• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Děti s diagnózou srdíčka

25. októbra 2016 
Ahoojte,my sme boli v Tn,vcera sme sa vratili,teraz sme s kostolika dosli,krasna detska omsa,buduci tt je Mikulasa,bude aj v kostole,ja sa tusim tesim viac ako mala,lebo ona este nevie ..chi :grinning:
peknu nedelku.. :slight_smile:
29. nov 2009 o 11:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uvidíme Blue,vždy je dobre ked sa deti niečomu venuju a nenudia sa ,lebo potom len somariny vymýšľajú.A čím su staršie tým viac.No my ked nemáme na výkend tatíka doma tak sme takí nemastní neslaní,len sa tak ponevierame.Možno sa pôjdeme prejsť do prírody.
29. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maci :wink:
29. nov 2009 o 13:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sasu,pozerám,že si horlivá prispievateľka,si tu kratšie ako ja a tých príspevkoch...a to mne sa zdá,že som tu niekedy priveľa :grinning:
29. nov 2009 o 13:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no moooozem ja za to, ze som ukecana a utukana...sak to sa tusiiimdedi,nieee??? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
29. nov 2009 o 13:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neviem,či sa to dedi, :grinning: no ja som tiež ukecaná,môj muž ani nehovorím,takže u nás je málokedy ticho.A deti to je kapitola sama o sebe.,Niekedy ich prosím,aby na chvíľu prestali rozprávať :slight_smile: :slight_smile:
29. nov 2009 o 14:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mna sa mama pytala od malicka,ze ci ma este pusa neboli ked tolko kecam... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
aj dodnes :slight_smile:
29. nov 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:grinning: :grinning: no tak sme sa vrátili,trošku nás vyštipkalo,ale aj tak tam je ešte super,pozeráme Dívku a košteti.Tak ale radšej byť ukecaný ako nejaky zadubenec nezhovorčivý.
29. nov 2009 o 17:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute srdiecka,
ja som mala velmi pekny vikend.bola som u nasich a s kamaratkou sme boli vonku aj v piatok a aj v sobotu.v piatok sme si dali varene vinko,stiahli sme liter a najedli sme sa,ja cibule,tak som si smrdela ale nevadi,ja cibulu s octom milujeeeeeeeeeeeem a v sobotu sme pritvrdili a boli na bavorakoch.potom sme stretli jedneho opiteho ucitela ktory ma urcite len bakalara a hovori si ze Doktor XY!!!Fuuuuj a hrozne smrdel :fearful:
a teraz dohanam na nete :grinning:
29. nov 2009 o 21:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
blue aky fajny vejkend.. :confused: :sweat_smile:
si omladla :sweat_smile:
29. nov 2009 o 22:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Blue,viac ako ty od cibule? :grinning: :grinning: :grinning: Občas asi padne vhod si vyraziť z kopýtka a utiecť z tej každodennej reality.Veď mne stačila tá svadba,keď sme sa zabavili s mužom tak ako kedysi a bolo to super.O deťoch sme ani nevedeli,že tam sú.No sme sa tak zaláskovali zasa :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
macka veru smrdel viac ako ja od cibule :grinning: :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,kde su moje srdcofky?
Maci,ako pekne si to napisala :slight_smile:
30. nov 2009 o 15:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
rada pekne píšem :grinning: :grinning:
30. nov 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte srdiecka,, no osparvedlnujem sa ale moc sa vam nevenujem, dufam ze zajtra to bude lepsie,,
30. nov 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Diuska,prosim ta vysvetli mi ten album... :confused: :confused: :confused:
30. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
čože,čože?kde ste?
1. dec 2009 o 19:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Sasu, aky album? myslis moj s ovu testikmi??? to ja som chytila len taku maniu :grinning:
Macik, ahojky :slight_smile:
1. dec 2009 o 20:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,máte sa dobre?darčeky už máte pokupene?ach ja stále tápam.
1. dec 2009 o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nieco uz je kupene, nieco objednane na internete,,
svokrovi sme objednali sud na vino :grinning: 50litrovy, svokrusa chce lampicky na nocne stoliky,, mam kupeno brachovi, segre, nieco mamine mam vymyslene,, a muzikovi len este uvidim nejaku drobnost, lebo som teraz zacalovala tu lyzovacku,,
1. dec 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
taký pozitívny testík v obálke by ho potešil?
1. dec 2009 o 21:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jaaj,moja a ja tu potim krf cely den nechty po lakte obhryzene,ze co kde kedy ako..
uz som sa namotavala jak bavlnka..tcs tcs tcsss :wink:
1. dec 2009 o 22:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko srdiecka,, :slight_smile:
Macik, no testik by nestacil, chce to fotku :slight_smile:
2. dec 2009 o 07:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak na začiatok všetko dobre :grinning: deti som vystrojila do školy a škôlky po dlhej dobe a normálne,že čo mam robiť tu sama?asi sa aj do nejakého upratovania vianočného pustím,sa mi nechce :unamused: zajtra sa musím vrhnúť na obchody s darčekami.O takomto čase po ine roky mám všetko hotove,teraz nič.My to teda nepreháňame no ale niečo zasa byť musí,že?Potešiť deti a trošku aj seba. :wink:
2. dec 2009 o 08:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Macka ak ides upratovat, prida aj do TT, ja potrebujem tiez nieco upratovat :slight_smile:
uz mi svokrusa pripomenula ze sa blizia vianoce :grinning:
2. dec 2009 o 09:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte,len nahliadam,idem sa pomaly pustit do Vianocnych nakupov,aspon rozhlad si urobiiim...takze za taku hodku hodku a pol asi pojdeme :wink:
2. dec 2009 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vianocne nakupy?boze este ma caka moja strana rodiny....vianoce su krasne ale zmyka to peniaze a musite kupit aj darceky clenom rodiny,ktorych az tak v laske nemate :grinning:
2. dec 2009 o 11:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no my sme to vzájomne veľke obdarovávanie zrušili.Ono je to ozaj dosť drahé a ked sa ešte netrafíš do vkusu,....Takže len deti a muž.ten mi nakáže až aj sebe sama kúpim,čo chcem,no tak ho poslúchnem :grinning: ale niečim ma aj on prekvapí,hoci mu prizvukujem že som si kupila až nič nevymýšľa,ale vždy vymyslí.Mame a svokre dáku maličkosť tiež a to je všetko.Máme veľku rodinu na oboch stranách,takže to sa ozaj nedá každeho obdarovať.Ale každy to chápe,takže v pohode.Navzájom sa ponavštevujeme s každym,potešíme sa a darčeky nepovažujeme za prioritu
3. dec 2009 o 10:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:hearts:ahojte srdcia moje..:hearts:
Maci,vy sa musite velmi lubit,to je ake pekne,ze ta vzdy niecim prekvapi...muzik.. :sweat_smile:
ja dnes idem zapekat filetky,chi..nieco zdrave po tom vajcovom chlebe..na ranajky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
teda,mame aj cerstve rozky,ale tie akosi nelubi,vcera mi do syrcekoveho rozteka len prsty pchala... :angry:
3. dec 2009 o 11:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lubime a dufam že budeme aspoň ďalších 100 rokov a potom,no uvidíme čo ďalej...či sa do mladšieho nezamilujem :grinning:
3. dec 2009 o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok