• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

25. apríla 2017 
Maci, no nase chorucke, pekne sa kuriruj, len skoda ze muzika nemas pri sebe :frowning2: . Mohli by ste sa potit, vo 2-ci sa lepsie poti :grinning:
24. nov 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi rozpravaj :grinning: :grinning: jasne že lepšie.no ja ochoriem vždy,ked on odíde,potom aj to liečenie mi trva pridlho :grinning: :grinning: no pozriem Panelak a hajde do postele
24. nov 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kuk ordinaciu,, s manzelikom sme si spravili pekne popoludnie,tak teraz som uplne fit..
24. nov 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je tu niekto? chcela som vam hodit link na nase foto :wink:
24. nov 2009 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heloow,kde ste? v meste? :confused:
25. nov 2009 o 11:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer srdiecka,
ja som dnes bola tak zaneprazdnena v robote ze az..
Museli sme nieco rychlo nacenit, very urgent, tak som nemala cas ani ist na wc :slight_smile: . tak dnesny den bol bleskovka, dufam ze to tak bude pokracovat,, :slight_smile:
25. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AAAhojte,co to..co cto,nikto sa tu konecne mihol??? :confused: :confused: :confused:
Dius ta vyloz nozky a pod pisat.. :slight_smile:
25. nov 2009 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no tiež sme toho mali dnes dosť,ešte som musela bežaťna rodičovské.V pondelok nam po dedine urobili nove asvaltove koberce na cestách,nádhera,jak diaľnica :grinning: dnes...skrz naskrz porozkopavaný ten krásny asvalt a robia kanalizačné prípojky :stuck_out_tongue_closed_eyes: no to sa môže stať asi len na Slovensku :angry: Aj syna som musela ísť počkať k autobusu,lebo by sa mi mohol zosypať do potoka,keby obchádzal tie diery. :frowning2: No čo na to povedať?Snáď o sto rokov bude lepšie :grinning: aj na SK
25. nov 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,dlho som sa tu neikazala,co?bola som mimo SK a nejako som sa sem ani nedostala,tak to idem hned napravit.
Dia,dam si ta aj do facebooku... :slight_smile: :slight_smile:
26. nov 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,
no Blue, konecne, aj som si myslela ze si odcestovana, ako sa ma Jack??
Ja facebook otvorim az vecer, potom to akceptujem, v robote namame pristup,, mame bloknuty :confounded:
26. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,dnes je krásne.čakáme syna zo školy a ideme obedíkovať.Potom by som sa chcela pustiť do medvníčkoch.Syn chce medovníkovy domček urobiť,no neviem,neviem,ešte som také výtvory nerobila.No ked sa nepodarí,ved babka má sliepky,tak do koša to nehodíme. :grinning:
26. nov 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,

Dia,jack sa ma super,dnes boli v divadle a ucitelka mi povedala,ze herci mali co robit aby prekrikli jeho smiech.Ze vykrikoval "ake je to smiesne!"
Zdravotne sme v poriadku zatial vsetci 3,nech to tak aj zostane....
lyzovacka sa blizi,co?juuuuuuj :wink:
26. nov 2009 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,jeej,konecne to tu zije,huraaa :slight_smile:
my sme mali aksn v noci,mala vrackala,horsie je,ze zo spanku,chuda,az ked som ju posadila,zistila co sa deje..
dnes je oki,takze asi len nieco nezapasovalo,bez horucky,bez vrackania,nesli sme ani k doki :grinning:
Blue maaas to ty herca.. :slight_smile:
Maci tak parnikovu? tak dojdem vam strigusu robit,s tymi sliepocami to bolo dobreee...a sak co,budu mat aj oni Vianoce :slight_smile:
Dius..uz skrtas v kalendaaaari? :confused: :sweat_smile:
26. nov 2009 o 12:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak jej nič už nie je tak to bolo asi z jedla.Jej príťažilo.No ved,treba urobiť Vianoce každému.MMalý je roztržitý,ked som mu povedala že ideme piecť,že nevie ani ulohy napísať.
26. nov 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zlatunky
26. nov 2009 o 13:31  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasulec ano mame to herca,a vysvetloval co videl a ako sa ujo udrel a ake to bolo smiesne.... :grinning:
som rada ze dnes mate bezhoruckovy den,vonku je toho virusu vsade,kazdy ma nejake zaludocne problemy
tak vsetkym rychle uzdravenie
26. nov 2009 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
detska radost uprimna :wink:
26. nov 2009 o 18:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry vecer,,
akurat mi prisla faktura k lyzovacke,, idem zaplatit a pocitam dni :slight_smile:
blue uz som si ta pridala na facebook :wink:
Muzik sa ide na chvilku vyvencit s kamosom, tak budem na chvilocku sama
26. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,no medovníčky sú upečené,oooch,to je vôňa.ja to milujem.Deti mi ich jedli priamo z plechu.Som ich musela odháňať,aby im nebolo ťažkoz teplých.Vyrobili sme si snehuliačikoch,stromčeky,zajtra budeme zdobiť. :grinning: Dia,tak sa vytešuješ,čo?
26. nov 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej medovnicky aj ja by som si dala a tiez rovno z plechu :grinning: ,
Juchu zajtra je piatok,, :grinning:
26. nov 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka,ja som robila vianoce za mojhej existencie s muzom len raz a to som sa neodvazila upiect.my nie sme nikdy doma,tak ja uz len pridem na hotove.... :grinning: :grinning: :grinning:
k peceniu len tolko,ze raz som piekla kolac a bol z toho keksik s jahodami na vrchu.ale raz sa mi podaril a mam aj fotky hahahahahaha..........smutne ze som si to odfotuila ale pre mna unikat :grinning:

dia,mam ta na facebooku,uz sme tam skoro vsetky :wink:
27. nov 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blue vecer ta prijmem za kamosku :grinning: , v robote mame bloknuty pristup na facebook, svinky,,
a ozaj bola som u zubarky, mojej najmilsej, zvladla som to bez injekcie a pekne sa mi pohrala so zubom.
1 biela plomba na 4. zube = 1hod 10min = 10€ :grinning: .A super sme pokecali..
27. nov 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,Blue no každy máme talent na niečo iné :grinning: Obedík je v brušku,medovníčky ozdobené.Tak bolo krásne,všade hlásia dážď,no sa obávam,že to prichádza aj k nám :frowning2: Čaká má kopa žehleniajoj ako sa mi nechce,mam akýsi útlm.Počkám do večera,možno sa nakopnem pri telke a ožehlím,ked nie,tak aj zajtra je deň,no nie? :grinning: :grinning:
27. nov 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby,
na rodinke.sk
je uverejneny chat s MUDr. Holanom

http://tehotenstvo.rodinka.sk/index.php?id=73088
27. nov 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik Dia,ja som si myslela ze to teraz prebieha,skoda by som sa zapojila,ale aspon podakovanie som napisala a mozno sa k nemu dostane,nabuduce.. :pensive:
27. nov 2009 o 14:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Kristianko sa prihlásil na recitovanie,tak sa učíme Už ho vezú! :grinning: :grinning: Je toho docela dosť tak dúfam že to do pondelka zvládneme :rolling_eyes: s klidnými nervami :slight_smile:
27. nov 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Macik :slight_smile: tak mate co robit cez vikend :slight_smile:
27. nov 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej,teraz sa obava,či to zvládne,lebo chce recitovať aj pri Mikulášovi v škole,no to už vie naspamäť.Chce byť veľmi iniciatívny,len sa bojím že si toho berie veľa.Večer bol strašne urazený lebo som mu nechcela požičiať počítač,ale bol dobrý signal,tak som to chcela využiť pre seba :grinning:
27. nov 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s vami sa čo porobilo?Deň sa s dňom stretol a vás nikde?No to ste museli mať niečo veľmi zaujímavé? :grinning:
28. nov 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka...tu nam vyrasta nejaky basnik-recitatok! :grinning:
baby co ste robili tento vikend?alebo co este budete?
:wink:
29. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok