• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

4. septembra 2017 
:grinning: doma, upratovala som si trosku skrinu :slight_smile:
16. nov 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje nejvy,cely den?
odfot,cem vidiet tie kominiciskaaa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. nov 2009 o 21:21  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
aj ja dnes kmitám,malej som konečne všetko dala do jednej skrine,len bol problém,kam dať zas veci,čo boli v tej skrini predtým,škoda,že nemáme nafukovací byt :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
16. nov 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vam hrabuska z toho upratkovania??? :confused: :confused: :confused:
Vianoce az za mesiac,na nekaslala by som na to,potom zas vysavat a upratovat? :slight_smile:
ale neeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 21:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu,ale toto bolo akútne,dieťa malo veci po celom byte,už ma nebavilo toľko chodiť hore-dole pri obliekaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj,inak to nepreháňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: len keď žijú 4 ľudia v dvojizbáku,občas treba urobiť zmeny :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tri baby v dvojizbaku? podotykam baby.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. nov 2009 o 21:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dius robi detajlnee fotky kominikov aby sa mohla pochvalit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. nov 2009 o 21:36  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem,dnes uz ani na kopceky nedovidim..bruu :unamused: :pensive:
16. nov 2009 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa dnes zaevidovala na facebooku, tak pozeram zname tvare,,
16. nov 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka douglas, tak si ma najdi, dia :wink:
17. nov 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,,
ja som dnes v robotke,, ale len tak na 5-6 hodin, takze okolo 12-13 idem domenko. Chybaju mi takych 6 hodin a dnes je dobry den na ich dorobenie, ked je muzicek na sluzobke..
V robotke nemam faceb. ale ked pridem tak si ta pridam medzi friendov :grinning:
ja som natalia brimusova :slight_smile:
17. nov 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojte,Dius,tie kopecky cakam.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2009 o 11:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu, ziadne kopecky nie su,, to som vyhadzala len co bolo na vesiakoch a dala som tam nove,,,
no este nejakych 5 minut a idem dom...
17. nov 2009 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co mas novy roldoor?
ci to koli tym nakupom?
sa mas..ja som doma..chi chi
ak pojdes za Maxikom posielam cmuk a pozdravuj ho :wink:
17. nov 2009 o 12:17  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mame klasicku skrinu, ale na vesiakoch som mala povesane sprosttosti ktore nenosime, task som ich zlozila a dala tam nove veci...
Za Maximkom pojdem zajtra, zase tam nechcem chodit kazdy den, boli sme v nedelu, vcera tam bol svokor lebo bol na pohrebe nejakeho znameho a ze este kahanceky svietili, davam take co vydrzia dlho,,, a samozrejme budem ho pozdravovat od tety Simon :slight_smile:
17. nov 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som rada,aj zapal sviecocku za nas potom :slight_smile:
dobru chut k obedu,ideme hamkat..
da si niekto zemlovecku? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. nov 2009 o 12:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam zemlovka,
ja uz som doma, este som sa stavila v baumaxe a kupila som take 2 male vianocne kaktusy a jeden krasny sekulent a este anjelika, tak mam co presadzat :slight_smile:
17. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diusik,dojdi,urob si vylet,len idem mrk do truby ci este je,bo k nam dosli stravniici..hadam mi este nieco nechali.. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 15:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj akurat som sa zobudila, o 16 tej som zalahla ako kabela, a otvorim oci a uz je tma,,, fujj,,, tak som dala aspon prat, teraz tu na mna moja hafanka knuci tak musime ist von. asi chce kaka :slight_smile:
17. nov 2009 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte difcence,vcera som bola daka zlenivela,ani do pc sa mi nechcelo kukat,kukala som madagaskar,potom dosla segra so svagrom a bol vecer.. :wink:
a vy ste ako stravili sviatocny den??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
svieti nam slniecko,pojdeme poobede von..vela slnieckovej energie posielam vsetkym :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. nov 2009 o 09:59  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no z tolkých usmievačikoch musíme mať dobrú náladu,aj u nás je krasne.včera sme si vychutnali rozprávočky v telke.Syn šiel po 3 týždňoch do školy,2 bol chorý a týždeň mali zatvorenú školu kôli chrípke a rano mi hovorí že mu je zle.Myslím,že sa bal akosi po takej dobe tam ísť alebo čo? :frowning2:
18. nov 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zvykol si na domace ucenie?chi beter jeden,ale urcite mu padne vhod ked sa stretne s kamosmi a uz bude zas v starrych kolajach,nie?
sak budu si mat co povedat,po takej dlhej dobe,ci to len my baby sme take klebetne :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: zeny to maju v genoch :grinning:
18. nov 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslím že chlapi v ničom nezaostavajú,ale určite bude ok,doma sme sa učili každý deň chvíľu aby nepozabudal a nevyšiel z cviku.
18. nov 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som sa tiez hodila na marodku,,,,vobec sa mi nechce...
18. nov 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale Dia,co by si doma robila??? s nami kvakala? :slight_smile:
18. nov 2009 o 13:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. nov 2009 o 13:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala jak to zbadala,zacala hned mlaskat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. nov 2009 o 13:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru s vami,, dufam ze sa nam skro zadari aby som sa hned mohla hodit na marodku :sunglasses:
18. nov 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukala si tie salatiky,dius? :slight_smile:
18. nov 2009 o 18:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok