• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kojím no bábätko nekaká

Urcite ma vplyv aj nasa strava, ja som uz ale vsetko mozne vylucila, stravujem sa velmi dietne, ziadne sladke, nic mliecne, ovocie a zeleninu striedmo..skusala som jest slivkove kompoty, ale prehnali iba mna:slight_smile: uz neviem co mam jest / nejest aby maleho nezapekalo a zaroven aj negrckal...
27. aug 2014 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna to moze byt kolika.. skus masirovat. cvicit nozickami... my sm e na koliku pouzivali kvapky coliprev s enzynom laktaza.. a teda po par dnoch viditelny rozdiel.. po 2 tyzdnoch uplny klud :slight_smile:
28. aug 2014 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
aj my použivame kvapky coliprev a koliky chvalabohu zmizli ale moja 3 mesacna bambina uz nekakala 15dni ale brusko nema tvrde a poprda si.tak dufam ze je to ok len uz by sa mohla vykakat lebo stale tlaci a nic.
@milkav03 ako casto davas kvapky?
2. sep 2014 o 13:49  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
coliprev su super.. mna zachranili pri dvoch detoch. a dvoch kolikach :slight_smile:
7. sep 2014 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak mate pocit, ze dojcene dietatko ma problemy s travenim, snazte sa vo Vasej strave obmedzit najmä bielu muku, kravske mlieko, biely cukor. Spominane potraviny sposobuju rad tazkosti aj dospelym a tym, ze dojcite, prechadzaju aj na Vase dietatko cez MM. Ako nahradu odporucame konzumovat rastlinne mlieka, ktr. si viete pripravit aj sami doma, napr. z orechov, semien, na trhu je pestry vyber, pohankove, makove, kokosove.
Namiesto bieleho cukru je vhodna nahrada stevia alebo brezovy cukor, ktr. sa odporuca aj pocas tehotenstva, dojcenia, aj pre deti, diabetikov - ma nizky GI7.
Nemajte obavy o vapnik, mlieko ho obsauje v min.mnozstve, ovela viac je ho napr. v maku, mandliach, po 1KL denne rano a vecer odporucame uzivat makovy alebo mandlovy olej. Doda Vam zvyseny obsah vit., mineralov a stop. prvkov okrem vapnika aj selen, zinok, horcik a zelezo. Pozit. vplyvaju na kvalitu vlasov a nechtov, co je castym problemom zien pocas dojcenia.
V pripade zaujmu nevahajte navstivit nasu stranku, ochotne a radi Vam poradime aj v oblasti vyzivy, pri vybere prirodnej kozmetikya vyziv.doplnkov.
10. sep 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatiana ahoj mi uz nekakame 2 tyzdne
23. jan 2016 o 15:12  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem poprosiť o radu mam prve dietatko, dievčatko Kristínku má mesiac a chcem sa opýtať malá mi chce po každom papaní kakať ale nadá sa jej strasne pri tom place viete mi poradiť čo by to mohlo byt. Aj čvičíme nožičkami a aj jej pomaham s tou tyčinkou ale nechcem to stale používať aby sa mi na to nenaučila a potom sa mi nebude vediet vykakať. Naša doktorka sa vyjadrila vraj je to normalne ale ja sa už na nu nemožem pozerat ako sa chudatko trápi.
ďakujem
25. jan 2016 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem sa spýtať mamičky .... keď sa odsávam a mojej dcérke dávam mlieko z fľašky cez deň a v noci jej dávam nutrilon má to vplyv na jej trávenie kaká mi pravidelne do každej plienky no dnes od rána nič a trošku sa bojím Ďakujem
1. júl 2016 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok