Dráždivý kašeľ doobeda, vlhký poobede

10. dec 2023

Dráždivý kašeľ doobeda vlhký poobede suchý,malý má 7r.

Ja už to nemôžem počúvať ženy, čo by ste ešte poradili...začal v piatok poobede..to sa ešte dalo, v sobotu išiel nonstop doobeda vlhko poobede sucho dráždivo, večer sa povrcal z toho (to on sa vždy pri kašli), o desiatej večer som mu už dala prednison, lebo nemohol ani spať, bol vyčerpaný. Dnes ráno doobeda vlhko, vravím si super uz to pôjde von a teraz zas bez prestávky sucho až ho nadrapuje... Dávam solmucol, fenistil, večer stoptusin, teplé zábaly s hazvecou masťou , inhaluje vincentku...na noc mám ešte prednison keď bude najhoršie.
(Ten dostal od dr ešte na jar, vtedy sme nevyužili)
Čo ešte môžem, aby sme vydržali do zajtra k dr?
Ďakujem

noami12
10. dec 2023

Nemá chlamydie ? Nebrala dr. vzorku ? Teraz toho je strašne veľa môj otec presne toto iste suchy potom dráždivý už aj 3 mesiace. Lieky nezaberajú ani jazvecia mast

sims122
10. dec 2023

A môže sa stoptussin večer? Ja ho pred spaním nedávam. Radšej dám Tussin deťom aby sa vyspali. Aj tu je napr v poradni ze na večer nie 🤷‍♀️
https://www.modrykonik.sk/ask-an-expert/poradna...

autor
10. dec 2023

@noami12 u dr sme ešte neboli, začalo to v piatok poobede
@sims122 nedávam ho úplne pred spaním...mne napríklad stoptusin vždy zaberie najlepšie aj detom ale teraz nejak nic

hipuska
10. dec 2023

Podľa mňa covid. U našej dr 7/10 detí. V robote ľahko celé odd. Príznaky sú kašeľ, hrdlo, celková slabosť. Ten kašeľ je hrozný. Presne ako popisujes. Nikto z rodiny už nie je chori?

autor
10. dec 2023

@hipuska starší bol ale úplne inak, ten bol riadne soplavy, kašeľ vlhký, nič strašné, normálne fungoval. Ale mám školské kovid testy ešte doma. Môžem skúsiť ...aj keď to nemá žiadnu výpovednú hodnotu pre mňa, potrebujem mu pomôcť s tým kašľom, lebo už nevladze ani kašľať

hipuska
10. dec 2023

Áno, ja viem ze to nemá výpovednú lehotu. To bolo len na margo toho, že v tomto prípade veľa nemôžeš. Keďže ATB ti nezaberu

nitka1157
18. jan 2024

Vydrzal bez prednison alebo si mu dala?