Horúčka tretí deň po očkovaní

slamka890
12. feb 2015

Ahojte maminy vcera sme boli s malym na prve ockovanie Provenar.Zatial mu vpichy neopuchli ani nescervenali, cez noc mal teplotu 37,9 ale nezrazali sme ju lebo nam povedala sestricka, ze do 38 nename davat nic az nad 38 stupnov paralenovy cipok. Myslite , ze ked nemal prvy den horucku, moze prist na druhy alebo treti den ? Alebo uz sa nemusim strachovat ? 😔 dakujem

meusicka
15. feb 2015

@katyt nam neurologicka tiez potvrdila , ze ockovanie narobi u deti sarapatu. zial aj ta nasa len za zatvorenymi dverami. odporucala nam posunut ockovania tak ako sa len da. no a ked sme nakoniec dali, moje deti prestali spat. a nespia dodnes. nepozanm pojem prespata noc. ale som aj tak rada, ze sa u nich nespomalil vyvoj, resp. neposunul dozadu, ako nam to popisovala. detsky neurologovia vidia vela deticiek pred a po ocko, zial nemaju odvahu, boja sa o svoj chlieb kazdodenny, je mi to luto, lebo na to doplacaju deticky.
inac mi je smiesne ako tu niekto strasi dokola, ale pozrime sa do zahranicia, preco je tam mozne pristupovat k rodicom normlane a nie ako k zlocincom???
stat sa o nas obcanov stara... 😀 😀 😀 je to na smiech. ja som obcan SVK a moje deti tiez, ale nakolko momentalne tam nezijem, tak prva vec na ktoru narok nemam je nemocenske poistenie, ledaze ako samoplatca. a tak prosim, ockovat nedavam, nas lekar v zahranici nas za to nechce ukamenovat a ani sa nam nevyhraza a dokonca nas ani nestrasi vsetkymi tymi chorobami. ja raz nechapem preco 😕