• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

25. apríla 2017 
ani to nemozem kuk tak by som stale ´zrala´ :grinning:
18. nov 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu, aj ja som pozerala :slight_smile: vyzeraju super :slight_smile:
18. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? mnaaaam,ale je to pekne,no nepotes oke :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
18. nov 2009 o 20:16  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby,, dnes sme zmeskali unikatnu prilezitost
18. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda aspon ja,,, dnes od 14-16 chatoval nas oblubeny pan doktor Holan na rodinka.sk
:frowning2:
18. nov 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda,to keby vieeeem :frowning2:
18. nov 2009 o 20:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako som sa na seba nasrala,, vsak som nic v robote nerobila,, mohla som si s nim chatovat :slight_smile:
18. nov 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no skoooda,ja by som sa mu podakovala este raz za trpezlivost..bol fakt zlaty,siel tak psychologicky na malu..lenze hold moje krpate je inaksia psychoooza :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. nov 2009 o 21:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
po mamicke ? :grinning:
18. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedine len..bo tatko je spiaci princ proti nam :slight_smile:
18. nov 2009 o 21:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiež som sa to dozvedela až večer o tej debate.No tak moj malý si to ráno nevymyslel.Prišiel taky nemastný neslaný domov,celý deň ho bolela hlava a v škole vracal.A že to naňho prišlo cez hodinu,tak viete kde to šupol?Do odpadkoveho koša,že na záchod by to nedobehol.tak som ho pochvalila,aký je uvedomelý,že neovracial lavicu s knihami alebo dlážku.No uvidíme či ho to prejde do rána.Snáď. :rolling_eyes:
18. nov 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maci,skore uzdravenie drobcovi :pensive:
18. nov 2009 o 21:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Maci, tak to tam mate spat, ale neboj za chvilu je z toho vonku, tak ho do nas pozdravuj :slight_smile:
18. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem haji,bruuu :pensive:
18. nov 2009 o 22:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko srdiecka, tak ja uz nejaku tu pol hodinku v praci, dnes pride muzicek zo slubzobky,, konecne :grinning:
19. nov 2009 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteee,co noveee? :confused:
Dius vidis,vydrzala si to.. :wink:
idem robit bryndzaky,kto si da? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. nov 2009 o 11:10  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak malý dnes ráno v pohode šiel do školy,celkom fit,tak neviem čo s ním zamávalo.No ja si na svojho musím počkáť až do zajtra.Snáď príde navečer.Nemám rada keď cestuje v noci,mam z toho cest.horúčku a neviem spať pokým nedorazí. :wink:
19. nov 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macka,maly je riadny chlap,mozno mal len stres,ktovie,ale hlavne ze je oki :wink:
19. nov 2009 o 12:32  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tiež sa tym utešujem,že sa len bal po dlhšej dobe,ozaj kukli ste už do tej temy o tom rozdelení koníka?nakuknite a vyjadrite sa,niektoré múdre,čo nerozumia slovenčine,chcú oddeliť SK konika od CZkonika,mi to príde na hlavu postavené :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to co su z Ameriky?
ja som uz hlasovala za zachovanie kona :slight_smile:
19. nov 2009 o 18:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja,ako som spomenula idem do Polska alebo na dovču do CHorvatska a dohovoríme sa hoci sa tie jazyky hodne líšia,a Slovenčina a Čeština,no mne príde takmer rovnaka.Neviem čo je to za dement,čo nerozumie.
19. nov 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
muzicek je doma :grinning: ,
19. nov 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je radosti,však?ja ešte dníček musím čakať.No a čo sa mu nevenuješ ale sem vypisuješ? :slight_smile: :slight_smile:
19. nov 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak sa vyciera,cooo?
asi budem ziarlit.. :wink:
tak veru povenuj sa mu :slight_smile:
19. nov 2009 o 19:42  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasu prepáč,nchcem vyzvedať,ale ty si sama?
19. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej Maci..sl. mami :wink:
podotykam stastna :wink:
19. nov 2009 o 22:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je hlavné,aby si bola spokojná,ked čítam v iných temach,ake starosti ženy riešia so svojími chlapmi,tiež hovorím,že by im bolo lepšie ,keby boli same s deťmi ako s takými kreténmi na krku :rolling_eyes:
20. nov 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko srdiecka,
tak muzicek konecne prisiel a vcera sme si to uzivali aj film sme pozreli,,, :grinning:
A vecer som stihla aj objednat lyzovacku,, takze baby od 10 januara na 4 noci budem mimo,, hura nech len snezi,,,,
20. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diuska,teskame sa s tebou..
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: prajem vsetkym kraasny slnieckovy dnik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. nov 2009 o 12:01  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ano krasny slnieckovy den ale v robote :grinning: . Este hodinku a padim domenkov, muzicek ma caka...
A co vy chystate na vikend??
20. nov 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok