mas ich hned ppo ruke :grinning:

Bambi, vdaka bohu aspon za jedneho, :slight_smile:
13. nov 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a so mnou na izbe bola zienka co porodila 3cky, vsetko babulky a ziju v prenajme , 1-izb..dufam ze sa im podarilo nieco vykseftovat s mestom..
13. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je sila,ale vydržať sa dá všetko,prajem im teda čo najskôr byt,3 deti v jednej izbe,to je sila :confused:
my máme tiež len 2-izbák,tak trochu tesno,ale tak dá sa :sweat_smile:
13. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame priestoru az az,,takze by sa tu zmestila aj mala skolka :slight_smile: 100m2
13. nov 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok