Hnisavé čelo u mesačného chlapčeka

sonka195
28. máj 2020

Ahojte. Mám mesačného synčeka. Včera ráno sa zobudil a mal zahnisane celé čelo. Čelo je čím ďalej tým horšie mohli by ste mi prosím poradiť čo by to mohlo byť. Doktorka mi po telefóne povedala že to je ekzém z čiapky ale mne to tak nepríde.

veronikaszabova
28. máj 2020

@sonka195 chudatko male :(
Urcite smer kožna!

mmoonna
28. máj 2020

No na ekzém to podľa mňa nevyzerá. Určite s ním choď k lekárke a nerieš to cez telefón. Mala by to vidieť.

ivetka_kamo
28. máj 2020

Chúďatko, toto nie je ekzém. Dr nemá mail alebo whatsapp, videla aj foto?

darina1952
28. máj 2020

Určite k lekárke, ak už dnes nestíhaš nejakú kožnú dr. - tak po 16,00h na detskú pohotovosť nech to riešia.

kittykat22
28. máj 2020

@sonka195 ty blaho, a nie je to herpes alebo ruka noha usta? Musis hned k lekarovi - ako hned teraz. to nie je urcite ekzem.

ivetka_kamo
28. máj 2020

Mne to tiež príde ako herpes, takto isto to vyzeralo keď som mala pásový opar, len teda drobec to ma na hlavičke, okamžite liečiť, ATB

mirkava
28. máj 2020

@sonka195 ak sa to rychlo siri tak to moze byt aj bakterialne, treba odobrat vzorku na rozbor, rychlo k Dr. daj vediet ako sre dopadli

zuzubb007
28. máj 2020

Ihneď na pohotovosť, tak z čiapky by to vyzeralo ináč toto ma strasneeee

ivetka_kamo
28. máj 2020

Mne to fakt príde ako herpes zoster

smejko25
28. máj 2020

@sonka195 chudatko malinke preboha...nehnevaj sa ale od vcera si to riesila len telefonatom ??
Utekaj na pohotovost preboha ta pytam

miskaska
28. máj 2020

@dextella14 nevies poradit?

nikpa
28. máj 2020

@sonka195 tiež ma napadol hned herpes a u tak malých detí môže byť nebezpečný. Ked ta tvoja dr odbije, smer pohotovosť. Určite nie cez telefón, uz nie ja taka situácia ze sa nechodí k lekárom, myslim kvôli korone.

jaskolka
28. máj 2020

Už ráno by som s nim nabehla k doktorovi, drobca malé, veď to hrozne ma na hlavičke..., 😮😮. Po telefóne ani tu to nerieš, okamžite smer odborník, cely pôsobí chorucky, utrapeny

dextella14
28. máj 2020

Hned zajtra smer kozny doktor. Ziadny pediater- kozny!!!! Al ste z bratislavy smer kramare detska fakultna nemocnica kozna ambulancia
Vy nic doma na to sama nedavajte!!

Dr

dextella14
28. máj 2020

Pravdepodobne impetigo- bakterialna infekcia
Na toto hy som dala celkove antibiotika

amelia000
28. máj 2020

@sonka195 joj chudatko, ja babatko este len cakam, ale ja by som s tym hned utekala za dr. Pripadne na pohotovost. Daj vediet ako ste dopadli.

loginexistuje
28. máj 2020

chod na pohotovost neviem kde mate detske kozne ked aj do martina

janap76
28. máj 2020

@sonka195 urobte ako Vám radí dextella14 je to kožná doktorka 🙏🙏🙏

s_a
28. máj 2020

celkom žasnem, že ste hneď nebežali na pohotovosť, alebo k doktorke s malým osobne, ale išli ste sa radšej radiť na modrého koňa...

jaruska_12
28. máj 2020

Smer Dr radšej 10000 krát zbytočne to som sa naučila ja. Ne podceňovať nič

comika
28. máj 2020

@dextella14 to su tie “medove chrasty” ? Ci ako to uz volaju?

dextella14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dextella14
28. máj 2020

@comika ano. Moze to byt aj sekundarne bakterialne impetiginizovana seboroicka dermatitida

rebekamarcusko
28. máj 2020

okamztite lekar.hned akoby som to zbadala by som utekala.ved na fotke to vyzera hrozne,nie to este na zivo... ved by som mala strach co to moze byt.

smejko25
28. máj 2020

@s_a hej ne ?? Ja nieze zasnem ale som zhrozena....a este napise tak od vcera 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Boze ...

kittykat22
28. máj 2020

@smejko25 @s_a hlavne ze vy ste dve dokonale gracie 🙄

s_a
28. máj 2020

@kittykat22 nikde to o sebe netvrdim, tak neviem prečo ma hneď urážate ;)

smejko25
28. máj 2020

@kittykat22 ano preco hned urazate ???takisto nikde netvrdim ze som dokonala...sa nehnevajte ale vam to pride normalne ze s takym niecim neutekala na pohotovost ???? A este to vycapi na MK ze ako co ???

kittykat22
28. máj 2020

@smejko25 @s_a ste super asertivne, jedna ako druha. A ty specialne @smejko25 si daj studenu sprchu. Hysteria s milion otaznikmi je super v poriadku 👍

whatever1
28. máj 2020

@s_a Ved píše ze sa radila s Dr po telefóne, pravdepodobne jej aj poslala foto. Netreba ju hneď odsudzovať a robiť z nej zlu matku. Dr jej povedala ze to nie je nič vážne, dnes sa to zhoršilo, dnes to rieši. Na tom ze sa opýtala aj tu či sa s týmto náhodou niekto nestretol nevidím nič zlé. Verím tomu ze na pohotovosť už davno išla.